Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Идеята е да се събере една конфигурация с Xeon X5650 или X5660, предвижда се видеокартата да е макс R9 270X, Един или два харддиска. Ако са два, единият ще бъде SSD. DVD записвачка, и на кутията ще има 4 или 5 вентилатора по 140мм, за да са тихи (пуснати на 7-9 волта напрежение с отделен регулатор на напрежението).

Въпроса ми е какво дъно бихте ми препоръчали. Желателно е дъното да поддържа обичайната DDR3 памет на 1333 или 1600. ECC,FBDIMM и т.н.т. са нежелателни поради ценови аргументи.

Дайте ми съвет какво дъно препоръчвате. Не е задължително дъното да е с един слот за процесор - може да бъде и с два слота, и тогава единият слот просто няма да се използва. Желателно е да е с по 6 слота за памет към процесор.

Дайте ми съвет и от къде да купя дъно.

Пропуснах - предвидено е 850 вата захранване, и всички останали компоненти без дъното и паметта са налични.

Благодаря предварително на тези, които ще си направят труда да прочетат, и да ми дадат съвети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

http://olx.bg/ad/markovo-nadezhdno-dano-supermicro-x8sax-ver-2-0-lga-1366-s-core-i7-920-ID4TcCk.html#2a6c29321c

нещо подобно,но няма без процесор-поне аз не намерих

за Рам може всяка до 1333МГх- до толкова поддържа процесора

Редактирано от matadorBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Намерих преди към два месеца нещо подобно и на прилична цена, но се подмотах, а след смяната на системата в продавалника не мога да намеря телефона на човека.

А мнение за това дъно:

http://olx.bg/ad/prodavam-dano-dfi-lp-ut-x58-t3eh-lga-1366-intel-x58-ID4UyIe.html#d41b1e69fb

Редактирано от Shreek (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех едно дъно тия дни, но то не издържа тестовете, и го върнах. Търсенето още е актуално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.