Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден.

Използвам Sony Experia U с андруид и боб мобилен оператор.

Желая весеки път,когато приклуча разговор или използвам друга  мобилна услуга да получавам текстов отчет на дисплейя като : колко ми е сметката,изразходени безпл.мин.,MB и др,

Имах една Nokia Expressmusic,която правеше тази услуга.

Това от апарата или оператора е всъщност?

Не намирам такава опция в сегашния ми телефон.

Подобно бързо набиране като *123# (не работи при мен (боб) ) и/или приложение също ме устройва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

гледай си в сайта на боб... аз така правя... ако звъниш на оператора има такса...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

гледай си в сайта на боб... аз така правя... ако звъниш на оператора има такса...

В менюто на телефона има Bob menu ,в което има всички тези опции,но трябва да избираш,да чакаш след това отново стъпка 1 и 2.

Искам отчет,по начина,по който съм посочил,мигновенно и/или поне автоматично след приклучване на услугата.

Може също и със задържане на един бутон.

Спомням си,че съм го правил преди,но с друг оператор,нещо като *123# на бързо набиране,излиза ти текст с инфо (не смс) за кредит и др.

С някаква комбинация да се стигне директно до стъпката от боб менюто,която дава отчета на безплатни мин. примерно.

Редактирано от Supernova555 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.