Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здpaвeйтe :) Имaм пpoблeм ĸoгaтo cвъpжa тeлeвизopa ĸъм лaптoпa и дa гo изпoлзвaм ĸaтo мoнитop кoгaтo мъpдaм мишĸaтa тeлeвизopa peaгиpa cлeд ceĸyндa и тoгaвa тaм ce мъpдa мишĸaтa имa ли нaчин дa ce oпpaви тoвa (и нe caмo c мишĸaтa и пpи игpи e тaĸa пъpвo нa лaптoпa e нopмaлнo нo нa тeлeвизopa ce виждa cлeд ceĸyндa) тeлeвизopa e Рhіlірѕ 3D 4К LЕD. Надявам се да сте ме разбрали :) Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма как да го оправиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

бавен е телевизора, за това така става, просто процесора докато обработи всичко лагва... аз ползвам от 7 години 32" телевизор от подписа, но той не е смарт и няма никаква обработка на картината и лага от входа до картината беше 30ms... твоя телевизор става само за филми, щото там зареади забавянето в картината се забавя и звука за да остане синхронизиран...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То като гледам е 4К та не знам какви игри ще се играят освен пасианс?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едвали този телевизор е толкова бавен, че да се получава така... Проверете си кабелите и видео картата... 

П.П. Ако ще играете и на двата монитора при положение, че телевизора е 4K най-много да изпържите видео картата или дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото ми е Intel HD 2500 (вградено) процесора на телевизора е 2 ядрен както и лаптопа ми е 2 ядрен с 4 GB Ram DDR3 1600 MHz 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Видеото не е подходящо за игри дори на стандартен монитор та какво остава на 4К.

Всъщност не игри ами и видео да пуснеш ще сгъне процесора и ще пада яко сеч.

Придържай се към монитора на лаптопа който е с ниска резолюция.

пс. Начина за оправяне е нова машина за около 3 000 лв. с як процесор и две топ видеокарти за 1 500 лв.

Това е за игрите. За гледане на 4К видео ще е по-евтино но пак трябва нова машина понеже си с лаптоп.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри не ми е нужно чак толкова дори не ми е нужно ... но за филми,сърфине и т.н. И така има ли начин да оправя този проблем със секундното приемане на ТВ от лаптопа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използваш HDMI кабел - нали? Това значи, че честотата е ограничена на 30 Херца и доколкото знам няма как да се "оправи". Телевизора е за телевизия - за филми, сърфиране и т.н. е по-подходящ монитор. Ако става въпрос за 4К/UHD - трябва да има DisplayPort и съответно видеокартата също да има такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин, бавна е видеообработката. Поради тази причина се внася и допълнително закъснение за звука. Ако го прекараш директно от лаптопая на усилвател ще е разминат. Дори и за филми не става.

Бе въобще що се занимавате с глупости? Като видите 4K все едно сте хванали тиквата за шлифера.

Трици, маймуни и т.н.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@sten90 Да използвам HDMI кабел и го настройвам (от лаптопа) на 60p(i)Hz 

@Филипов При филми и музика не се разминават нито звука нито картината 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С: Оправих го! Трябвало е да се влезе в Настройка->ТВ Настройки->Картина->Active Style и да се избере м/у ТВ,Игри,Компютър :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.