Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте! След като старата ми видео карта изгоря, сега си търся нова. Средният ми бюджет е около 300лв. За сега съм си харесъл http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=1_13&product_id=7803&sort=p.price&order=ASC . Останалата конфигурация на компютъра е: Дънна платка GIGABYTE 790xt-usb3, Процесор AMD Phenom x4 925, Рам 8гб. Като скоро ще я сменям и сигурно ще премина на конфигурация с intel. Моля за помощ при избора на видео карта. Компютърът ще се използва за всичко, като не играя кой знае какви игри (fifa15). Благодаря предварително на всеки, който помогне.

П.П. Старата видео карта беше Readon5750

Редактирано от GERMANY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 13 лева не са проблем Powercolor R9 285 е най доброто съотношение цена-производителност.Желателно е да споменете какъв е захранващия блок,за да се съобразим с него.

Редактирано от shamoto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е 640W 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cooler Master е захранването. Мисля, че няма да има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш нищо против това е много добър вариянт http://olx.bg/ad/xfx-radeon-double-d-r9-280x-1000mhz-boost-ready-3gb-ddr5-2xmdp-hdmi-2x-ID59b5C.htmlИма и още 2 години гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш нищо против това е много добър вариянт http://olx.bg/ad/xfx-radeon-double-d-r9-280x-1000mhz-boost-ready-3gb-ddr5-2xmdp-hdmi-2x-ID59b5C.htmlИма и още 2 години гаранция.

Има голяма вероятност картата да е копач защото първо че е Powerclool от евтинитие взимаш слагаш и вентилаторите на 100% второто което е потребителя има обяви с други карти които са копаели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази Asus AMD Radeon R7 265 R7265-DC2-2GD5 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CM нямат 640W захранване.

R9 285 за 312 лв. си остава най-доброто за тия пари. 265 не е чак толкова по-евтина та е сериозен компромис.

Иначе 265 е напълно достатъчна за Фифата.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази Asus AMD Radeon R7 265 R7265-DC2-2GD5 ?

Картата се нарежда между 7850 и 7870,и далеч зад R9 285.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е 620w моя грешка. Значи остават тея двете и ще видя накрая коя ще взема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.