Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Първо параметрите на компютъра:

Intel Celeron G540 2.50ghz

RAM:8GB

Sapphire 270x GDDR5 2GB    (другите компоненти според няма смисъл да ги изреждам)

Преди бях с една видео карта Gt610  и на крака V2 вървеше спокойно с около 40 fps na 1280x768 на medium графики. След това смених видео картата и се започна с проблемите..... Според мен с тази видео карта играта трябва да върви на 1366x768 резолюция на medium перфектно със сравнение със старата видео карта но не е така.... Пускам играта дори и на 800x600 резолюция и всичко, което може до минимума и има някакво насичане и то много гадно върви си играта на моменти като хората и след 20 секунди се почва да зацепва все едно прескача и е супер дразнещо..... Само да спомена, че сложих и най-новият крак на играта V5 и пак същото.... Ако може някой да помогне ще съм му благодарен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Почисти ли от старите драйвери на Nvidia? Може да има ъпдейт специално за GTA AMD картите въпреки че при мен няма проблеми.

Редактирано от iittssnnoottrreeaall (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти ли от старите драйвери на Nvidia? Може да има ъпдейт специално за GTA AMD картите въпреки че при мен няма проблеми.

Как да почистя изтрих драйверите на Nvidia от контролния панел и ъпдейтнах драйверите на тази видео карта с последните или поне така мисля от края на 2014 някъде са драйверите ако има по-нови или специално за играта ако знаеш ги кажи да пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиратска игра ? Проблема е в това. Един колега беше прав, че раздела ще се насам и от проблеми с пиратската GTA V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами играта е пиратска защото нямам излишни около 80 лева защото ми трябват за още ъпгрейд. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с релийза на 3ДМ има нов крак и ъпдейт. Ако не свали торента на Релоадед 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пиратска игра ? Проблема е в това. Един колега беше прав, че раздела ще се насам и от проблеми с пиратската GTA V.

Айде стига ся. При мен играта си върви идеално и я врътнах заедно с крашовете на мисийте които и без това си ги има на оригиналната игра. ;)

Редактирано от iittssnnoottrreeaall (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с крак и ъпдейт от Релоадед ги взех последния качен в замунда да изтегля цялата играта направо ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой торент ползваш? Релоадед или 3ДМ?

На 3ДМ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 3ДМ.

В замунда пише , че НЕ трябва да ползваш кракът на Релоадед за торента на 3ДМ. Сложи последният ъпдейт и крак на 3ДМ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В замунда пише , че НЕ трябва да ползваш кракът на Релоадед за торента на 3ДМ. Сложи последният ъпдейт и крак на 3ДМ 

От замунда ли да го сваля или да го търся в някой сайт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадох ти линк. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да почистя изтрих драйверите на Nvidia от контролния панел и ъпдейтнах драйверите на тази видео карта с последните или поне така мисля от края на 2014 някъде са драйверите ако има по-нови или специално за играта ако знаеш ги кажи да пробвам.

Ето тук ги има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегля го сега но там пише след като сложа крака на релоадед да я пусна от GtaVLauncher.exe и аз от там е пуснах и почнах от начало цъках до към града влезнах в града и пак се почна с зацепването а там от начало в зимата играта върви повече от добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не се разбира.

Ако си изтеглил играта 3DM теглиш  Grand Theft Auto (GTA) V Update 5 & Crack V5 [3DM] проблеми не трябва да имаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих го крака след малко ще го пробвам и ще пиша дали се е оправило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак същия проблем играта май повече от 20 фпс не върви или е заключен фпс-а или не знам какво е..... Насича си.

А от къде мога да изтегля драйвери от тази година 2015 за Sapphire r9 270x GDDR5 2GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак същия проблем играта май повече от 20 фпс не върви или е заключен фпс-а или не знам какво е..... Насича си.

А от къде мога да изтегля драйвери от тази година 2015 за Sapphire r9 270x GDDR5 2GB

От сайта на AMD. Има драйвери специално за GTA V , но ако искаш свали релоадед , но не мога да ти кажа как ще ти върви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разговори на тема торенти и кракове не са за този форум!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.