Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет, инсталирах си Стотинката добра ми се вижда, обаче имам питания:

1во - Защо след като се регистрирах във форума Ви не получавам емайл и няма как да пиша там. Два пъти си правя рег и нищо.

2ро - Как да инсталирам fglrx? От пакетния мениджър ми вика - GPG key retrieval failed: [Errno 14] Could not open/read file:///etc/pki/rpm-gpg/RPM-GPG-KEY-elrepo.org.

3то - Как да направя хотспот. Под убунту гном инсталирам kde-nm-connection-editor и от него си пускам мрежа но тук как да го направя?

4то - Има ли вариант да си инсталирам Опера браузър?

5то - Опцията дето като сложа мишката в горния десен ъгъл и ми се показват неминимиризараните прозорци може ли да се преработи и да отиде в левия горен ъгъл и да ми показва абсолщтно всички отворени прозорци?

Благодаря Ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте, попаднах на темата тук във Калдата. Ще ви отговоря по  административната част, за да не спамим излишно и да решаваме проблемите от тук. Принципно за първи път се случва, някой да докладва за липса на потвърдителен мейл. За да можете да пишете във форума на sotinkaOS трябва да потвърдите регистрация си. Това сме го направили от съображение за сигурност. Но сме предвидили, че понякога  е възможно да възникне проблем и затова има една секция във форумите на stotinkaOS, където може да пишете, без да сте потвърдили регистрацията си. Създали сме я именно с такава цел. Молбата ми е да пуснете тема в Проблеми с форума и сайта, за проблема с регистрацията и ще ви помогна.

Предварително се извинявам за неудобството.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.