Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Имам проблем.Включвах си микрофона отпред на компютъра до сега но нещо от нерви и от бързотия прецаках входа.И сега не ми работи отпред.Но когато го включа отзад също не тръгва другите изходи за аудио и USB работят но тази за микрофона не.Как мога да го оправя.Да отбележа че нямам диск със драйвери за дънната платка а си ги тегля от интернет като от тях инсталирам само мрежовата карта,аудио драйвера и видео драйвера.Дъното ми е ''ASRock G41C-GS''.На Windows 7 съм.Много ще съм ви благодарен. :) :)

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно не е въпрос на драйвери.

По принцип когато се включи устройство във фронт панела то блокира устройствата включени в задния панел. Когато сте разбили порта отпред вероятно компютъра го засича като включено там устройство. Отворете кутията и откачете кабелчетата за микрофона отиващи от фронт панела към дъното. След това пробвайте микрофона, ако предположенията ми са верни така трябва да тръгне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вероятно не е въпрос на драйвери.

По принцип когато се включи устройство във фронт панела то блокира устройствата включени в задния панел. Когато сте разбили порта отпред вероятно компютъра го засича като включено там устройство. Отворете кутията и откачете кабелчетата за микрофона отиващи от фронт панела към дъното. След това пробвайте микрофона, ако предположенията ми са верни така трябва да тръгне.

Когато включа микрофона отзад или отред ми пише че е включен и готов за употреба когато го извадя ми пише че е изключен.Когато ми пише че е включен обаче не работи.

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давате подробности на час по лъжичка:)

От старт менюто-> контрол панел-> Hardware and Sound-> Sound->Recording->маркирате си микрофона(трябва да е включен)->Configure->Set up microphone-> минете през стъпките и кажете какво се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Radostin Stavrev
      Порта  за  слушане  в  биткомет  не  съответства  на  настройките  в  рутера ви.  Затова  е  блокиран  и  свети  жълто.  Рутера (модема)  ви  раздава  всеки  път  различни  IP  адреси.
      За  да  го  излъжете  направете  следното:
      І.  В  Биткомет
      1. В  биткомет – изглед  маркирайте  „показване  на  детайлна   информация”
      2. Кликнете  върху  „статистики”  - тук  наблюдавайте  реда  „IP в локалната мрежа:  примерно 192.168.1.4”.   Последната  цифра  (4)  се  променя  при  (почти)  всяко  стартиране  на  биткомета.  Примерно  от  2  до  8.
      Погледнете  също  и  Инструменти > Опции > Връзка > Порт  за  слушане.

ІІ.  Влизате  в  рутера 
       като  в реда  „търсене  или  въвеждане  адрес”  на  браузъра  ви  въвеждате  192.168.1.1.  Ще  ви  поиска  парола,  която  трябва  да  намерите  за  вашия  конкретен  модел.
       1.  След  като  сте  влезнали  избирате  от  менюто  Basic > NAT > Virtual Server.
      При  вас  може  да  е  друго,  но  трябва  да  стигнете  до  Virtual Server.
      2.  В „Rule Index” изберете „1”.   В  Application  пишете  „bitcomet.exe”
      3.  В  Protocol   изберете  „ALL”.
      4.  В  редовете   „Start Port Number”,  „End Port Number”,  „Start Port(Local)”,  „End Port(Local)”  пишете  едно  и  също  петцифрено число  което  си  изберете -  примерно   62382.  Тук  важна  за  този  метод  е  последната  цифра.
      5.  В  реда  „Local IP Address”  въведете  192.168.1.2  . Последните  цифри  (2)  са  еднакви.
      (за  62382  и  192.168.1.2)
      6.  Натиснете  „Submit”  и  първия  ред  в  Virtual Server Listing  ще  се  попълни.
      7.  Повторете  горното  с  всяка  цифра  от  3  до  8  като  избирате  „Rule Index” от  2  до  7.  Така  таблицата  ви  е  попълнена.
      8. Излезте  от  рутера  през  „Tools” > „Logout”

ІІІ.   Вместо  да  влизате  в  рутера  същите  настройки  можете  да  направите  и  през  страницата  на  интернет  доставчика  ви  с  паролата, която  ви  е  дал.  В  раздела   мрежа;  NAPT настройки.

ІV.  След  като  тези  настройки  са  готови  с  биткомета  вече  се  борави  лесно. Например  рутера  ви  е  задал  „IP в локалната мрежа:  192.168.1.7”,  а  порта  ви  за  слушане  е  62382  -  ще  свети  жълто.  Отидете  в Инструменти > Опции > Връзка > Порт  за  слушане  и променете  последната  цифра  на  7.  Става  62387  и  светва  зелено.

В  детайлната   информация  се виждат  едновременно  IP в локалната мрежа  и  порта  за  слушане  така  че  веднага  можете  да  видите  дали  последните  цифри  са  еднакви.

Порт за слушане в биткомет.docx
    • от Боби Акулата
      Да кажем ,че притежавате офис и вие не желаете вашите служители да ползват usb портовете (буксите ) на всеки един компютър , въпросът е как да направим така ,че портовете да бъдат спрени,изключени,блокирани или напълно нефункциониращи ? На кратко казано - мушкам флашката и не се случва нищо Защита от злонамерени хора   Благодаря !
    • от Rangel92
      Здравейте,
      Имам xbox 360 и искам да играя Fifa 13 с приятел, който се намира в Англия. До скоро и аз бях там и играхме без проблем в режим Online Friendlies. След като вече съм в България обаче не можем да се свържем, винаги излиза Loading, след това - Connection lost. И двамата си играем без проблеми в онлайн режим със случайни съперници, но помежду си не можем да се свържем.
      Аз ползвам интернет на Vivacom. Прочетох, че може да трябва да се пренасочат портове, да се въведат промените в NAPT и т.н. Аз имам достъп само до my.contact.bg. Не мога да отворя обаче 192.168.1.1, от Виваком не дават user & pass, не мога да променам UPnP настройките, защото това го няма в My.contact, а също четохме, че може да е проблем за връзката.
      Рутерът е някакъв странен Smartcom, на гърба му пише SAM.
      Ще се радвам, ако можете да помогнете.
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет Понеже знам,че няма смисъл да наливам излишни пари за ъпгрейт на компютъра с който съм в момента,мисля да си сменя компютъра с нещо от среден клас до 300-350лева,нещо от рода на : Процесор Dual Core ( по възможност да е Intel) Рам 2 или 3GB видеокарта нещо средно да кажем примерно Nvidia GeForce 9600GT 512MB или 1GB P.S. компютъра ще се използва главно за League of Legends от време на време cs 1.6/source сърфиране из интернет (всекидневно) и филми Сегашната ми конфигурация е : Процесор Intel (R) Pentium 4 530 3ghz ... Рам 2GB DDR400 ... Видеокарта AGP Nvidia GeForce7600GS 256MB 128bit въпроса ми е ? колко пари горе/долу мога да му взема на моя компютър и като добавя парите които имам събрани около 150лева да се получи една прилична сума за друга конфигурация Ако имате допълнителни въпроси питайте
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден на всички преди малко както си ровех из нета компютъра внезапно се рестартира и когато windows-a зареди излезе един прозорец в който пишеше the system has recovered from a serious error. Може ли някой да ми даде малко повече информация за проблема ? До сега не го е правило каква може да е причината драскайте коментари ако някой знае нещо по темата
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.