Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://prikachi.com/images.php?images/777/8108777I.jpgЕто какво ми излиза в сайтът СПортал и от 2 3 дни от както излизат тия глупости ми забива и сайта не знам от какво е нямам нищо инсталирано проверих всичко изчистих Cookies и прегледах за програми в контрол панела но нищо.... Някакви идеи??? Другите сайтове си работят добре но спортала забива а понякога като цъкна на видео ми отваря някаква страница без дори да съм я и избирал..... Предварително се извинявам ако темата не е за тук! :)

http://prikachi.com/images.php?images/777/8108777I.jpgЕто какво ми излиза в сайтът СПортал и от 2 3 дни от както излизат тия глупости ми забива и сайта не знам от какво е нямам нищо инсталирано проверих всичко изчистих Cookies и прегледах за програми в контрол панела но нищо.... Някакви идеи??? Другите сайтове си работят добре но спортала забива а понякога като цъкна на видео ми отваря някаква страница без дори да съм я и избирал..... Предварително се извинявам ако темата не е за тук! :)

А също така и като цъкна на някакъв линк ми отваря съвсем друг сайт и няква глупост не знам..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е flash-каре, което от време на време се появява в пълен размер, ако мишката е минала през въпросното поле. Причината да не ти показва самата реклама е липса или остаряла версия на Flash Player

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнах го от Settings = Extansions мисля, че беше обаче след всеки рестарт то пак се връща.... в крума все едно нещо го инсталира самичко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнах го от Settings = Extansions мисля, че беше обаче след всеки рестарт то пак се връща.... в крума все едно нещо го инсталира самичко...

пусни програмката,дето ти я писах,да изчисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е ли реклама на самия сайт kum-statiata.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.