Премини към съдържанието
teodora dimitrova

Проблем с таблет Филипс след изключване

Препоръчан отговор

Здравейте имам таблет Филипс и когато падне батерията или аз го изгася когато го пусна той започва от начало все едно не е ползван какво да направя??????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресет до фабричните настройки, но преди това си направете бекъп на данните от таблета на друго място

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресет до фабричните настройки, но преди това си направете бекъп на данните от таблета на друго място

.

Как се прави този ресет и бекъп и къде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

.

Как се прави този ресет и бекъп и къде.

Не си писала кой модел е таблета и с каква ОС работи, ако е с Андроид виж в YouTube как се прави reset, но имай на предвид, че всичко ще ти бъде изтрито..... Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не си писала кой модел е таблета и с каква ОС работи, ако е с Андроид виж в YouTube как се прави reset, но имай на предвид, че всичко ще ти бъде изтрито....

Таблета е Филипс PI3100Z2/58 ,с андроид и отдолу до жака за зареждане има малка дупка за ресет ресетнах го от там ,но пак е така когато падне батерията или го изключа после започва съвсем от начало???

Редактирано от teodora dimitrova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.