Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имах една тема от вчера за Gta V на 3DM сега изтеглих Reloaded но не иска да се пусне iso-файла чрез deamon tools го маунтвам но нищо не става цъкам да зареди и нищо. Нито излиза нещо само премигва а в папката ми седи като бял лист дали нещо е станало докато съм го свалял но нито съм спирал торента нито нищо сега съм пуснал да го "провери". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майна снощи ти дадохме толкова много предложения как да оправиш проблема. Направи ли ги всичките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко направих и пак си цепеше имаше много малка разлика и реших да изтегля релоадед да пробвам но..... Проблеми навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Всичко направих и пак си цепеше имаше много малка разлика и реших да изтегля релоадед да пробвам но..... Проблеми навсякъде.

Значи казваш че играта ти цепи след като си сменил картата? Пробва ли с други игри и пак да попитам ъпдейтна ли драйвера спец за GTA?

Редактирано от iittssnnoottrreeaall (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да драйверите са от 31 март 2015 година и в драйверите е отбелязана и Gta V. А за други игри (поне аз така разбрах от въпроса ти) вървят доста тежки игри като assassin'creed IV na high , Battlefield 4 на medium с около 30-40 фпс , ets2 въпреки, че не е тежка игра върви на ултра с много фпс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срещу около 80 лв. ще ти бъдат решени проблемите. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се някак си пробвах около 10-15 пъти накрая запалих бутона на мишката и изведнъж зареди и се пусна. :) Мерси все пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах играта и с този торент на релоадед играта върви много добре преди играех така: 800x600 всичко, което може намалено до край с около 20 фпс а сега така: 1366x768 всичко на high 16x с около 40-50 фпс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо с такава видео карта играеш на такава резолюция? Аз с Р7 260х дето е по-слаба играя на по-висока резолюция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах една тема от вчера за Gta V на 3DM сега изтеглих Reloaded но не иска да се пусне iso-файла чрез deamon tools го маунтвам но нищо не става цъкам да зареди и нищо. Нито излиза нещо само премигва а в папката ми седи като бял лист дали нещо е станало докато съм го свалял но нито съм спирал торента нито нищо сега съм пуснал да го "провери". 

https://www.kaldata.com/forums/topic/241882-проблем-с-gta-v/?p=3122548

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.