Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Търся си лаптоп за игри до 1200лв. Ще играя на него Cs 1.6, Crysis 3, Far Cry 4, Minecraft и др. Игрите да вървят поне 30-40 FPS на максимални графики. Да е с 15,6 inch екран.

Редактирано от _xSuNnYbGx_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си лаптоп за игри до 1200лв. Ще играя на него Cs 1.6, Crysis 3, Far Cry 4, Minecraft и др. Игрите да вървят поне 30-40 FPS на максимални графики. Да е с 15,6 inch екран.

Мноооооооо...го прекаляваш с изискванята. Компютър за тези пари едвам едвам ще ги покрие, а искаш лаптоп. Ако отделиш едни 2500-3000 лева може и да стане. А ти ме разби с тези игри и максимални графики. Можеш да играеш споменатите игри на 20-30 fps на минимални настройки на лаптоп с този бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм убеден, че авторът на темата се бъзика с нас и би следвало същата да бъде заключена!

Crysis 3 на най-макс. графика, дори и Nvidia 880M, ще се играе на 33-35 кадъра, а цените на модели с такава видеокарта, знаем на какви цени се продават!

Редактирано от stzbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм убеден, че авторът на темата се бъзика с нас и би следвало същата да бъде заключена!

Crysis 3 на най-макс. графика, дори и Nvidia 880M, ще се играе на 33-35 кадъра, а цените на модели с такава видеокарта, знаем на какви цени се продават!

Именно. Тоя човек изобщо си няма представа какви са изискванията на тези игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах Lenovo Y510p с 16 GB Ram, видео карта nVidia GT755M и процесор I7-4700MQ. На какви настройки ще върви GTA V и с колко FPS?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не се бъзика. Ръководи се по рекламите от телевизията и не е запознат с възможностите на хардуера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не се ръководя от реклмите. Аз под максимални графики имам предвид Medium/High настройки на 1024x768. Вече поръчах лаптоп ето този

http://www.technomarket.bg/products/09134235/lenovo-ideapad-y510pa-59404679някой да има мнения за него?

Явно ще го чакам няколко дни за да дойде, защото е в ограничено количество.

Аа и още един въпрос:

Лоптопът има ли CD/DVD записвачка, защото не пише в описанието?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не се ръководя от реклмите. Аз под максимални графики имам предвид Medium/High настройки на 1024x768. Вече поръчах лаптоп ето този

http://www.technomarket.bg/products/09134235/lenovo-ideapad-y510pa-59404679някой да има мнения за него?

Явно ще го чакам няколко дни за да дойде, защото е в ограничено количество.

Аа и още един въпрос:

Лоптопът има ли CD/DVD записвачка, защото не пише в описанието?

Каквито и графики да слагаш, просто лаптопа ще прегрява и в един момент ще го повредиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама гледам, че при този лаптоп не било така. Картата му не е запоена за дъното и без разглобяване на лаптопа се изкарва. В видеата виждам, че е оборудвана с добро охлаждане ето и снимки на картата:

http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/zmoAAMXQydtTOw0~/$_1.JPG?set_id=880000500F

http://i.ebayimg.com/00/s/MzA2WDUwMA==/z/ZnoAAMXQeKNTOw09/$_1.JPG?set_id=880000500F

А за загряването, ако почне да загрява ще взема Cooler Pad.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама гледам, че при този лаптоп не било така. Картата му не е запоена за дъното и без разглобяване на лаптопа се изкарва. В видеата виждам, че е оборудвана с добро охлаждане ето и снимки на картата:

http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/zmoAAMXQydtTOw0~/$_1.JPG?set_id=880000500F

http://i.ebayimg.com/00/s/MzA2WDUwMA==/z/ZnoAAMXQeKNTOw09/$_1.JPG?set_id=880000500F

А за загряването, ако почне да загрява ще взема Cooler Pad.

Cooler pad няма да ти помогне ако дъното на лаптопа е от пластмаса, защото пластмасата е изолатор, а не проводник. Cooler pad има смисъл на лаптопи, при които корпуса е от алуминии. А те струват над 2000 лв.

Прави каквото искаш. Тук даваме само съвети,а не заповеди. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише, че е алуминиев. Даже и в ревюто на ,PCStore казват, че е алуминиев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише, че е алуминиев. Даже и в ревюто на ,PCStore казват, че е алуминиев.

Добре, тогава искам, ако ще го поръчваш и използваш, да си вземеш един Cooler Pad и да тестваш температурите, когато машината е под товар и да постнеш резултатите в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още вчера съм го поръчал. Когато пристигне ще го натоваря с някоя игра и ще постна резултата от температурите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машината е като жив човек, иска да диша, а ти ще го задушаваш с тия игри и накрая ще умре. На лаптопа му е твърде тясно да работи на такава жега, при компютъра няма проблеми, защото си има достатъчно пространство с 3-4 климатици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах Lenovo Y510p с 16 GB Ram, видео карта nVidia GT755M и процесор I7-4700MQ. На какви настройки ще върви GTA V и с колко FPS?

На Low и Mid - ще можеш... Но на High - ще е голяма мъка...

Иначе, това като го видях на живо, ми заприлича на бюджетно предложение и въобще не може да го приема за геймърски лаптоп!

А и си в грешка...Моделът, който показа, е с запоена към дъното видеокарта!!!

И онова, дето се слага на мястото на CD-то е за 2-ра видеокарта(в случая 3-та :D), но идеята е да работят 2 755M, за да се получи по-добра видео производителност..

Та... ако ти изгори видеокартата на дъното, това, не означава, че лаптопът ще работи! Тогава ще трябва да купуваш ново дъно....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Low и Mid - ще можеш... Но на High - ще е голяма мъка...

Иначе, това като го видях на живо, ми заприлича на бюджетно предложение и въобще не може да го приема за геймърски лаптоп!

А и си в грешка...Моделът, който показа, е с запоена към дъното видеокарта!!!

И онова, дето се слага на мястото на CD-то е за 2-ра видеокарта(в случая 3-та :D), но идеята е да работят 2 755M, за да се получи по-добра видео производителност..

Та... ако ти изгори видеокартата на дъното, това, не означава, че лаптопът ще работи! Тогава ще трябoва да купуваш ново дъно....

В грешка си. GT750M и GT755M при това Lenovo са външни. Намира се от единият край на лаптопа. А ако е SLI моделът едната видео карта е от единият край, а другата от другият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В грешка си. GT750M и GT755M при това Lenovo са външни. Намира се от единият край на лаптопа. А ако е SLI моделът едната видео карта е от единият край, а другата от другият.

Интересна тема....Първо питаш, след това сам си правиш някакъв избор, после хората ти обясняват, че не е баш така, както си мислиш, а ти ги оборваш и държиш на грешния си избор....

И за какво изобщо си пуснал тази тема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами гледам клипчетата. Там ги показват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е sli модела с две gt 750/755m които са 1gb ddr5  и са общо 2gb ddr5. Аз съм с една 860m и gta 5 върви поносимо (30-40fps) на средни и 1920x1080 резолюция. Ти би трябвало да си с около 25-30 (играеш без много нерви :D) охлаждането на лаптопа  (аз съм с y50 и е едно и също) е доста добро но при игра ти трябва cooling pad и то хубав което е нормално за лаптоп. Между другото едната видеокарта е на мястото на записвачка а другата на дъното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този дето съм посочил с запоена на дъното карта или тая дето се поставя на мястото на записвачката? Щот кат гледам не пише да има DvD/CD записвачка.

Викторе 15.6" inch екран малък ли ти се струва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости.... къде ги гледаш тези клипчета! :P

Ето виж как изглежда от вътре:

Както ще видиш, смешно охлаждане, въобще не присъщо за геймърски лаптоп, труден достъп за охлад. с-ма!

А, бе типично бюджетно предложение, боядисано като геймърски! :D

И забрави за Халуминия... капака на дисплея и палмрестта е от този метал, но най-важното, задния капак(основата), е от пластмаса!

Колегата туй, хубавото ти обясни, че пластмасата не отдава топлината... А, охлаждането му е толкова кекаво, че както ще играеш толкова мощни игри, направо не го виждам този лаптоп... Ще работи на температури около 90 градуса през летните месеци, а това не му вещае хубави неща в бъдеще... Fortune-Teller-fortune-teller-zodiac-sig

Теглото на зарядното е 800гр. :ohmy:  :ohmy:  :ohmy:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този дето съм посочил с запоена на дъното карта или тая дето се поставя на мястото на записвачката? Щот кат гледам не пише да има DvD/CD записвачка.

Викторе 15.6" inch екран малък ли ти се струва?

Не, супер е даже

ПП. При мен отзад е алуминии така че май ще му трябва по скъпичък pad :Д :Д :Д

ПП 2. Май отзад е алуминии :)

20131118040011120_1201c_file.jpg

ПП 3. Едната е запоена на дъното, а другата е на мястото на записвачката

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пластмаса е основата... Поне така пише в Notebookcheck!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целият лаптоп е алуминиев. Бях видял на живо Lenovo Y50 и беше алуниний, а всички нови лаптопи от Y серията са изградени от алуминий и са еднакви по дизайн.

П.П Имам въпрос: А когато измерват инчовете и кажат, че е 15.6" това само екрана ли е 15.6" или екрана и борда заедно са 15.6"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.