Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте купих си телефон от olx но във ekont бързах и не можах да го тествам и когато го включих Задната камера много лошо снима като "размацано" доста гадно нищо не се вижда но пуснах предната много добре снима телефона е марка Android GT-n7100  доста е добър телефона андроид версията 4.2.2 Kernel version 3.4.5 чистих стъклото не е размацано :) камерата е 8 мега пиксела 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам става въпрос за тел. 'Samsung Galaxy Note 2' . Понеже не си се научил как се пишат обяви (поне прочети другите как ги пишат). Направи reset до фабрични настройки, ще го направиш като нов, но ще ти изтрие всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресвал съм го няколко пъти телефона е като samsung galaxy note 2 но от зад на капака пише Android GT-n7100

Изтегли си от Sammobile: http://www.sammobile.com/firmwares/search/gt-n7100/ ОС и с Odin я преинсталирай само, че внимавай има 2 версий.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресвал съм го няколко пъти телефона е като samsung galaxy note 2 но от зад на капака пише Android GT-n7100 

Щом никъде по телефона, не пише Samsung, значи сте попаднали на реплика на Note.

Ако телефона има гаранция (нов макар и да е реплика), го върнете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е реплика няма да има андроид и WI FI а този има и е с четири ядрен процесор

Според видео клиповете има и реплики с Android.

Така, че не мислете че сте застрахован и не сте попаднали на реплика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.