Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Днес едно приятелче ми предложи ъпгрейд. Много добра видеокарта на умопомрачително ниска цена. И реших да споделя въпросната супер изгодна оферта с форума. И тъй като не мога просто да напиша тема 280Х за 300лв реших да отворя нова тема, където могат да бъдат споделяни такива супер изгодни оферти.

Ако модераторите решат, че тая тема няма място във форума - нека я премахнат.

MSI Radeon R9 280X Gaming - 308,04лв

http://www.hl-eshop.com/one_product.php?view_data=18|11|403|24202|0|0

Видеокартата стандартно е на цена около 450+лв.

И се оказа, че всичко е било грешка... 490лв...

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само дето сега пише Цена: 495.34 лв 

интересно дали някой е успял да си я поръча докато е била 308 лева и дали ще му я доставят на тази цена.

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но единствената причина да не я поръчам веднага бе, че нямам парите... Но нека темата остане. Някои магазини правят доста сериозни промоции...

Ще поровя и ще пусна някои неща, дето са на тънки цени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже темата може да бъде полезна, а първият въпрос е изчерпан - ще се включа и аз.

Вчера забелязах в Емаг значително намаление на един 32-инчов монитор BenQ - от малко над 2000 лв. на 1777 лв. Принципно имам интерес и се замислих "дали да не...", но после се отказах. Дали е защото в склада са останали 1-2 бройки, дали някой потребител го е върнал или има някакъв друг номер са някои от нещата, които си помислих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро намалят цената,за да разчистят по-скоро склада от последните останали бройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Super Flower Leadex SF-650F14MG 80 PLUS® Gold, 650W, ATX 2.2, PFC Activ за 180лв. от емаг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линкове момчета и момичета :)

Arctic S1 Turbo 120mm - 12,32 лв.

http://hl-eshop.com/one_product.php?view_data=1|17|0|23715|311_0_0_0_0_0_0_0|0

Защо смятам, че е супер оферта?

Получавате:

1. 120мм вентилатор (в общи линии F12) на 1000 оборота

2. 15dBa на 12V ниво на шума

3. Гумени крачета

4. Адаптер от молекс на 12 и 7 волта

5. Arctic термопаста

Всичко това за 12лв и стотинки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да има такава тема във форума. Но пък тия ''изгодни оферти'' обикновено се задържат за много кратко време и докато се чудиш дали да поръчаш, то продукта вече не е наличен или е на старата си цена. Трябва много дебнене и да си готов с парите.

ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-2GD5 за 440 лв. Като гледам в nikem и sky.bg е с няколко левчета по-скъпа, та ако някой е запален nVidia фен може да се замисли. Ама при положение, че има R9 285 за малко над 300 лв., то GTX960 не си заслужава особено. Като цяло mallbg.com са може би единствения магазин в България, който пуска наистина изгодни оферти, особено на видеокарти и процесори - понякога със 100-200 лв. надолу. Аз така преди да взема R9 280X бях поръчал R9 290 за 5 стотака, но на следващия ден ми се обадиха да ми съобщят, че вече са запазени всички бройки.

Ако си малко по-смел втората ръка продукти по възможност с остатъчна гаранция са си най-изгодни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво време за хората, искащи нова рам.

Crucial Ballistic 2x4GB 1600MHz C9 за 111лв и стотинки...

http://sky.bg/Details.aspx?ID=25697

Ако искам по-висока скорост и мога да отделя още 20-тина лева:

G.Skill Sniper 2x4GB 2400MHz за 133лв и стотинки...

http://nikem-bg.net/computer-components/G.SKILL-SNIPER-2X4-DDR3-2400-F3-2400C11D-8GSR

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ме съмнява тази цена на Снайпера. Да не стане темата "Откриване на грешки в цените"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги може да се свържете с фирмата и да попитате за цената. Силно се надявам да се задържи на това ниво.

За феновете на качествената музика:

Sennheiser HD201 за цената от 35,99лв.

http://m.emag.bg/slushalki-sennheiser-hd-201-cherni-srebristi-500155/pd/DZLYJBBBM/

Нормално тези слушалки са на цена 50+лв.

Затворени слушалки с леко усилен бас, но въпреки това изключително качествени дори на нормалната си цена. За 36лв Sennheiser HD201 са абсолютно задължителна придобивка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя път няма лъжа, няма измама...

MSI Radeon R9 280X Gaming - 287,28лв

Забележка: Картата е гаранционно подменена, или т.н. Refurbished. Към настоящия момент това е цената на R9 265 и GTX 750Ti.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесор Fx 8300 на 224 лв 
Процесор i5 4690k на 447 лв със безплатна доставка в никем е 517 лв 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате нещо повече от стандартното парче желязо с вентилатор на него? Искате водно охлаждане, но нр ви се дават 200лв? Не ви се дават и 150лв? А 83,99лв?

Deepcool Maelstrom 120K

http://m.emag.bg/ohladitel-za-procesor-deepcool-maelstrom-120k-120-mm-dp-mael120k/pd/DLYH5BBBM/

Не е най-доброто охлаждане, нито най-тихото, но е водно охлаждане със 120мм радиатор, който ще пасне на почти всяка по-нова кутия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, а не е ли по-добре човек да следи примерно тоя сайт, където общо взето най-евтиното винаги е видимо? След това със сигурност трябва да знае, че Sky  продават най-евтино по ценова листа, като се стремят ако ще и левче да е, но да е по-евтино от най-евтиното в другите магазини. разбира се, те не могат да следят всички промоции на момента и да реагират, но се сещам за един случай, когато поръчах от тях, но след седмица може би се оказа, че същия продукт е с долу горе голямо намаление в друг магазин. Скай веднага реагираха и смъкнаха цената, макар и за малко, докато ония си държаха офертата. Та такива ми ти работи. Обаче аз съм на мнение, че много се изхитриха всички и вече е голяма рядкост да нацелиш далаверата. Скоро решавам да поръчам от емаг, нали уж бяха с безплатна доставка. Каква бе изненадата ми, когато един от продуктите се оказа от Ардес и за доставка ми искаха над 7 лева, а другите продукти от emag нямаха 50 лева общо и ми искаха още 5-6 лева! Е що не си го начукат! Айде в HL  и да си еат маата. може и по-скъпо да е, но поне намирам всичко накуп и с една цена за доставка. Ония на всичко отгоре ще ми пращат продуктите  с две доставки, пък аз трябва да харча два пъти бензин за да си ги взема. Ще стане знаете ли кога? Когато на оная ми работа изникне нокът. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха последния куриер само дето не го ритах до колата му.

Скапаняка ми искаше към 14 лв. отгоре на стойността на поръчката а трябваше да е около 5 лв. 

Другият път му кажи да си го завре където не го огрява слънцето и си го купи от другаде.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така един куриер ми поиска преди време 35 лева доставка,при положение че бях платил на сайта от където поръчах(там си имаше такса доставка включена към цената на продукта).Хвана яко дим докато отворя багажника за щангата...е после малко разправии с пейпъл,но се оправих накрая.

Око да види и ръка да пипне иначе не! Е,не е като да не съм поръчвал от Скай(на дъното което поръчах му липсваше една джиджавка,но реших да не се разправям и свалих щипката от старото) или друг сайт,но там за сега са ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Водно охлаждане 240мм (2х120мм) за 159лв?

Deepcool Maelstrom 240

Производителност - 240мм

цена - има 120мм водни охлаждания на по-високи цени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Solid-State Drive (SSD) Kingston Fury HyperX, 2.5" 120GB, SATA 3   цена 113,99 лв

Solid State Drive (SSD) Intel 535 Series, 120GB, SATA 3, 2.5''      цена 132,99 , 5 г. гаранция Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.