Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

8111310X.jpg

Ето това излиза като цъкна на посоченото:

8111311T.png

Дявол го взел! Смених си паролата. Какво друго мога да направя да си защитя профила (и всички други навсякъде другаде т.к. копелето може би не се е ограничило само с този).. Възможно ли е по някакъв начин проникването в този профил да му е открило достъп и до имейла и въобще до компютъра ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това излиза като цъкна на посоченото:

Дявол го взел! Смених си паролата. Какво друго мога да направя да си защитя профила (и всички други навсякъде другаде т.к. копелето може би не се е ограничило само с този).. Възможно ли е по някакъв начин проникването в този профил да му е открило достъп и до имейла и въобще до компютъра ми?

Да добавите аутентикация по телефона. Всеки път когато се опитате вие или някой друг да влезе от непознато за гугъл място праща код като СМС и чака да го въведете във уеб формата

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Възможно ли е по някакъв начин проникването в този профил да му е открило достъп и до имейла и въобще до компютъра ми?

Да, достъпа до Google профила ви му открива възможност за разглеждане и на пощата ви, но не и до компютъра ви.

В допълнение на предложението на capnemo, което и аз силно ви препоръчвам, е да проверите дали системата ви не е инфектирана.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да добавите аутентикация по телефона. Всеки път когато се опитате вие или някой друг да влезе от непознато за гугъл място праща код като СМС и чака да го въведете във уеб формата

Но става лошо, ако човека няма достъп до определеният телефон. Ще е много полезно да си принтира резервни кодове. (на мен няколко пъти ми се наложи да ги използвам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.