Премини към съдържанието

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dipsuchos
      Преятели,

Убедена съм, че съобщенията, които създавам не се доставят до съответния получател, към който са адресирани или минават през някаква цедка, съответно се изпращат със закъснение. 
      Визирам имейли, Фейсбук чат, кратки текстови съобщения, обаждания. 

Мога да ви дам три от многото примери - звънейки на оператор от съпорта за телекомуникационни и банкови услуги ми отговаря едно и също лице. Пишейки на определени лица, те не отговарят дори на официалните си страници/от служебните си имейли, при положение, че са силно комуникативни личности. Оставяйки публичен коментар под определена тема, тя не получава гласност или губи визуализация за някакви секунди (с идеята да се откажа от съобщението).

Това, поправете ме ако греша, не е възможно да се случва, ако някой не препраща всичките ми съобщения към една отбрана линия. 

Бихте ли ме посъветвали как да разбера кой точно клонира линията ми? Искам сама (или с ваша помощ) да отстраня проблема, предполагам разбирате защо. 

Поздрави!

• от bumblebee
      Здравейте момчета
      днеска си търсех програми за видеообработка и като най-големия тъпак, знаейки, че нещо не е ОК, изтеглих windows movie maker от някакъв си сайт. 
      Та след като дадох open антивирусната ми програма - kaspersky с платен лиценз, изпищя и блокира отварянето и тн. 
      Има ли от какво да се притеснявам, въпреки, че антивирусната е блокирала "това", или трябва да взема някакви други мерки? 
      Поствам снимка, за да видите...

• от Plamen Hristov
      Здравейте,  искам да попитам как мога да "изхвърля"/дропн-а хора от публична мрежа? Да се заключи мрежата не е вариант. Освен по МАС, има ли друг начин?
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам как стои въпросът с 4г или 3г модемите за Интернет от скоро си взех нетбук но Уай фи не навсякъде има и за това искам да попитам как точно може да полазвам модем и това би ли решило проблема ми с нета.  В смисъл веднъж като си закупя модем от някой  мобилен оператор еднократно ли заплащам за ползването на Интернета или трябва да плащам всеки месец месечна вноска за мобилния Интернетт . 

В
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам как да мога да си направя социална мрежа с php.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.