Премини към съдържанието
DAIMEX

Визуален проблем с видео карта Nvidia geforce 8500gt 512 mb

Препоръчан отговор

Здравейте. Проблема е следния. След рестарт на компютъра картината ми вече е една такава тъмно зелена като от зомби филм. Червеното ми излиза като черно, жълтото като зелено. Не е от монитора, защото като му изкарам менюто цветовете са си наред. Не е от драйвърите, пробвах вече. Не е от слота.  Въпросът ми е може ли да се оправи някак този проблем или няма начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете VGA кабела дали не се е разместил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от него, пробвах го на друг компютър и е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж настройките от контролния панел на nvidia. Пробвай с друг кабел ако можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това пробвах, не стана. А възможно ли е нещо по самата платка на видео картата да се е прецакало ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То щом не е монитора няма какво друго да е. Пробвай някакво Live CD, за да е сигурно. Ако отново е същото, ще трябва да опечеш картата във фурната. Буквално. Имаше такава тема в дата.бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.