Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи досега съм сменил над 10 мишки, и се оказа, че проблемът не идва от мишките. Работя с 8цата и когато играя цс, мишката лагва.  Много е гадно. Движенията са забавени. Има ли решение на този проблем? Ако има, моля, кажете какво е то. 

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Над 10 мишки от битака за 5 ле'a ли? На ботове ''лагва'' ли ти?! :D Мишката PS/2 ли е USB ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Над 10 мишки от битака за 5 ле'a ли? На ботове ''лагва'' ли ти?! :D Мишката PS/2 ли е USB ли е?

Не, аз такива мишки не купувам, за разлика от някои хора.  Не, на ботове не лагва. USB е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда по-добре една мишка от 50 лева ама да издържи 5 години поне :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда по-добре една мишка от 50 лева ама да издържи 5 години поне :D

Всъщност и на ботове ми сече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кое казваш "мишката ми лагва" ? :) Да не ти сече играта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като ти ''лагне'' другите играчи или ботове мърдат ли или и те са ''лагнати''?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като ти ''лагне'' другите играчи или ботове мърдат ли или и те са ''лагнати''?!

Играта си върви перфектно. Примерно местя мишката наляво, тя се мести по-бавно от обикновено. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта си върви перфектно. Примерно местя мишката наляво, тя се мести по-бавно от обикновено.

Бавно се мести или бавно започва да се мести. тоест като промениш посоката веднага ли реагира? Ако е първото, значи не е лаг. Каза че мишката ти не е евтина, да не би да има някакви профили които променят разделителната способност, в зависимост от приложението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На колко DPI e мишката като играеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бавно се мести или бавно започва да се мести. тоест като промениш посоката веднага ли реагира? Ако е първото, значи не е лаг. Каза че мишката ти не е евтина, да не би да има някакви профили които променят разделителната способност, в зависимост от приложението?

Бавно започва да се мести. Не реагира веднага, а по-бавно. Много е гадно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бавно започва да се мести. Не реагира веднага, а по-бавно. Много е гадно.

Абе човек на тебе играта ти сече. Не можеш да казваш ,че играта ти върви префектно преди да раздвижиш мишката. Тия забавяния може да не са от мишката.

Я отвори конзолата на CS:GO и пиши там net_graph 1 ,и в долния край на екрана ще излязат едни цифри. Виж ограденото на моя скрийн-шот ,и кажи при тебе каква стойност е ?

4ZWTBza.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човек на тебе играта ти сече. Не можеш да казваш ,че играта ти върви префектно преди да раздвижиш мишката. Тия забавяния може да не са от мишката.

Я отвори конзолата на CS:GO и пиши там net_graph 1 ,и в долния край на екрана ще излязат едни цифри. Виж ограденото на моя скрийн-шот ,и кажи при тебе каква стойност е ?

Аз не съм с CS:GO,  а с warzone. Този проблем с мишката понякога го нямам, но в повечето случаи го имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Е хубаво де ... горе си писал CS ... от де да знам за какво говориш. Каквото и да играеш провери дали по време на тоя "лаг" ти пада FPS-a . Ако е нещо ,което идва от мишока не би трябвало да пада FPS-a .

Пусни един fraps да ти извади кадрите ако самата игра няма опция за това...

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то още ли има щайги, които да им дропва fps на CS 1.6  :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя със 70фпс. Не ми дропва. Оф, не знам от къде идва този проблем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мене ми се случва тоя проблем, но става дума за слаб нет и отворени 2 таба в хром, скайп, и ЛоЛ клиент.Но когато се затворят тея глупости и няма ядове.При мен е следното.При самото движение на мишката има забиване в рамките на по-малко от секунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

post-337066-0-28019700-1432670917.png

И на мене ми се случва тоя проблем, но става дума за слаб нет и отворени 2 таба в хром, скайп, и ЛоЛ клиент.Но когато се затворят тея глупости и няма ядове.При мен е следното.При самото движение на мишката има забиване в рамките на по-малко от секунда.

Аз имам същия проблем. Иначе нета ми не е чак толко слаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4387888266.png

Това е моя.За 16 лева толкоз.Не знам добър ли е, слаб ли е.На мене ми върши работа(да не го уроча).Иначе доста често спада и се налагат едни неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4387888266.png

Това е моя.За 16 лева толкоз.Не знам добър ли е, слаб ли е.На мене ми върши работа(да не го уроча).Иначе доста често спада и се налагат едни неща...

4387888266.png

4387888266.png

4387888266.png

4387888266.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да затворя LoL клиента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според прочетеното считам, че ти лаги, заради ниската производителност на компютъра ти и/или слаб интернет. За целта спри програми като скайп, торент тракери, браузъри, lol, ако играеш и всичко останало. Мисля, че това ще ти свърши работа.

Ако все пък не помогне, използвай тези Rate команди:

rate 25000

cl_updaterate 30
fps_max 101
cl_cmdrate 30
gl_picmip 1

За старите компютри е препоръчително и да се изключва Windows Firewall.

Start-->Control Panel-->Windows Firewall-->Off

Настройки на видео карта Nvidia:

Anistropic filtering - максималните възможни

Conformant texture clamp - OpenGL
CPU acceleration - Single display performance
Texture filtering Quality - High Performance
Vertical Sync - Off

Това би ти помогнало, според мен, но имай предвид, че ако си с щайга на 10 години, няма как да станат чудеса. Успех ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според прочетеното считам, че ти лаги, заради ниската производителност на компютъра ти и/или слаб интернет. За целта спри програми като скайп, торент тракери, браузъри, lol, ако играеш и всичко останало. Мисля, че това ще ти свърши работа.

Ако все пък не помогне, използвай тези Rate команди:

rate 25000

cl_updaterate 30

fps_max 101

cl_cmdrate 30

gl_picmip 1

За старите компютри е препоръчително и да се изключва Windows Firewall.

Start-->Control Panel-->Windows Firewall-->Off

Настройки на видео карта Nvidia:

Anistropic filtering - максималните възможни

Conformant texture clamp - OpenGL

CPU acceleration - Single display performance

Texture filtering Quality - High Performance

Vertical Sync - Off

Това би ти помогнало, според мен, но имай предвид, че ако си с щайга на 10 години, няма как да станат чудеса. Успех ;)

8gb ram, i3, win8...  ще пробвам тези команди :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти още ли не си я оправил тази мишка?  :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anton Markov
      Здравейте колеги,
      От скоро имам проблем с моята локална мрежа. Имам два последователно свързани рутера и един суич. Връзката междъ тях е следната:
      света -> (switch) TP-LINK TF-S 1005D -> (1st router ip: 192.168.1.1) ZTE ZXHN H118N (има няколко устройства свързани към това устройство) -> (2nd router ip: 192.168.185.1) Linksys WRT54GL (моите устройства като: моб телефон, компютър и лаптоп) 
      Проблема е от около 1 седмица и по някаква причина между 1ви и 2ри рутер отвреме-навреме няма връзка. Дори като е включен кабела идващ от първият рутер към лаптопа или компютъра, пак няма интернет. Но докато съм свързан към WI-FI на първият рутер изведнъж по някое време от нищото идва и спира интернета на вторият. Вторият ми е много важен и не знам как бих работил без него. Надявам се някой да може да ми помогне с намирането на проблема.
    • от User15
      Здравейте имам проблем с каране на колата на бензин. На празен ход си работи нормално, когато тръгна да превключвам забива. Когато колата загрее започва да забива по малко, a на газ си е добре. Някой има ли идея какъв може да е проблема? Колата е NIssan Terrano 2.4.
    • от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване