Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-после Splinter Cell-Chaos Theory е "разбита" от RELOADED

Препоръчан отговор

За повече подробности ТУК

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Упси тва си е чист крак

Не приятелю,това си е чисто изкуство!

Освен това този NFO файл не може да се третира като крак и следователно не е забранен.

Цитат от потребителя Ole .

AXAXAAXXAXAAXAXXAXAAXXAAXAXXA "Цялото това изделие СтарФорс е уникален тъпизъм.Много ясно че ще ги съдят." Ти УНИКАЛНО тъп ли си или се правиш?!?! И кой е тоя културен начин бе калъф???????? лелелле нерва се на такива тъпи парчета знаеш ли? и то много кое заслужават бе и кой с кого се ГАВРИ като играе пиратски игри и не купува оригинални бе???? А ти да си чувал за Спилентър Сел който така и не можа НИКОЙ да го кракне а??? естествено дано по рядко да има такива игри, но евала им че са успяли да си я опазят

@djagi как па го разбра тва че за кракнати игри ще са ти нужни по-слаби машини нз

А и още нещо Melmak ® ,да не мислиш че СЛУЧАЙНО повечето нови игри ги правят да НЕ вървят на стари карти като MX440??!?! разбира се че игрите могат да върят,ама нарочно ги правят да не ,за да отидеш и да си купиш НОВАТА nVidia,всичко е мафия бе,я вземи се събуди стига спал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не приятелю,това си е чисто изкуство!

Освен това този NFO файл не може да се третира като крак и следователно не е забранен.

админа ще реши това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз как да го разбирам това? Защитата е премахната или просто е създаден начин да се излъже?

Предполагам, че е второто, а то не върши особена работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз как да го разбирам това? Защитата е премахната или просто е създаден начин да се излъже?

Предполагам, че е второто, а то не върши особена работа.

Предпологам че е първото.Второто би било по-добре,защото тогава всички игри разчитащи на СФ са автомататично кракнати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но бъгавата (унищожителна) защита остава, което всъщност е проблемът. Не ме бърка дали ще емулирам диск, а дали имам това изчадие на компютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, но бъгавата (унищожителна) защита остава, което всъщност е проблемът. Не ме бърка дали ще емулирам диск, а дали имам това изчадие на компютъра.

Съдейки по репутацията на RELOАDAD,NFO-то ,отчитайки факта че се презаписват файлове и компютъра изглежда не се рестартира ,то защитата е епремахната изцяло от тази игра.Тоест отново се стигна до абсурдното положението че пиратското копие е по-добро.

Разбира се играта не ме интересува и не мога да съм сигурен,понеже не съм пробвал крака.

Но по един или друг начин става ясно че СФ не е панацея в защитата на игри ,каквато създателите и я изкарваха и което трябваше да оправдае просташкия начин на действие на защитата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще е премахната? Как ще й се попречи да се инсталира? То това си е NoCD аз като го гледам. Не виждам да пише, че защитата е премахната. Може да я заобикаля, но те драйверите са си там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как ще е премахната? Как ще й се попречи да се инсталира? То това си е NoCD аз като го гледам. Не виждам да пише, че защитата е премахната. Може да я заобикаля, но те драйверите са си там.

Много просто.Тази защита представлява някаква опаковка на изпълнимия двуичен файл.Това означава че при създаването на играта тя е работила без нея.Впоследствие защитата е криптирала оригиналния файл и е записала свой код.Така когато стартираш екзето ти всъщност стартираш старфорс.Той проверява за наличието на драйвъра си ако го няма го инсталира.След това чрез него събира физически данни за диска и се мъчи на базата на тази информация да възстанови файла.При успех оригиналният двуичен код се възстановява в паметта и изпълнението на процесора се пренасочва към него.Процесът е много подобен на разархивиране на криптиран РАР файл с тази разлика че се извършва в паметта и със съдействието на системен драйвър.Когато неопитен кракер се опита да отвори такъв файл той не намира смислен машинен код,който да модифицира.Това е и причината при новите игри да се избягва кракване.

Един грамотен кракер обаче би изчакал оригиналния код да се декриптира и би намерил оригиналната входна точка (OEP).След това ще направи дъмп на кода във файл.Остава да се възстанови импорт таблицата ,която посочва местоположението на уиндоус функциите и крака е готов.Същевременно стар форс го няма.Трудното на тези защити е да се вземе решение дали файла ще се прави или защитата ще се неутрализира чрез друг способ. Веднъж модифициран ли е файла ,кракера може да ти изпълни всички желания без затруднение.Още повече премахването на СФ е по-скоро естествено ,отколкото допълнително усилие.Като недостатък на системи като СФ от гледна точка сигурността може да се посочи тяхната еднотипност ,както и че кракера разполага със всички ключове и че оригинала от който произхожда кракнатия файл е непроследим.Съществуват множество трикове индивидуалното приложение на които също може да отдалечи излизането на пиратско копие с месеци,без да излизат от приетите рамки за Уиндоус приложение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

При мен след като приложа методите на RELOADED играта просто отказва да се стартира - някой знае ли някакво решение на проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

По стария начин преди време я бях подкарал а сега неще да се стартира с тва дето са го сложили angry.gif яд мее още че си я изтрих преди време щото съм с 64 битов уин а като гледам тва е напрайно само за 32 битов за нищо не става :hush: ако някой има друго решение да драсне по този проблем че ми се играе а новия сплинтер целл май ше почака докато реша дали да ъпгредвам сегашния комп или да си купя нова макина :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора имам голям проблем инсталирах игра след това и пача за да я абгреидна от 1.0 до 1.05 копирах и всичко от папка крак но когато кликна върху екзето играта не тръгва моля помогнете защото много ми се играе на тази игра плссс :down::wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване