Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде мога да открия...

Препоръчан отговор

Явно не съм се изразил правилно или ти не си ме разбрал правилно!

Twin Warriors съм го гледал (както и всеки филм на Jet Li до който съм успял да се докопам, т.е. почти цялата му филмография). И въпреки че той ми е любимият актьор за този жанр филми, таз годишният Tai Chi Master ми харесва повече.
Както казах уважавам вкуса ти относно филмите. Ня споря за художествени качества.

Нито аз, нито във филма се твърди, че стилът произхожда от това селце, нито че някой от героите му е създателят.

Напротив! Селото с хората, които тренират групово Тай чи, визира точно селото Чен Дзя Гоу. Относно създателя на стила и принципите на Тай чи - нали за това става дума сега, а не за художествени качества - ами откъм философия и бойни умения, в този филм няма нищо. Там не се споменава ЦИ, нито Ин и Ян, копринената сила (фа дзин) и др. неща характерни само за Тай чи.

Брус Ли не съм го гледал толкова, че да го сравнявам с филма, но доколкото знам неговия стил не е Tai Chi...
Разбира се стила които е тренирал Брус ли е друг - Винг Чун. Но аз говорих за плагиатстването на сцена от негов филм, сцена, която няма нищо общо с ТАй Чи... На мен лично са ми втръснали филми от рода на "Кървав спорт", където бойци от цял свят мерят сили.

А колкото до това че днес стила днес бил балет, пък едно време - не, изгледай този филм, който вече официално си е документален (качен е по free-тата) и после ела пак да си кажеш мнението.

Днес Тай чи се преподава като гимнастика и е правителствена политика в Китай. Мао Дзе Дун е бил Тайчист, но е превърнал това бойно изкуство в гимнастика.

Посочения от теб филм съм го гледал, както и много подобни. но освен филми, познавам и хора, които практикуват Тай Чи и други стилове... Реалността е много по-различна от филмчето...

Все пак филма става за тинейджъри, за надъхване, но за нищо друго :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 267
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

The Triangle / Бермудският Триъгълник (2005) Относно обръщането на VCD има десетки програми,с които можеш да го направиш и сам. Поразгледай се и си избери тази,която ти пасне.

The Tai Chi Master 2005

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся игралната версия на филма по оргиналната приказка "Пепеляшка"

Моля ви пишете ми ако някой го има

Благодаря за оговора, но филма " История за Пепеляшка " е някаква съвременна измислица на приказката.

Аз търся ОРГИНАЛА на ПЕПЕЛЯШКА във игрален вариант !!!

Предварително Ви Благодаря!

Редактирано от yesenia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся игралната версия на филма по оргиналната приказка "Пепеляшка"

Моля ви пишете ми ако някой го има

<{POST_SNAPBACK}>

Това ли е

http://free.bol.bg/reeker/A.Cinderella.Sto....DivX.AC3-CiMG/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да помоля някой ако може да ми помогне с филма The Punisher DVDRip на WAF, но понеже немога да тегла от bol.bg а само там го има, моля някой ако може да ми съдейства и помогне с mirror или нещо такова в datacom.bg, evro.net или някой друг free server, но да не е data.bg за предпочитание е datacom.bg..., URL-то на филма в bol.bg е: http://free.bol.bg/seek4o/-=Movies=-/2004%....AC3.5.1CH-WAF/

ще съм много благодарен на този който може да ми помогне с този филм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някои да ми намери линк за филма Elizabethtown (орландо блум) ?

Мерси предварително !!! :)

Редактирано от backata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че някой ще ти помогне, ако попиташ в тази тема: Жвлания и линкове към филми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли някои да ми намери линк за филма Elizabethtown (орландо блум) ?

Мерси предварително !!! :)

<{POST_SNAPBACK}>

[email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми даде линк или сайт където мога да се изтегля някои руски филм за 2 светова война (дa не е от от Linkos Bol или Arena.bg)там съм гледал

:bye:

Редактирано от backata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за този филм http://imdb.com/title/tt0235326/

в него участва Jessica Alba, в началото щях да го гледам само заради нея, но ми хареса и като фантастика :)) дано е хубав.

мерси предварително!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми има ги в ###### и дата.бг

Редактирано от regiii (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ви бъда мноо благодарен ако ми дадете линкове са Download на филма

(със субтитри) Няма значение дали ще е торент !!! cool.gif 10х предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на този който го е качил,в случая sepin4 за да го сийдне малко.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване