Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде мога да открия...

Препоръчан отговор

• Отговори 267
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

The Triangle / Бермудският Триъгълник (2005) Относно обръщането на VCD има десетки програми,с които можеш да го направиш и сам. Поразгледай се и си избери тази,която ти пасне.

Много ти благодаря,пускам го веднага.Мерси много този стана! :bye: :)

Редактирано от vanesse (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да сваля трейлъри на някои филми, но където и да търся само онлайн може да се гледат... в dir.bg пък са с ужасно качество. Та молбата ми е, ако някой знае сайт за СВАЛЯНЕ на трейлъри, да пусне един линк...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.filmite.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Трябва ми филма : 'Мемоарите на невидимия човек' ако имате дайте линк , защото аз немога да го намеря. sad.gif

Редактирано от Neuton Gimic (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябва ми филма : 'Мемоарите на невидимия човек' ако имате дайте линк , защото аз немога да го намеря. sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Memoirs Of An Invisible Man

Memoirs Of An Invisible Man (1992)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой да даде линкове за тези 2 филма ,ли поне за единият от тях. sad.gif Заглавията са : "Die Wilden Kerle 3" и "Die Wilden Kerle 2" , но моля линковете да не са от торенти и от data.bg, защото за сяжаление не мога да свалям оттам. sad.gif Много ги търся тези филми sad.gif Мерси предварително.

Плс,някой да даде линкове за филмите sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми даде линк за филма Американска нинджа 5 , ако имате и към другите серий линк да дадете нема да направите лошо. cool.gif:love::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че в края на всеки ден някой пеел. Тъй като не следях олимпиядата не знам на коя дата е била Anastacia... Някъде има ли запис от нейната вечер?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Децата на капитан Грант

Моля за линк към този филм ако има някъде да е с български субтитри.Благодаря.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mestiere delle armi, Il (2001)

"The Profession of Arms" - (English title)

Търсих на доста места линк за този филм,но не успях да го намеря.Благодаря предварително :)

Редактирано от skick66 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Много моля да ми кажете откъде мога да си взема един филм с Уилт Чембърлейн.

Това което имам се казва NBA Wilt Chamberlain [Overtime] [spanish.Divx.Mp3] by terili , обаче както виждате е със испанско озвучаване,много бих бил доволен ако ми кажете отде да си взема без субтитри на испански.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е първия Български филм ,за тези,които незнаят.Т.е. първия е Балгаран е галант,но няма запазено копие от него.Моля ако някой знае линк,да го прати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте:)

Много искам да си намеря този филм: "За честта на шпагата" /By The Sword/.

Моля който може да помогне!

Благодаря предварително :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване