Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

darkterminal

Положението в Украйна - част 4

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Виж , по назад съм давал десетки примери със снимков материал на взривени ЖП линии, на взривени офиси, на взривени пунктове донаборни , на взривени доброволчески центрове и т.н. и т.н..

Трябва да си голям циник да ми говориш че някой лъже за тази диверсионна терористична руска дейност.

Просто украинските служби са ги преброили по сводките си , и са ги обявили официално.

При това статистиката е само до януари месец. А след това имаше още диверсии се сещам, имаше освен реализирани диверсии, и арестувани групи с подготвени самоделни и воински взривове.

Така че.. викай си на лъжата 100 пъти , белким стане истина.. но едва ли ... Просто е цинично .. става въпрос за живота на хората, с който ти безцеремонно се подиграваш

Това се отнася за теб. ;)  Добре се опитваш, да ми прехвърлиш твоите характеристики, и да ме обвиняваш, че се подигравам, с живота на хората. ;)  Ама не успя. Ти се подиграваш, от както изпълзя в темата, след като те извика 'шефчето' /един модератор/. :ph34r:  Украинската служба била преброила, леле. Може да лъжеш колкото искаш. И пак, нито едно доказателство, за участие на руски служби. Само украински лъжи, и твой манипулации. А на тези украински лъжи, нито западните медии, нито нашите продажни журналя се хващат. Защо ли? ;) Не знам, защо се опитваш да внушаваш манипулациите си. Тук не вирееш, има достатъчно хора с акъл във форума. В data.bg, имаш ли успех? :clown:

Е не се сдържа, да не пуснеш манипулиращата статия, не Минджев. :D  Сам ще посочиш ли лъжите на Миндеж в статията, или аз да направя? ;)  Това вторият ти ментор ли е, след Псаки? :ph34r:

П.П Ама като чета, и там са те разбрали, какъв си. :ph34r:

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямали са право, да...

Нямали са, ама са го направили! Ей за това ги и празнуваме на 2ри Юни, защото не са опитвали да преговарят, а са взели пушките и сабите и са написали историята. И това, колкото и да не се харесва на някои, ще продължава докато съществува човешкото стремление към свободата! Историческите необходимости пораждат непрестанни промени в политическата карта на света. Оцеляват гъвкавите, подвижните, жадни за живот и свобода народи. Наследниците на Вандалите и Хуните управляват Европа, а Рим тъне в забвение под тонове пръст. И пак ще бъде така...

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повтарял съм хиляди пъти - По света , а и у нас са ставали десетки по фрапиращи "майдани" и протести .

Каквото и да е бъдещето на Украйна, това е работа на самата Украйна, а който иска да се меси , да го прави открито , и без оръжие.

Тези събития, повтарям, не оправдават ничия агресивна военна дейност терор и диверсия в чужда държава !

Не оправдават сепаратизма и отцепването на територии.

Каквито и проблеми с език, култура, и т.н.. евентуално АКО има, никой не започва първо ВОЕННИ мерки против това , никой не започва сваляне на официална власт, никой не превзема кметства и администрации с маскирани "Вежливи човечета"  , ПРЕДИ да е опитал десетките други възможности - партии, движения, дисиденти, сигнализиране на международни общности и т.н.. 

Нищо не орпавдава нито сепаратизма, нито официално признатата военна незаконна анексия на Крим, признато в детайли как е проведено от самия Путин, но година по късно, потвърдено и от самите му  военослужещи

Имаше много протести. Публичната версия за чудовищния кървав погром в профсъюзния дом в Одеса е, че той бе организиран и реализиран от крайнодесни активисти на Евромайдана със задкулисното покровителство на новата власт в Киев.Затова последните прикриха извършителите и никой не е наказан. Подобни случаи доведоха до руския сепаратизъм и гражданската война. Няма ли да престанеш с украинските лъжи?Или си украинец? Само тогава бих бил донякъде съгласен с мотивите за поведението ти.
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямали са, ама са го направили! Ей за това ги и празнуваме на 2ри Юни, защото не са опитвали да преговарят, а са взели пушките и сабите и са написали историята. И това, колкото и да не се харесва на някои, ще продължава докато съществува човешкото стремление към свободата! Историческите необходимости пораждат непрестанни промени в политическата карта на света. Оцеляват гъвкавите, подвижните, жадни за живот и свобода народи. Наследниците на Вандалите и Хуните управляват Европа, а Рим тъне в забвение под тонове пръст. И пак ще бъде така...

И Ислямската държава взе пушките и сабите и започнаха да пишат история. А България им продава муниции и оръжие: http://www.blitz.bg/news/article/341413 А ние не можем да продадем и една гилза без знанието и разрешението на ЕС, НАТО…

Бизнес ас южуъл. Ще продават известно време, след това ще натирят ИДИС на кучето в гъза и ще започнат да вадят пари от строителство на разрушеното.

И в Украйна нещата протичат горе-долу по същия сценарий. Революционерите скоро ще капитулират и ще закипи едно строителство, един икономически просперитет ще ги налази. Но няма да е по руския модел. Което си има своите предимства и недостатъци.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не се сдържа, да не пуснеш манипулиращата статия, не Минджев. :D  Сам ще посочиш ли лъжите на Миндеж в статията, или аз да направя? ;)  Това вторият ти ментор ли е, след Псаки? :ph34r:

Ха! Стана ми любопитно! Я кажи какво точно лъже Иво Инджев, да си сравним историческите сведения, защото не видях нито една лъжа в статията, но знам ли... ти винаги имаш някакъв особен прочит щом касае политиката на Путин...

Нямали са, ама са го направили! Ей за това ги и празнуваме на 2ри Юни, защото не са опитвали да преговарят, а са взели пушките и сабите и са написали историята.

Пак ли словоблудстваш, кака? :*

Пак ще те помоля, не намесвай нашите възрожденски борци - нито епохата е същата, нито ситуацията...

А иначе Мохини го каза:

И Ислямската държава взе пушките и сабите и започнаха да пишат история

Обаче... май не звучи съвсем като песен... никак даже не звучи :(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да се сравняват българските възрожденци с путлерофашистите и касапите на руския спецназ !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си затваряте очите за руския терор и диверсия ?

те са очевидни .

няма по-добър начин да се оправдаят отношения,действия основани на насилие,трябва да се направят такива отношения да изглеждат морални!преди всичко трябва да се направи така,че да изглежда, че  жертва  прави нещо нередно.това правите в момента,незнам защо,след като самите САЩ не го крият,не крият парите,които влагат,не крият оръжията,не си крият плановете,дори не крият че са неонацисти,а вие го криете!защо?за тях не е нито срамно,нито обидно!те не се  крият,а пък вие го преиначавате!сигурно се срамувате от действията на вашите любимци!

ето как виждат обикновенните американци действията по целия свят на тяхното NEOCON,както го наричат!-

arx1433839550v.jpg

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха! Стана ми любопитно! Я кажи какво точно лъже Иво Инджев, да си сравним историческите сведения, защото не видях нито една лъжа в статията, но знам ли... ти винаги имаш някакъв особен прочит щом касае политиката на Путин...

Лъжа номер едно. Войната с Грузия. ;)  Всички признават /и ЕС включително/, че Грузия започна войната. Или не го знаеш?

Лъжа номер две. Манипулиране на изказването на Путин. Цялото изказване на Путин, е че Русия не е заплаха за никого. Това е казвано многократно, но западната пропаганда винаги вие, че ей сега Русия ще превземе Полша или някой друга страна. Можеш да го прочетеш, въпросното интервю с Путин, и евентуално ще откриеш лъжите и манипулациите на Минджев.

Лъжите му за Крим, и останалите манипулации в тази статия, дори няма да ги коментирам. От Минджев и фейкомета тук, друго не може да се очаква.

Айде ще ти помогна, да не се затрудняваш.

„Що се отнася до опасенията на някои държави по повод агресивни действия на Русия – мисля, че само болен човек, и то в съня си, може да си представи, че внезапно Русия ще нападне НАТО. В някои страни просто ми се струва, че спекулират със страха от Русия”, казва Путин.

Прочети цялата статия тук: http://www.cross.bg/pytin-rysiya-ryskiyat-1468540.html#ixzz3cYcZ6tQx

Обърни внимание на думата внезапно. ;)  Тоест Русия няма да започне първа.  Къде в цялото интервю, вижда страх от НАТО? Каквито внушения прави Минджев? И Нел, аз нямам особен прочит. Просто съм запознат, с повече исторически събития от теб. ;)
  • Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това, колкото и да не се харесва на някои, ще продължава докато съществува човешкото стремление към свободата! Историческите необходимости пораждат непрестанни промени в политическата карта на света. Оцеляват гъвкавите, подвижните, жадни за живот и свобода народи. Наследниците на Вандалите и Хуните управляват Европа, а Рим тъне в забвение под тонове пръст. И пак ще бъде така...

Мотивът "стремление за свобода" винаги добре е украсявал човешките стремежи, рядко обаче той е бил движещата сила. При липсата на сериозни икономически интереси отзад, не смятам че кое и да е движение би имало серизиен шанс за успех. Нашата история не е изключение.

Слава Богу, Рим никак не тъне в забвение, което лесно можеш да провериш, ако се огледаш в поезията, прозата, философията, правото, науката и стотици още области на човешкото знание. Аз не мога да цитирам нито един хун наизуст, но мога да цитирам римски и гръцки.

Нека не забравяме Европа с кой свързва възникването и възхода си като цивилизация.

Редактирано от Blago72 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лъжа номер едно. Войната с Грузия. ;)  Всички признават /и ЕС включително/, че Грузия започна войната. Или не го знаеш?

Лъжа номер две. Манипулиране на изказването на Путин. Цялото изказване на Путин, е че Русия не е заплаха за никого. Това е казвано многократно, но западната пропаганда винаги вие, че ей сега Русия ще превземе Полша или някой друга страна. Можеш да го прочетеш, въпросното интервю с Путин, и евентуално ще откриеш лъжите и манипулациите на Минджев.

Лъжите му за Крим, и останалите манипулации в тази статия, дори няма да ги коментирам. От Минджев и фейкомета тук, друго не може да се очаква.

Айде ще ти помогна, да не се затрудняваш.

Прочети цялата статия тук: http://www.cross.bg/pytin-rysiya-ryskiyat-1468540.html#ixzz3cYcZ6tQx

Обърни внимание на думата внезапно. ;)  Тоест Русия няма да започне първа.  Къде в цялото интервю, вижда страх от НАТО? Каквито внушения прави Минджев? И Нел, аз нямам особен прочит. Просто съм запознат, с повече исторически събития от теб. ;)

Да ги започнем подред, а? - Да, Грузия нападна... кого обаче? - Южна Осетия, мдам... а чия автономна област беше Южната Осетия - познай, де :) - на Грузия(ще коментираш ли?), та... руските войски стигнаха ли почти до Тбилиси? - Мдам, стигнаха. И какво по-точно е излъгал Иво - ами нищо, Духче, той казва(цитирам по памет): Една седмица руските войски бомбардираха малка, черноморска Грузия. Така беше!

Така... Грузия си иска територията-това е лошо(според теб), но виж с Чечня работата е друга - тя е руска територия, там може да се бомбардира, да се избива мирно население... ами Русия си защитава територията... нали? Като Украйна... като Грузия..., но е лошо когато те го правят и добро кагато Русия го прави... е-е-ех!

Второ - прочела съм изказването на Путин. И какво трябва да ми говори то? - Аз не му вярвам на този човек. Явно и Иво Инджев не му вярва. Това не го прави лъжец.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поне Русия има план, който не включва свалянето чужди правителства, монотонно избиване и разоряване на нещастните цивилни на чужди народи, изграждане на  военни бази във всяка чужда държава по пътя, или санкциониране на чужди народи, които по някаква причина, не искат да правят бизнес със Русия!изглежда че е стъпка напред за човечеството. трябва да се надяваме този модел да работи.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ги започнем подред, а? - Да, Грузия нападна... кого обаче? - Южна Осетия, мдам... а чия автономна област беше Южната Осетия - познай, де :) - на Грузия(ще коментираш ли?), та... руските войски стигнаха ли почти до Тбилиси? - Мдам, стигнаха. И какво по-точно е излъгал Иво - ами нищо, Духче, той казва(цитирам по памет): Една седмица руските войски бомбардираха малка, черноморска Грузия. Така беше!

Така... Грузия си иска територията-това е лошо(според теб), но виж с Чечня работата е друга - тя е руска територия, там може да се бомбардира, да се избива мирно население... ами Русия си защитава територията... нали? Като Украйна... като Грузия..., но е лошо когато те го правят и добро кагато Русия го прави... е-е-ех!

Второ - прочела съм изказването на Путин. И какво трябва да ми говори то? - Аз не му вярвам на този човек. Явно и Иво Инджев не му вярва. Това не го прави лъжец.

Нел, отново го казвам, говори за неща дето поне разбираш.  :D  Грузия нападна Южна Осетия, която сама каза е автономна област. Защо и как стма автономна област, предполагам ще научиш. И там има руски миротворчески контингент /по силата на международен договор/, и загинаха войници. Грузия си иска територията, и за това реши с война, да си я върне ли? Е загуби я, окончателно. Наакашвили, изяде вратовръзката.  ;)  Имам чувството, че не правиш разлика между Чечня, Грузия и Украйна. Прочети повечко по темата, не само лъжите на Минджев. Нел, ти си достатъчно интелигентна, ама доста неща не са ти ясни. А манипулиращата статия на Минджев, пропуска кой е виновен за войната. И представя, че Русия е нападнала Грузия. А от твоя отговор, освен повтаряне на лъжите на Минджев, друго няма.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се отнася за теб. ;)  Добре се опитваш, да ми прехвърлиш твоите характеристики, и да ме обвиняваш, че се подигравам, с живота на хората. ;)  Ама не успя. Ти се подиграваш, от както изпълзя в темата, след като те извика 'шефчето' /един модератор/. :ph34r:  Украинската служба била преброила, леле. Може да лъжеш колкото искаш. И пак, нито едно доказателство, за участие на руски служби. Само украински лъжи, и твой манипулации. А на тези украински лъжи, нито западните медии, нито нашите продажни журналя се хващат. Защо ли? ;) Не знам, защо се опитваш да внушаваш манипулациите си. Тук не вирееш, има достатъчно хора с акъл във форума. В data.bg, имаш ли успех? :clown:

П.П Ама като чета, и там са те разбрали, какъв си. :ph34r:

Като игнорирам плявата ти , обидите и личните нападки и гаменщина, то пак не остана на какво да отговоря, но гледам те смнява бройката терактове ? и че нямало доказатлства за участие на руски служби ? :)

хех... какво очакваш ? То и за Крим нямаше уж доказателства , но Путин сам си призна че това е военна мащабна спецоперация с участие на всички спец служби и военни подразделения.

За бройката, пак ти казвам - периодично излизаха и в новините, и със снимки и със всичко ден след ден тези периодични руски терактове.Украинските служби не са "казали" /според теб лъжа/  , те просто са ги "преброили".

Украйна не воюва с никой друг, особенно когато терактовете са насочени към украинската власт и и нфраструктура, военкомати, доброволчески центрове на АТО ...  И дете би се досетило КОЙ е извършителя . А поради добрата организация и малкото заловени диверсионни групи, е доказателство че това не е епизодично, случайно действие на хуилигани , а прецизно планирани терактове, които може да са организирани само от едно място - руските служби и военно разузнаване.

А руските служби си разстрелват и взривяват собствения народ, по назад давах едно филмче,

но има и други интересни моменти, мегафейл , фейсплам  както се казва  :

Представете си реципрочна /абсурдна/ ситуация - в конгреса на САЩ задават въпрос на 8 септември /3 дена преди атентата/  - Защо е взривен световния търговски център ?

Точно това стана в руската госдума .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Русия няма интерес да разрушава Донбас - после ще трябва да го възстановява заради руснаците там. Да се обстрелват с тежка артилерия жилищни райони в населени места какво е? Не е ли малоумна агресия!? Дългът на Украйна вече е над 50 000 000 000 долара и е около 93 % от брутния им вътрешен продукт за 2015 година. Вероятно пак ще се оправдават с Русия при обявяване на мораториум. Кредиторите им се осъзнаха и ще бъде отхвърлено непрестанното следващо просене на още пари. Не виждам никакви оптимистични прогнози за Потрошенко и компания. Лоши са прогнозите за Украйна дори и да сменят политическото си ръководство. Дано по-скоро се отърват от бандеровските си властимащи сега националисти!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 Да се обстрелват с тежка артилерия жилищни райони в населени места какво е? Не е ли малоумна агресия!?

Да, точно това правят руските терористи.

А украинците пак ти напомням ,никого извън 2.8% окупираната територия от руски спецназ и тежковъоръжени сепаратисти и наемници, не обстрелват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, съмняваме. Защото това, не е дело на руски служби. ;)  А е типична украинска лъжа.  Нали все пак, се борят за финансиране, от господарите си. И за някое и друго пушкало. Както казах, на тези лъжи нито нашите медии, нито западните се хващат. Само ти. Така че, повтаряй си я, колкото искаш. :ph34r:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, съмняваме. Защото това, не е дело на руски служби. ;)  А е типична украинска лъжа.  Нали все пак, се борят за финансиране, от господарите си. И за някое и друго пушкало. Както казах, на тези лъжи нито нашите медии, нито западните се хващат. Само ти. Така че, повтаряй си я, колкото искаш. :ph34r:

Измислени казваш ??? Специално за теб да изброя ли ако искаш една камара терактове ?

Цитирал съм и по назад. Ако не те мързи сам виж.

То даже в уикипедията има инфо https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D0%B9_%D0%B8_%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D0%B2,_%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%88%D1%91%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%B2_%D0%A5%D0%B0%D1%80%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8_%D0%B2_2014%E2%80%942015_%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%85

И още - кой обстрелва мирните жители ?

много интересна статийка с линкове и подробности 

http://www.liveinternet.ru/users/5246401/post352999814/

Прилагаю ссылки на примерно десяток публикаций (с украинских, российских, белорусских и даже так называемых "ДНР"-овских сайтов), которые -- при сопоставлении их текстов, -- по-моему, совершенно однозначно свидетельствуют, что недавние чудовищные преступления в Донецке (обстрелы троллейбусов с пассажирами и прочих скоплений мирных жителей) были совершены теми же российскими, так сказать, "силовыми структурами" или "спецслужбами", которые привыкли к подобной деятельности уже, как минимум, лет 15 назад -- т.е. со времён известных взрывов жилых многоэтажек в Москве и Волгодонске: http://news.bigmir.net/ukraine/873894-V-DNR-zaderz...i--kotorye-obstrelivali-Doneck , http://ukropnews.com/news/_7785.html ,http://www.rosbalt.ru/ukraina/2015/01/28/1362152.html , http://www.ntv.ru/novosti/1292241/ , http://news-front.info/2015/01/22/v-dnr-zaderzhany...otorye-rasstrelyali-ostanovku/ , http://udf.by/news/world/116867-v-dnr-poymali-ross...yh-v-rasstrele-13-donchan.html , http://www.rg.ru/2015/01/22/diversanti-site.html , http://dnr-news.com/dnr/12730-posle-vzryva-v-donec...hana-diversionnaya-gruppa.html , http://top.rbc.ru/politics/22/01/2015/54c0bade9a79478b905eb766https://vk.com/livenews_novorossia?from=quick_search&w=wall-80602485_7760 ,http://informator24.blogspot.ru/2015/01/blog-post_40.html , http://joinfo.ua/sociaty/1068543_Ekstrennie-novosti-ukrainskaya-razvedka.html .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А украинците пак ти напомням ,никого извън 2.8% окупираната територия от руски спецназ и тежковъоръжени сепаратисти и наемници, не обстрелват.

В Новорусия като окупатори и терористи се държат украинците - това и на Миро един ден ще му се изясни. Бандеровският краен национализъм ще им докара още много беди.
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти е другата лъжа и манипулация. За тези 2.8%, дето все са ти на уста. :D  Манипулираш, как извън тези митични проценти, всичко е мед и масло. :D Сега очаквам да кажеш, дежурната ли лъжа, че това е част от демокрацията, или някоя такава глупост. За да се оправдаеш.  Все пак, ти си човека дето казва, че изгорените живи хора в Одеса, е дело на руски служби. и после ми говориш, за цинизъм и морал. :ph34r:  Има множество доказателства, какво правят бандеровците от Десен сектор, извън територията на ДНР и ЛНР. Грабежи, убийства, нападения над полицай.  Всички така наречени от теб терактове, са дело на тези бандеровците. Ето и един пример, който също беше преписван в началото на руски служби, или на ДНР и ЛНР.  А на тази патка, тук във форума и се възхищавахте. :ph34r:

Неонацистка, описана като украинската версия на Жана д'Арк от френското авторитетно списание Elle, заради „смелостта й” в борбата с проруските опълченци в Донбас, е арестувана във връзка с убийствата на двама полицаи. Вита Заверуха бе отведена в ареста, след като двама полицаи бяха застреляни и трима други ранени на 4 май при опит на банда престъпници да оберат бензиностанция в украинската столица Киев.

http://www.blitz.bg/news/article/335528

Измислени казваш ??? Специално за теб да изброя ли ако искаш една камара терактове ?

Цитирал съм и по назад. Ако не те мързи сам виж.

Отговорено ти е, на тази манипулация. ;)  Добре опитваш да извърташ, ама кухи и неуспешни опити. :ph34r: Ето, даже го оцветявам, за да ти е по-лесно. Сравни своя отговор /манипулация/ и това което съм написал.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези 2.8%, дето все са ти на уста

Сам си сметни грубо - обща територия на Украйна около 600 хил кв.м. и окупирана от руските терористи на Донбас - под 20 000. 

Все пак, ти си човека дето казва, че изгорените живи хора в Одеса, е дело на руски служби. и после ми говориш, за цинизъм и морал.

Точно . и съм се аргументирал основателно. Не гледай мен, опровергай аргументите ми .И най вече хронологията на събитията.. но да не се повтарям.

И да, цинично е и жестоко .Защото руските служби нямат спирачка пред нищо.

Изгледа ли горните две филмчета ? https://www.kaldata.com/forums/topic/242533-положението-в-украйна-част-4/?p=3139977

Как ти се струва "черешката на тортата" - второто - дето депутати оповестяват  в руската госдума още не случил се теракт ? 

:)

На този фон мислиш ли че живота на няколко десетки , че и хиляди човека имат значение за руснаците  ???

Важното бе да се постигне ефекта.. - за зверовете бандеровци... и почти успяха...

Има множество доказателства, какво правят бандеровците от Десен сектор, извън територията на ДНР и ЛНР. Грабежи, убийства, нападения над полицай. 

Знам че с удоволствие ще цитираш такива "множество доказателства". 

Давай, и препоръчително нещо ново.. не стара пропаганда. 

Ще се радвам и аз да науча нещо ново за "злите укри бандерлоги"  

За Вита Заверуха нямам грам спомен някой да се е възхищавал. Но аз не искам еденични случаи , защото такива реципрочно знаеш ли колко има , но руски гамени нацисти ? 

Всички така наречени от теб терактове, са дело на тези бандеровците.

Така ли ? Защото... ? Защото ти казваш така   :)

Е как така бандеровците сами ще се самовзривяват ? бандеровци , ако въобще има такива, биха взривявали всичко друго , но не  и своите :)

Но ... вицове и абсурди съм виждал от вас прекалено много , за да ме учуди и това :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нова трагедия за Украйна-нефтобазата в Киевска област гори!твърди се,че вътре има 15 хил.тона нефт!пак жертви,засега няма опасност от екологична катастрофа и евакуация!Русия предлага помощ за борба с пожара!

http://112.ua/avarii-chp/pozhar-na-neftebaze-pod-kievom-onlayn-translyaciya-235563.html

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нова трагедия за Украйна-нефтобазата в Киевска област гори!твърди се,че вътре има 15 хил.тона нефт!пак жертви,засега няма опасност от екологична катастрофа и евакуация!Русия предлага помощ за борба с пожара!

http://112.ua/avarii-chp/pozhar-na-neftebaze-pod-kievom-onlayn-translyaciya-235563.html

Това ще е сигурно, нов теракт, извършен от Русия. Ей сега, ще ни го кажат запознатите.  :D  Шегувам се, ама очаквам включване, от разобличителя на 'руската агресия'.  :ph34r:

Иначе, дано успеят бързо да се справят с пожара. Четох сутринта, че положението е доста тежко. Дано няма загинали, и екологични щети.

Сам си сметни грубо - обща територия на Украйна около 600 хил кв.м. и окупирана от руските терористи на Донбас - под 20 000. 

Точно . и съм се аргументирал основателно. Не гледай мен, опровергай аргументите ми .И най вече хронологията на събитията.. но да не се повтарям.

Изгледа ли горните две филмчета ? https://www.kaldata.com/forums/topic/242533-положението-в-украйна-част-4/?p=3139977

Как ти се струва "черешката на тортата" - второто - дето депутати оповестяват  в руската госдума още не случил се теракт ? 

На този фон мислиш ли че живота на няколко десетки , че и хиляди човека имат значение за руснаците  ???

Важното бе да се постигне ефекта.. - за зверовете бандеровци... и почти успяха...

За Вита Заверуха нямам грам спомен някой да се е възхищавал. Но аз не искам еденични случаи , защото такива реципрочно знаеш ли колко има , но руски гамени нацисти ? 

Е как така бандеровците сами ще се самовзривяват ? бандеровци , ако въобще има такива, биха взривявали всичко друго , но не  и своите :)

Но ... вицове и абсурди съм виждал от вас прекалено много , за да ме учуди и това :)

Абе фейкомете, защо като цитираш мой постове, триеш ника ми? Така не разбирам, кога си ме цитирал. Страх ли има, че пак ще ти разкрия манипулациите? От цялата плява дето избълва, една истина няма. И многократно е опровергавана. Що не се спреш?  :ph34r:  Пак същите лъжи и манипулации, за тези терактове. Извършени от бандеровците. Няма проблем, пак ще опровергавам нещата написани от теб. В предния ми пост, е написано, ти пак си знаеш своето. Фейкомет.  :ph34r:

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Призивите на американския предприемач Джордж Сорос за оказване на военна и финансова помощ на Украйна всъщност лягат на плещите на обикновените американски граждани. В това е уверен членът на Камарата на представителите в Конгреса на САЩ Рон Пол, който е посветил публикация в сайта Antiwar.com за изтеклата в интернет преписка между Сорос и властите в Украйна.

Сорос е близък с украинския президент, твърди Рон Пол, като отбелязва, че Петро Порошенко е „поставен на власт в резултат на подпомогнатия от САЩ преврат, свалил избрания президент”. Възможно е именно приятелските връзки с Порошенко да заставят милиардера да използва своето влияние в САЩ за оказване на натиск върху политическата върхушка, за да постигне изпращането на най-съвременното смъртоносно оръжие в Украйна, твърди политикът.

Естествено не Киев ще финансира доставката: „Предстои ни да платим ние, защото Украйна няма нито една копейка”, подчертава Рон Пол. Сорос на свой ред уверява украинския президент, че ако МВФ отпусне $15-милиардния кредит, той ще може във всеки момент да вдигне телефонната слушалка и да се свърже с Джейкъб Лю – бивш шеф на администрацията на Обама, сегашен финансов министър на САЩ. Това ще спомогне да се съгласува заделянето от Вашингтон на допълнителна помощ за Киев.

„И така, Джордж Сорос ще се възползва от своето влияние в правителството на САЩ, за да закачи американците на въдичката на банкрутирала Украйна, ще ни застави да платим оръжието, последващата военна подготовка и безкрайните дългове на Украйна” – се възмущава Рон Пол.

Политикът намира и крайните получатели на изгода от сделката: ВПК, американските банкери и политически брокери, а загубилите в резултат на „сделката” ще бъдат данъкоплатците.

Той пита: „Нима това, кой флаг иска да издигне населението над Донецк, е ключов национален интерес на САЩ?”

Политикът е уверен, че Украйна не може сама да се разплати по дълговете си и това бреме лежи на американските данъкоплатци. Тази ситуация се създаде, защото за мнозина доларът изглежда като резервна валута на целия свят, отбелязва той. Обаче всичко това скоро ще завърши, а „военната намеса на САЩ в целия свят само ускорява този процес” – заключава Рон Пол./БЛИЦ

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новорусия е с около 7 000 000 жители и повечето са руснаци!   Които пренебрегват тяхно мнение какво ще ги връхлети!?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новорусия е с около 7 000 000 жители и повечето са руснаци!   Които пренебрегват тяхно мнение какво ще ги връхлети!?

тоя! :)

bwy1433871029z.jpg

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...