Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та така искам да попитам според вас кое е по-добре да купя от долупосочените 4 видеокарти и дали са използвани за биткойн копане...

1- Sapphire r9 290 http://olx.bg/ad/prodavam-sapphire-r9-290-4g-gd5-ID4yCWA.html#fc61e0dc62

2-Gygabyte r9 280x http://olx.bg/ad/gigabyte-r9-280x-3gb-video-karta-garantsiya-ID5aeis.html

3-r9 290 http://olx.bg/ad/sapphire-tri-x-r9-290-4gb-gddr5-oc-ID4P0QU.html#271276998c

4-r9 290 http://olx.bg/ad/xfx-290-4gb-xfx-core-edtion-r9-290a-enfc-pci-e3-0-dd-ID5870E.html#2454bf026b 

Дайте мнение вие коя бихте купили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Очевидно за това са ползвани и като цяло са проблемни карти каквото и да вземеш дори да е нова от магазина.

Но най-лошия избор са тия с едната перка в случай че картата ще се държи в оригиналния вид. 

Виж за тази.

Дори само заради задната планка която отива към допълнителни 50 лв. си заслужава.

Лично аз бих предложил на човека 350 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

280X не си купувай, много са проблемни(още повече Toxic модела или азис. Гаранционно подменена и пак ми прави проблеми. Гаранцията гледай да е към добра фирма(скай, никем, мост...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@naruto Страхотно предложение си направил.Картата е супер.Взимай без да мислиш.Която и да вземеш,прибираш се ,поставяш я,драйвери и веднага стрес тест! 

@Ivelin_ По-голяма глупост не бях чувал.С 280х съм,проблем не съм имал

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lindroos1 те проблемите възникват след време а и ти едва ли я ползваш с пълните и възможности заради процесора.

С по-сериозен FX и нагъзен здраво картата ще почне да прегрява след време в случай че захранването не те издъни понеже над 300W се дъни.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наруто,аз го клокнах до 4,7 то просто дъното не позволява повече.Прав си,спъва я.Затова се замислям за 8300.Но като гледам на Ивелин конфигурацията ,и той е с FX,по-слаб от моя.Т.е не се възползва и той от потенциала й.Може да е попаднал на лоша партида нещо? Но досега много рядко срещам проблеми с такива по форумите :)

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно за това са ползвани и като цяло са проблемни карти каквото и да вземеш дори да е нова от магазина.

Но най-лошия избор са тия с едната перка в случай че картата ще се държи в оригиналния вид. 

Виж за тази.

Дори само заради задната планка която отива към допълнителни 50 лв. си заслужава.

Лично аз бих предложил на човека 350 лв.

Говорих с човека разбрахме се ще я купя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наруто,аз го клокнах до 4,7 то просто дъното не позволява повече.Прав си,спъва я.Затова се замислям за 8300.Но като гледам на Ивелин конфигурацията ,и той е с FX,по-слаб от моя.Т.е не се възползва и той от потенциала й.Може да е попаднал на лоша партида нещо? Но досега много рядко срещам проблеми с такива по форумите :)

Конфигурацията беше с 7770 ghz ed. 280Х я купих като аз съм 3-ти собственик(за мойта и още 170лв), даваше много гадни артефакти и разтягаше текстурите, миналата седмица я подмениха и сега отказва да се включи като е вързана към hdmi(понякога и към dvi). Когато сдаде багажа ще продам охладителя и със още малко пари ще си взема друга.

За процесора нямам пари, а и не ми е проблем, картата си върви на 70-80%.

Целия интернет е ревнал от калпави токсици и dcu2 на asus(който до колкото прочетох е за nvidia)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаахаха аз преди моята 280х също бях с 7770....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.