Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам PSP 2004. Имам постоянен хак. Този от официалният сайт на Sony. Въпросът ми е как мога да го изтрия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо бъркаш - няма хак от официалния сайт на Sony.

Като пуснеш PSP-то какво ти пише за System Software в Settings -> System Settings -> System Information

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony да пуснат "официален" хак за своята конзола ? Няма начин. А защо искаш да го махаш ? Това не ти пречи на нищо, можеш да си играеш лицензираните игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си отваряй проблеми с тоя 6.61 - няма игра за psp която да не тръгва на 6.60 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех почвам с игрите който не тръгват на 6.60: God of War(Ghost of Sparta), Monster Hunter 3. Тези игри не бачкат на 6.60, затова искам да го изтрия и да сложа друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Няма логика игра от 2011г, а другата е и от 2010г да искат фирм излязъл 2015г за да работят.

По-скоро или игрите ти са скапани или конзолата ти има някакъв проблем.

За да не бъда голословен преди малко я пробвах първата и си работи без никакви проблеми

на  мойто PSP 3004 с CFW 6.60 Pro B10

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама аз съм с оригиналният хак от сайта на PlayStation. Сега си изтеглих 6.60 PRO-C и игрите вървят без проблем. Хака е непостоянен което е добре, ще мога да си използвам двата хака(постояният и непостояният). Но въпроса ми още е активен: Как се трие постояният хак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма оригинален хак в "сайта на Playstation", нито някога ще има. Какво имаш предвид от не тръгват? Грешка ли дават или черен екран?

Редактирано от compLexity (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми God of War Ghost of Sparta дава черен екран, но с 6.60 PRO-C реших проблема.

Има хак от официалният сайт, ето еиж: https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/psp/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма хак на сайта им. Затова ти казах да видиш какво пише в System Software - ако беше с официалния

фирм от сайта на SONY щеше да пише само 6.60 без никакви други букви и цифри след него.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора да няма предвид официален firmware (обновление на софтуера на PSP) от сайта на Sony?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.