Премини към съдържанието
jerii

Спечелете играта Shadows of War в Steam

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, имам gift key за гореспоменатата игра, но понеже нямам време да я играя, реших да направя giveaway. Всеки, който чете този пост, има шанса да спечели играта. Просто трябва да напише "записвам се" като следваща публикация и след което да стиска палци. Победителят ще бъде изтеглен посредством сайта Random.org на 2.6.2015 (ако няма достатъчно записани може да удължа срока, не се знае). Пожелавам ви късмет! (gift key-а ще го изпратя като лс на победителя.)

Редактирано от jerii (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запсивам се! (дано да имате по-малък шанс от мене :P)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записвам се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записвам се (късмет на всички други)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто трябва да напише "запивам се"

Първо прочетете какво е написал автора  :) Така, че думи като "Записвам се" или "Запсивам се" не важат.  :P 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо прочетете какво е написал автора  :) Така, че думи като "Записвам се" или "Запсивам се" не важат.  :P 

Опа, извинявам се. При бързането съм допуснал грешка, все пак няма безгрешен човек. Всеки може да напише каквото пожелае, стига да се подразбира, че иска да се запише :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записвам се (да има там..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен не ме брой. Аз имам поне 100 игри за раздаване, но за жалост са си мои и не мога да ги бутам. Много тъпи игри в тоя STEAM на много висока цена. Ако имаше начин да ги заменя всичките само за една, щях да го направя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен не ме брой. Аз имам поне 100 игри за раздаване, но за жалост са си мои и не мога да ги бутам. Много тъпи игри в тоя STEAM на много висока цена. Ако имаше начин да ги заменя всичките само за една, щях да го направя. 

Разбирам те, преди малко си купих Dirty Bomb в steam и след като играх половин час от нея разбрах, че утре я пускат за безплатно сваляне. Чувствам се много конфузно..

Колкото до темата, за да не се сметне мнението ми за спам:

смятам да направя друг giveaway след този с по-хубава игра, като за сега тя ще остане в тайна :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това е добра идея. Може и аз да купя няколко подаръка и да раздавам. ей така, да не ме мислят за скръндза :P Между другото, преди 1-2 месеца преведох 10 лева на тоя сайт за премиум акаунт, ама от премиум акаунта остана само акаунта. Ей такива работи не обичам. Да не стане и твоята същата? Не че ми трябва премиум акаунт, както и игра. Просто исках да дам парички на сайта. Е, дадох, без никой да разбере за това. Здраве да е. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате свободен код за euro truck simulator 2 да ми го дадете, ще ви бъда много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помоля от това мнение надолу да пишат хора, които се записват. Ако имате въпроси или нещо от този сорт, можете да ми пишете на лично съобщение, а не взаимно да спамим в темата. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

записвам се

Иначе кожодери са в стийм колеги. Аз за тва си купувам игрите на старо.

Редактирано от jamc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помоля от това мнение надолу да пишат хора, които се записват. Ако имате въпроси или нещо от този сорт, можете да ми пишете на лично съобщение, а не взаимно да спамим в темата. Благодаря!

Брей че ербап XD  Да не продаваш злато бе!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей че ербап XD  Да не продаваш злато бе!  

Не, просто, когато има странични мнения, избора на победител с random.org става малко по-сложен, ама.. :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, просто, когато има странични мнения, избора на победител с random.org става малко по-сложен, ама.. :D

Ми, ще го правиш на няколко пъти докато улучиш мнение за записване. :D

Ако имате свободен код за euro truck simulator 2 да ми го дадете, ще ви бъда много благодарен.

Не само ти искаш.

Ами това е добра идея. Може и аз да купя няколко подаръка и да раздавам. ей така, да не ме мислят за скръндза :P Между другото, преди 1-2 месеца преведох 10 лева на тоя сайт за премиум акаунт, ама от премиум акаунта остана само акаунта. Ей такива работи не обичам. Да не стане и твоята същата? Не че ми трябва премиум акаунт, както и игра. Просто исках да дам парички на сайта. Е, дадох, без никой да разбере за това. Здраве да е. 

Вече се чудя от къде вадиш тия пари бе човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

остават още 10 минути до тегленето, което ще бъде в 12:00 часа. Ако не сте се записали, имате последен шанс да го направите!

Победител е hellioob, Писах му ЛС.

Редактирано от jerii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.