Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Въведох имейла си дето имам в Gravatar и снимката не иска да се зареди, трябва ли да изчакам нещо да се зареди?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да е бъг на калдата.ком или е от мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Въведох имейла си дето имам в Gravatar и снимката не иска да се зареди, трябва ли да изчакам нещо да се зареди?

Здравейте,

Не отривам никакви проблеми с използването на Gravatar. Току що обнових на профил снимката му тук от там. Просто в настройките си на профила изберете: Използвай Gravatar / въведете имейла на вашата регистрация там и натиснете на бутона "Завърши".

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя всичко както трябва, но пак не става. Дали има значение имейла на акаунта ми в калдата.ком ? защото имейла ми на акаунта в калдата.ком е друг, а в Gravatar имам друг имейл?

post-235719-0-95150500-1433265999_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя всичко както трябва, но пак не става. Дали има значение имейла на акаунта ми в калдата.ком ? защото имейла ми на акаунта в калдата.ком е друг, а в Gravatar имам друг имейл?

Точно от това е. Смени си имейла на този от регистрацията ти в Gravatar, от Редактиране на профила - Email & Парола и трябва да ти се появи Gravatar-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених имейла, но пак не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених имейла, но пак не става.

Изчакай малко. Появи се вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да вече го оправих, като изтрих снимките от Gravatar и ги сложих пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.