Премини към съдържанието
nterziev

Бутонът за настройки в Wireless Network Connection не работи

Препоръчан отговор

Става въпрос за бутона, който съм посочил със стрелката. От известно време съм забелязал, че не работи. В мисъл цъкам си на него, но просто нищо не става.. все едно си е там за красота просто.. дори не зарежда.

Мисля, че откакто пуснах Windows repair - all in one е така. Принципно си играех с програми за оптимизация както винаги..и винаги ползвам repair-a за поправка на всичко, което съм прецаквал по време на тестването на тези програми. 

Не, че ми е кой знае колко важен този бутон. Но пък скоро реших да си вкарам нов DNS server, ама бутона не работи..

Та въпроса ми е евентуално какво може да го е причинило, има ли как да се оправи? :)

8148377c.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Преинсталирай драйвъра,пробвай това:

https://support.microsoft.com/bg-bg/kb/299357/bg

Редактирано от crussader (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... си играех с програми за оптимизация както винаги..и винаги ползвам repair-a за поправка на всичко, което съм прецаквал по време на тестването на тези програми. 

Има такива поправящи програми,които се оказва,че повече омазват системата,от колкото да я оправят.Такъв е твоят случай.Сега си забелязал,че не работи този бутон,утре ще откриеш и други артефакти.Най-правилното решение е преинсталиране на системата.Всички други опити,само ще ти загубят много повече време.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такива поправящи програми,които се оказва,че повече омазват системата,от колкото да я оправят.Такъв е твоят случай.Сега си забелязал,че не работи този бутон,утре ще откриеш и други артефакти.Най-правилното решение е преинсталиране на системата.Всички други опити,само ще ти загубят много повече време.

Аз принципно това правя.Този път реших да пробвам с този "all in one repair". Не съм нов в тестването на каквито и да е софтуери и опциите им. Няма други проблеми, това е единственото за сега. :)

Ще пробвам и ще съобщя ефекта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше ефект от това. Нищо де, ако има други предложения ще се радвам да ги чуя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Няма ак да има ефектот инструмента на МС. Той не засяга ремнта на безжичната мрежа.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах кой иска да поправя безжични мрежи,ама нейсе...

Автора да кара по околовръстното : Control Panel\Network and Internet\Manage Wireless Networks-Adapter properties

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.