Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!Бих искал да ви попитам какъв смартфон бихте ми предложили  да си взема до 800 лева.Гледах доста, но ми е трудно с избора.За сега съм се спрял на Galaxy s5, lenovo vibe x2 i sony z3 compact.Като визия най ми допада Lenovoto, ай плътността на пикселите е малко по-голяма при леновото и доста по ниска при sony-to, но това е най-вероятно заради малко по-малкия екран.Предполагам, че някой от вас направо ще ми предложат да дам още от 30-50 лв за sony z3, но не ми се дават 850 лв за тел.Предимно ми трябва камерата да е добра както и процесора.

Поздрави!

Редактирано от Ivailo Mihalev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Бих искал да ви попитам какъв смартфон бихте ми предложили  да си взема до 800 лева.Гледах доста, но ми е трудно с избора.За сега съм се спрял на Galaxy s5, lenovo vibe x2 i sony z3 compact.

Поздрави!

Предпочитания ? Игри,музика,какво ? Цвят,тегло ,система .По-конкретно .Ако съдим по избора Android  ? Има и Samsung S6 ,а да той е 1000 лв в БГ. :)

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитания ? Игри,музика,какво ? Цвят,тегло ,система .По-конкретно .Ако съдим по избора Android  ? Има и Samsung S6 ,а да той е 1000 лв в БГ. :)

За игри в малки количества предимно музика,сърфиране,снимки.За цвета не толкова,а системата Android.А пък за Samsung s6 е малко над 1000лв в България :D .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Z3 е доста хубав телефон, бих препоръчал и LG G3. (особено за снимките, той си е направен за такъв)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Бих искал да ви попитам какъв смартфон бихте ми предложили  да си взема до 800 лева.Гледах доста, но ми е трудно с избора.За сега съм се спрял на Galaxy s5, lenovo vibe x2 i sony z3 compact.Като визия най ми допада Lenovoto, ай плътността на пикселите е малко по-голяма при леновото и доста по ниска при sony-to, но това е най-вероятно заради малко по-малкия екран.Предполагам, че някой от вас направо ще ми предложат да дам още от 30-50 лв за sony z3, но не ми се дават 850 лв за тел.Предимно ми трябва камерата да е добра както и процесора.

Поздрави!

От изброените всички са боклук без изключения. Единственото хенди работещо под недомислицата Андроид, което да става за нещо е LG G3 с някои уговорки. На твое място бих погледнал Nokia Lumia 930 за около 100 лв. надолу или дори стилната(но по-стар модел 925).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да попитам, защо Android не струва.Няколко човека ми го казаха вече както и вие сега.А пък LG g3 мислех си за него, но нз защо се бях отказал. Според доста хора Android e доста успешен без много бъгове и крашове и тн, има голям избор от актуализации и ъппове, но не съм експерт и не мога да изкажа правилно мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай сега, това, че харесваш Windows Phone и знаеш само Windows Phone не прави Android задръстена. Бил съм и на двете и мога да кажа, че android има далеч по-големи възможности. (като една от тях е, да можеш да си зададеш собствен рингтон без специална програма за тази цел) Да, в бъдеще може и Windows Phone да стане по-добра, но за сега Android (поне според мен) е с най-големи възможности. Тука хубавото е, че ако от производителя спрат да те ъпдейтват, то може да използваш custom rom за да скочиш по-нагоре.

Мога ли да попитам, защо Android не струва.Няколко човека ми го казаха вече както и вие сега.А пък LG g3 мислех си за него, но нз защо се бях отказал. Според доста хора Android e доста успешен без много бъгове и крашове и тн, има голям избор от актуализации и ъппове, но не съм експерт и не мога да изкажа правилно мнение.

Според тях не струва, защото робуват на Apple или на Microsoft. (особено маниаците на тема на отгризана ябълка, те знаят само да плюят, не е лоша марка или операционна система, но някой хора просто прекаляват)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай сега, това, че харесваш Windows Phone и знаеш само Windows Phone не прави Android задръстена. Бил съм и на двете и мога да кажа, че android има далеч по-големи възможности. (като една от тях е, да можеш да си зададеш собствен рингтон без специална програма за тази цел) Да, в бъдеще може и Windows Phone да стане по-добра, но за сега Android (поне според мен) е с най-големи възможности. Тука хубавото е, че ако от производителя спрат да те ъпдейтват, то може да използваш custom rom за да скочиш по-нагоре.

Според тях не струва, защото робуват на Apple или на Microsoft. (особено маниаците на тема на отгризана ябълка, те знаят само да плюят, не е лоша марка или операционна система, но някой хора просто прекаляват)

И аз съм с Windows Phone.Имал съм и Андроид преди ,но яко сканиране пада с тая FAT система и чакам поне 5 минути да се сканира хубаво http://i.imgur.com/tSRLg5K.png ,аи сигурно частите не са били кой знае какви.Или да съм имал много приложения.Но е супер изнервящо.Пускаш си телефона,искаш да набереш телефонен номер ,но не става .Защо ? Защото сканира ,ли сканира.Дизайна няма да коментирам има лънчери,които ти взимат някоя и друга памет ,но поне става малко по-удобен.Най-тъпото ,когато  не си root,не можеш да инсталираш нещо ,защото не си root или телефона не ти е unlock .При Sony трябва да unlock телефона,не питай как става .

В Андроид има вируси,вредни файлове,в Windows Phone 8 няма.Може би заради малкия пазар и не популярността му.Не знам.

Сега може с тия части да е станал Android ,малко по-бърз.Примерно Sony ,Huawei,LG.Трите Звезди(Samsung) надуха цените,както и Ябълката.

Но и Windows Phone предлага същите части и мисля,че е малко по-евтин. 

Sony за мен имат най-добрите Android телефони и цените ,що годе стават.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото което е за LG-то, че е 5.5 инч а пък на мен телефони над 5инч не са ми удобни.Иначе както казахте по горе е с добри параметри ай на визия е добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото което е за LG-то, че е 5.5 инч а пък на мен телефони над 5инч не са ми удобни.Иначе както казахте по горе е с добри параметри ай на визия е добър.

Еми, тогава Sony Z3 Compact. Или пък ако искаш LG G3S.

И аз съм с Windows Phone.Имал съм и Андроид преди ,но яко сканиране пада с тая FAT система и чакам поне 5 минути да се сканира хубаво http://i.imgur.com/tSRLg5K.png ,аи сигурно частите не са били кой знае какви.Или да съм имал много приложения.Но е супер изнервящо.Пускаш си телефона,искаш да набереш телефонен номер ,но не става .Защо ? Защото сканира ,ли сканира.Дизайна няма да коментирам има лънчери,които ти взимат някоя и друга памет ,но поне става малко по-удобен.Най-тъпото ,когато  не си root,не можеш да инсталираш нещо ,защото не си root или телефона не ти е unlock .При Sony трябва да unlock телефона,не питай как става .

В Андроид има вируси,вредни файлове,в Windows Phone 8 няма.Може би заради малкия пазар и не популярността му.Не знам.

Сега може с тия части да е станал Android ,малко по-бърз.Примерно Sony ,Huawei,LG.Трите Звезди(Samsung) надуха цените,както и Ябълката.

Но и Windows Phone предлага същите части и мисля,че е малко по-евтин. 

Sony за мен имат най-добрите Android телефони и цените ,що годе стават.

Зависи от телефона и лаънчъра. Андроид телефона ти сигурно е старичък, понеже при мен (s3 neo) включвам го, въвеждам пина и след има няма минутка ми е готов за работа. Но, тук ти пропусна и доста от минусите на WP8. Ако се интересуваш, SD картата е 16gb. (class 10 на Kingston)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... понеже при мен (s3 neo) включвам го, въвеждам пина и след има няма минутка ми е готов за работа...

Това някаква шега ли е - ще чакам телефона си цяла минута, за да "загрее"?! По-добре да е Nokia с фенерче, че тръгва от раз. 

По темата - ако авторът държи на Андроид, предлагам LG G3 като добър, но предпочитам WP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това някаква шега ли е - ще чакам телефона си цяла минута, за да "загрее"?! По-добре да е Nokia с фенерче, че тръгва от раз. 

По темата - ако авторът държи на Андроид, предлагам LG G3 като добър, но предпочитам WP.

И аз му предложих G3, но той не иска голям смартфон. За това му предложих G3S. Относно времето за "загряване", имах в предвид че веднага мога да си го ползвам за разговори, но за да работи напълно нормално трябва да го изчакам около половин минута - минута.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...но за да работи напълно нормално трябва да го изчакам около половин минута - минута.

Не ми стана ясно какво толкова прави през това време, би следвало да "пали" веднага с всички възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз му предложих G3, но той не иска голям смартфон. За това му предложих G3S. Относно времето за "загряване", имах в предвид че веднага мога да си го ползвам за разговори, но за да работи напълно нормално трябва да го изчакам около половин минута - минута.

човека дава 800 лв за телефон , ти му предлагаш недомислицата G3S. Китайците биха направили по-добра реплика ;) . Ако ще е андроид да е G3. Също така може да погледне флагманите на  Xiaomi, Meizu или OnePlus. Ще спести някой лев, и няма да се лиши нито от качество, нито от производителност .

А ако е лумиа,  поне да изчака малко за новата Lumia 940 , която ще е около 5 инча ( тиражира се 5.2) , но си мисля че ще е малко над бюджета , та човека си решава, но не  си струва да се дадат около 700 за 930-ката. 

Редактирано от snipi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега почти всички ми предложихте G3, но никой не каза нищо за Galaxy S5.В интернет много го хвалят, но предполагам че това е поради силното влияние на Samsung.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега почти всички ми предложихте G3, но никой не каза нищо за Galaxy S5.В интернет много го хвалят, но предполагам че това е поради силното влияние на Samsung.

Ами... честно, самсунг не са много добри от към софтуерна подръжка. Вече излезна S6 и като излезе S7 (или както го кръстят) подръжката на S5 тотално ще я от свирят. Предлагаме ти G3, понеже ти искаше основно за снимки.

П.П. Дизайна на S5 не ми харесва.

Можеш да вземеш и Note 3(доста добра алтернатива) но е големичък, а мен много ме кефи S-View калъфа му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мога да ти кажа само лошите неща които виждам , и те са : Вече не е публична тайна че , супер амолед дисплеите вредят здраво на очите, със много по кратък живот са, и цветовете са им ужасно изкуствени. От към батерия е мн зле, и то пак заради амоледа. Но най-големия му проблем  е TouchWiz-a. Всеки път когато ми се налага да работя с него ми се повръща ;)

Хубавото което притежава ( и единственото според мен) е камерата .

Редактирано от snipi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам къде намери лоша картина на Super Amoled ? В момента пиша от такъв и не забелязвам лоша картина.

П.П. Пак тоя поправяч, доста думи ми ги пише различно, например Amoled ми го е поправило на Smoked. >:| (нпма да го изключа, защото ми поправя доста правописни грешки докато чатя)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах малко по горе LG-to е хубав тел, но 5.5 инч което не ми харесва единствено.А пък LG G3s не е нищо особено.Между Sony-то и Lenovo-то според мен sony-то е малко по-добре.Като параметри Samsung S5 е най-добре, но както казахте вие ай аз прочетох малко за S5 във форумите и там също казват, че има доста недостатъци и тн. А това с Amoled наистина ли вреди сериозно на зрението? 

Редактирано от Ivailo Mihalev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това не казахме нищичко за нещо. 5,5 инча не са много по-голямо от 5 инча. Мога да те уверя, че е много удобен в ръката, а в реалноста не е чак толкова голям. Първо, отиди в някой магазин на виваком (аз там го поразгледах) и си хвани в ръката мострата. Ще видиш, че не е такава грамада каквато си мислиш че е. Също си нащакрай няколко снимки и ще обикнеш този телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От изброените всички са боклук без изключения. Единственото хенди работещо под недомислицата Андроид, което да става за нещо е LG G3 с някои уговорки. На твое място бих погледнал Nokia Lumia 930 за около 100 лв. надолу или дори стилната(но по-стар модел 925).

и от мен един глас за Nokia Lumia 930-а и е в списъка на тези които ще получат ъпдейт до Уин 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лумий ще получат ъпдейт до Windows 10, включително малко по-стар модел. (lumia 625)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по бг андроид форума и многото потребителски мнения, мога да кажа следното за трите споменати от теб смартфони: lenovo-то има все още доста бъгове, и софтуерни, и хардуерни. Най-фрапиращото е влизането на прах в предната камера, много хора се оплакват от това. LG G3 като цяло е добър телефон, но проблемите, които имаше G2 преследват и него. Бързо прегряване, избиване на жълти петна по дисплея, налагащи ползване на гаранционно обслужване и подмяна на целия дисплей. Проблемът е масов и много потребители го отбелязват. Най-малко оплаквания има от Sony Z3, или пък mini варианта, ако другият ти е над бюджета. От тези три възможности аз бих избрал сонито.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-малко оплаквания има от Sony Z3, или пък mini варианта, ако другият ти е над бюджета. От тези три възможности аз бих избрал сонито.

За Z3 има оферти по 830-840, та и аз съм на мнение да прежали автора още 40-ина лева и ще има най-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Z3 има оферти по 830-840, та и аз съм на мнение да прежали автора още 40-ина лева и ще има най-доброто.

Ако не ти е проблем може ли да ми дадеш 1-2 линка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.