Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изписва ми. Състояние на връзката: Извън мрежа. Това обикновенно означава, че qBittorent не е успял да прослуша избраният порт за входни връзки.     Каква е причината? Какво да правя? Благодаря предварително на всички за отговорите и помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписва ми. Състояние на връзката: Извън мрежа. Това обикновенно означава, че qBittorent не е успял да прослуша избраният порт за входни връзки.     Каква е причината? Какво да правя? Благодаря предварително на всички за отговорите и помоща.

Възможни причини:

-Липса на връзка въобще.

-Блокиран порт от фаѝъруола на рутера.

-Блокиран порт от фаѝъруола на ОС/?/, iptables или неговия фронтенд ufw,firestarter и.т.н.

Мерки:

-Проверете горноизброените възможности.

-Внесете съответните корекции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много Благодаря за отговора. Преинсталирах CAE Linux x64 Xubuntu/XfCE Ubuntu12.04 LTE Gnome 2 на ново и всичко си беше наред. Тоест работеше си нормално. Вероятно при деинсталацията на Transmission и  инсталацията на друг софтуер от хранилището, поради причина, че съм бързал нещо се е крашнало. Аз съм с оптика до компютъра. Имам Рутер, но не го включвам. Много Благодаря на всички за помоща, подкрепата, съветите и отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много Благодаря за отговора. Преинсталирах CAE Linux x64 Xubuntu/XfCE Ubuntu12.04 LTE Gnome 2 на ново и всичко си беше наред. Тоест работеше си нормално. Вероятно при деинсталацията на Transmission и  инсталацията на друг софтуер от хранилището, поради причина, че съм бързал нещо се е крашнало. Аз съм с оптика до компютъра. Имам Рутер, но не го включвам. Много Благодаря на всички за помоща, подкрепата, съветите и отговорите.

Моля.Няма защо ;) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как правилно да настроя RSS на qBittorrent за да ми доставя/ показва новини и информация. Търсачката на торенти в qBittorrent въпреки, че върши добра работа, но аз мисля, че и трябва по- голяма база от данни на сайтове,  който да ги проверява. Иначе добавянето на такава опция е отлично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как правилно да настроя RSS на qBittorrent за да ми доставя/ показва новини и информация. Търсачката на торенти в qBittorrent въпреки, че върши добра работа, но аз мисля, че и трябва по- голяма база от данни на сайтове,  който да ги проверява. Иначе добавянето на такава опция е отлично.

Не ползвам qBittorrent, и поради тази причина не съм запознат в детаѝл.По-принцип, ползваѝте нормален RSS клиент.

Има ги в наѝ-различни формати, в това число и като индикатори във систъм трея.Що се касае до въпроса, с добавянето на база данни в ''хранилката'',то това винаги става в ръчен режим чрез добавянето на съответният URL, коѝто ви интересува и

искате да следите.

Като алтернатива пробваѝте Deluge BitTorrent Client.Или пък семплия, но надежден Transmission BitTorrent Client, не случаѝно е

по подразбиране в маса дистрибуции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като допълнение на горното, вижте в трея до показалеца на мишката, в ляво от него http://prikachi.com/images/264/8152264K.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, съветите, напътствията и помощта. Всъщност съм пропуснал да спомена, че търся RSS клиент, който да ми изписва новините на Български език. Не зная, кой и какви уеб адреси да добавя ръчно в RSS клиента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, съветите, напътствията и помощта. Всъщност съм пропуснал да спомена, че търся RSS клиент, който да ми изписва новините на Български език. Не зная, кой и какви уеб адреси да добавя ръчно в RSS клиента.

Български език?!?

RSS клиента е всеяден, не е шовинист.Какъвто URL му заредите, това следи!

http://prikachi.com/images/314/8152314Y.png-Български език.

http://prikachi.com/images/312/8152312y.png-Руски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.