Премини към съдържанието
Ivelin _

Нормално ли е да е толкова ниска 12V-та линия?

Препоръчан отговор

Нормално ли е да е толкова ниска 12-волтовата линия? Захранването е Raider 750W Bronze на 3 години. 

post-345915-0-65907000-1433330203_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално ли е да е толкова ниска 12-волтовата линия? Захранването е Raider 750W Bronze на 3 години. 

Това изглеждат като напълно фалшиви стойности. Ако това ви е напрежението на 5 волта тази машина няма да запали

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи просто не отчита правилно.Ок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи просто не отчита правилно.Ок

За тази работа се ползва мултицет

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Напреженията препоръчвам да не ги мерите със софтуер. Опитайте с мултицет, както е препоръчал и Капитана. Най-простите са 2-5 лв, ще ви свършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Проблемът е, че програмата не правилно интерпретира данните от датчиците. На такива програми вярвам единствено на Vcore, HDD Temp, CPU temp и GPU temp и то с уговорки.

Най-простите са 2-5 лв, ще ви свършат работа.

За 2лв мултимер не съм виждал, а за 5-6лв ще е най-долното менте. Да се вземе нещо по-прилично като за 20-25лв поне. Едно такова предложение е Mastech 890G. Поне в някаква степен по-прилично. Че като се купи, може да се ползва не само да си мериш...компютъра, а и за доста други полезни работи. Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.