Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже доста често се коментира и тая игра тук във форума поради ред причини, реших да пусна и специална тема за нея. И една от причините да го направя, е голямата процесорна зависимост на играта, която направо прецаква бързите видеокарти. За Intel. Спада в кадри намалява ужасно много, ако просто промените опцията за ...и аз не знам как точно се превежда на български...може би пак си е "детайлизация", но може и да е "спецификация" на трасето:

2015-06-03_202334.jpg

Единствено най-ниската настройка оказва влияние върху кадрите. При другите положения - medium, high и ultra, процесорът продължава да се товари много. Може и тия с AMD  процесори да пробват, дали ще има ефект. Друго, което оказва влияние на процесора, са броя автомобили на трасето. Лично при мен оптималния брой е под 10. Тогава кадрите пак падат под 60 и на места са леко над 50, но другия вариант е 4 автомобила за 60 fps  при ultra настройки на трасето. При 30 автомобила забелязах кадри от порядъка на трийсет и няколко в мелетата, а стандартно си гравитират около 40-55 fps, като 60 почти не се постигат. Много от останалите опции обаче, товарят по равно и процесор и видеокарта. Така, че тяхното намаляване оказва влияние и на видеото и на процесора, а това означава, че трябва доста от опциите да се пипнат, за да се намали влиянието на процесора. В един момент си мислех, че както при други игри, вдигането на настройките на ultra  би намалило влиянието на процесора, но това не се получава при тая игра. Така, че е все едно дали се играе на high  или на ultra. Единствено това влияние може да се намали ( и то относително) при увеличаването на антиалайзинга и резолюцията. Но пък така падат кадрите като цяло, давани от видеокартата. 

Ами...ако някой иска да тестваме я процесор, я видео, я температури, може да се включи тук, та да изясним по-добре тая игра. 

Имаше спор в други теми, защо AMD  картите вадят много по-малко кадри и дали NVIDIA  нарочно са си платили за това. Така, че и това може да изясним при добро желание. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досега не бях погледнал,играл съм с 19 коли.При ниска детайлизация и 9 автомобила,средно 35 фсп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен разликата е фрапираща. Направих няколко клипчета с различни настройки - трасето на Low с 29 автомобила, на Ultra с 29 автомобила и на ultra  с 4 автомобила. Определено трябва много по-бърз процесор. По груби сметки за 60 fps е необходим с 50% по-бърз процесор от Xeon E3-1230V2. И то по-бърз на едно ядро. Това означава i7 3770K  на около 5.5 GHz(!!!)  или нещо аналогично, но по-ново. Не е ясно Broadwell  до колко ще се клоква, но той си има аванс спрямо Haswell. Ето ти още една причина за ъпгрейд...Но да изчакаме все пак Skylake и DX12. Ако са пичове, ще пуснат играта и за DX12. Ако не, здраве да е. Но при положение, че Broadwell  е с турбочестота 3.8 GHz и на тая честота е равен на i7 4790K на 4.4 GHz,  то надеждите при еднакъв клок са за около 15% в полза на i7-5775C. Така, че Project Cars  може да тръгне идеално с Broadwell. Винаги съм знаел, че няма нищо случайно при излизането на нови игри и нов хардуер. Тук има мини повторение на Crysys 3, където изстискаха всичко от най-бързите 8 нишкови процесори, но без да се оливат много много. 

Клипчетата:

29 автомобила, low  детайли на трасето:

29 автомобила, ultra  детайли на трасето:

4 автомобила, ultra  детайли на трасето:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Казано с няколко думи:

На играта явно ѝ куца оптимизацията.

П.П. Намали сенките на "средни" и вдигни на "средни" трасето.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро на играта и куца процесора. Скоро излизат нови проицесори и явно разработчиците се съобразяват и с тия неща. Може би играта е оптимизирана и за АМД, защото както се вижда, повече от 6 трейда не иска да ползва. А това говори, че може би тук пръст имат и АМД с техните FX6300. Но дори да не е така, фактът си е факт. Могат да се ползват 8 трейда, но не се ползват. Значи има причина. А причините може да са само две. Първата, че оптимизацията е направена и за АМД и втората, че оптимизацията е направена за бъдещите клокнати Broadwell, които няма да имат проблеми с еднонишковата си производителност. 

Сега ще пробвам и сенките. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и от мен двете клипчета със стария драйвъ,после като се прибера може да направя още няколко с новия 15.5. Не че има разлзика ,при мен процесора е проблема но все пак.

https://youtu.be/Xa2CQE5XDm0

https://youtu.be/v6n9CmUTdbs

Ето тук има сравнение с новите и старите драйвъри на АМД и Нвидиа.

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и няколко с драйвър 15.5. За съжаление играта ми е пиратка и нямам актуалната версия ,която още подобрявала. Но не мисля да си я купувам докато не видя че имам някаква идея да я подкарам спокойно на адекватна настройка.

https://youtu.be/2hEjR9ausm8

https://youtu.be/4qOH8hb0UxI

https://youtu.be/uNvHJTHGJTE

https://youtu.be/t8pUgOfON5k

https://youtu.be/yfVL1wx-mg8

https://youtu.be/0_HTreNwU4k

https://youtu.be/VkZDBBWpW4E

https://youtu.be/-CyB4mQAVL8

Както вече се каза при мен процесора спира. Ще бъде интересно с по-як процесор и по-слаба карта от моята какво се получава,така че ако някой има желание може да пусне някое и друго клипче.

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Само едно въпросче, че да си сверим мерника. High настройките при теб максималните ли са или не? Защото при мен играта е на руски и има настройки ултра. Предполагам и на английската версия ще се казват ultra  или греша?

И малко коментар. Гледам и твоите клипове. Същото като при мен. Процесорът влияе доста и както каза @Agentpat,  трябва да се намалят някои настройки, за да поизчезне влиянието на процесора. Затова и скокът от  Low  на high  е такъв. Ако обаче се нацелят настройките, за които отговаря процесора, нещата ще са доста по-различни. 

А питам за high  и ultra (или може би Very High?), защото да пусна и аз тестове на 1440p.  с твоите настройки, та да видим доколко е голяма разликата, ако изобщо има такава при еднакви настройки. Гледам, на 1440p процесора не те ограничава и там всичко зависи от видеокартата и може би драйверите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и Ултра.Разликата не е чак такава.Даже едното от старите клипчета май е на Ултра.

Драйвъра ми е най-новия специално за тази игра и за Уитчера,само играта не ми е най-новата версия. Иначе и там където уж картата е на 100% процесора явно ме ограничава.Като нашите тестове на Crysis върви и на моя но на 4790К върви по-добре ,нищо че картата е винаги натоварена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как картата да е на 100% и процесорът да не достига за останалите сцени. Поне така мисля. Защото ако процесора се задъхва с неговите си задачи, то той ще повлияе и на натоварването на видеокартата. Освен ако програмата не показва точното натоварване на видеото. Може да има някакво спъване, но то ще е незначително и не би оказало голямо влияние на резултата. Не знам защо при карти на АМД се показва 100% натоварване, а при тия на NVIDIA  максималното натоварване стига максимум 99%. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти и на ултра.

https://youtu.be/43rpKlFEgtU

https://youtu.be/WDugyJHHeo0

А ето и с настройката която каза.

https://youtu.be/xz-tmcO3swI

Не знам кое какво ,но таблата на Нвидия покрай пистата не са случайни в тази игра. Някой ден след няколко драйвъра И няколко пача от страна на разработчика може и да станат нещата,но в момента е факт - процесор не процесор,АМД са тотално в г..а в тази игра. Каквото и да си говорим 970 не е 2 пъти по-бърза от R9 290X. Oще по-малко ако последната е като моята на вода и с толкова клок.

Стига писане че почна мача ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази игра може ли да се играе мулти, ако някой иска да направим по един ластик да драсне на лично. Може и също на "NFSMW" , ако някой е навит да ми диша праха да казва  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максимума е 99%.Обаче не забелязах голям прираст в кадрите след клок на цпу-то.От 3,5 на 4,4 и прираста е он рода на 2-3 кадъра...

Държим за Юве,нали? ;)

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази игра може ли да се играе мулти, ако някой иска да направим по един ластик да драсне на лично. Може и също на "NFSMW" , ако някой е навит да ми диша праха да казва  :wink12:

Ако си я купиш, може :) Но скоро и Race Room  предоставиха възможност за създаване на сървър. Тая игра е безплатна в STEAM  или поне е безплатна в една много малка част. Не съм пробвал досега да създавам сървър там, но и това може да стане скоро, защото тия новости разбрах едва вчера. 

А по темата за Юве...догодина. 

@Tommygun, ще прегладам сега какво си правил и ще повторя същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти и на ултра.

...

А ето и с настройката която каза.

https://youtu.be/xz-tmcO3swI

Не знам кое какво ,но таблата на Нвидия покрай пистата не са случайни в тази игра. Някой ден след няколко драйвъра И няколко пача от страна на разработчика може и да станат нещата,но в момента е факт - процесор не процесор,АМД са тотално в г..а в тази игра. Каквото и да си говорим 970 не е 2 пъти по-бърза от R9 290X. Oще по-малко ако последната е като моята на вода и с толкова клок.

Стига писане че почна мача ;)

За да влязат в сила настройките, трябва да се рестартира играта. Поне така пише. А на теб ти изписва при последния клип с track  на low,  че трябва да рестартираш. Ти след track  на Ultra  явно поставяш Low  без рестарт и все едно нищо не си направил. Повтаряш горния тест на Ultra. 

2560x1440, Track - ultra, SMAA ultra, MSAA

2560x1440, Track - low, SMAA ultra, MSAA

Да, разликата е голяма, но вчера вече са били продадени 1 милион копия от играта. По 50 лева това прави 50 милиона. Или малко по-малко за разработчиците. Виждам, че потенциални купувачи като теб се отказват. Чудно ми е, колко ли пари тогава са платили NVIDIA,  че да пренебрегнат хората с AMD  карти. Или никой не е очаквал такъв срив или всичко е умишлено. А няма как да не са знаели, че тая игра не върви добре с карти на АМД. Та тя се тества от няколко месеца. Лично аз имам чувството, че с версията от октомври 2014, която имах, играта вървеше малко по-добре. Но може и заблуда да е или пък да са вмъкнали нещо ново за тия месеци. Тая физика е странна и нищо чудно да си прав, че тя е причина. Но къде спят АМД, след като знаят проблема? Ето, те разбраха за проблема на GTX970  и веднага изкараха реклама, че техните карти са с истински 4 GB памет. Сега няма как да не знаят отново проблема но явно нищо не правят повече от месец след излизането на играта. Вероятно по им е изгодно така, защото по тоя начин набеждават лошите NVIDIA. Пък може и да нямат интерес да си оправят драйверите заради една игра. Май скоро имаше информация, че NVIDIA  спират физиката за АМД. Скоро скоро, преди 5-6 месеца четох това. Някои се хвалеха, че щели да му намерят цаката, както и досега са я били намирали. 

Относно клипчетата, при мен разликата е 5-6 % при смъкване пистата от ultra  на low. При положение, че тая разлика достига до 10-15  fps  при 1920х1080,  то е ясно с каква процентна част отговаря процесора за тая настройка. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си я купиш, може :) Но скоро и Race Room  предоставиха възможност за създаване на сървър. Тая игра е безплатна в STEAM  или поне е безплатна в една много малка част. Не съм пробвал досега да създавам сървър там, но и това може да стане скоро, защото тия новости разбрах едва вчера. 

Ако си съгласен, може да направим по един ластик на някоя игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, не обичам да играя онлайн.  Кажи кои игри можеш да играеш онлайн. Ако може да се включиш в Project cars, добре. Тъкмо ще пробвам дали им работи онлайна, че никога досега не съм играл. Другия вариант е Race Room,  но там не знам дали ще стане номера, пак не съм пробвал. Варианти има за GRID 2, GRID Autosport  и ако успееш да се свържеш със сървърите, Race 07. Мисля има и варианти за F1_2013, F1_2014, Gas Guzzlers Extreme и вероятно Assetto Corsa. Лично аз обаче съм пробвал онлайн един на един само GRID 2. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да влязат в сила настройките, трябва да се рестартира играта. Поне така пише. А на теб ти изписва при последния клип с track  на low,  че трябва да рестартираш. Ти след track  на Ultra  явно поставяш Low  без рестарт и все едно нищо не си направил. Повтаряш горния тест на Ultra. 

Да, разликата е голяма, но вчера вече са били продадени 1 милион копия от играта. По 50 лева това прави 50 милиона. Или малко по-малко за разработчиците. Виждам, че потенциални купувачи като теб се отказват. Чудно ми е, колко ли пари тогава са платили NVIDIA,  че да пренебрегнат хората с AMD  карти. Или никой не е очаквал такъв срив или всичко е умишлено. А няма как да не са знаели, че тая игра не върви добре с карти на АМД. Та тя се тества от няколко месеца. Лично аз имам чувството, че с версията от октомври 2014, която имах, играта вървеше малко по-добре. Но може и заблуда да е или пък да са вмъкнали нещо ново за тия месеци. Тая физика е странна и нищо чудно да си прав, че тя е причина. Но къде спят АМД, след като знаят проблема? Ето, те разбраха за проблема на GTX970  и веднага изкараха реклама, че техните карти са с истински 4 GB памет. Сега няма как да не знаят отново проблема но явно нищо не правят повече от месец след излизането на играта. Вероятно по им е изгодно така, защото по тоя начин набеждават лошите NVIDIA. Пък може и да нямат интерес да си оправят драйверите заради една игра. Май скоро имаше информация, че NVIDIA  спират физиката за АМД. Скоро скоро, преди 5-6 месеца четох това. Някои се хвалеха, че щели да му намерят цаката, както и досега са я били намирали. 

Относно клипчетата, при мен разликата е 5-6 % при смъкване пистата от ultra  на low. При положение, че тая разлика достига до 10-15  fps  при 1920х1080,  то е ясно с каква процентна част отговаря процесора за тая настройка. 

Дори и без да рестартирам играта качва 4-5 кадъра нагоре.

За оптимизацията - нали вече някъде писах,ужким АМД не искали да участват в разработката и да помогнат за оптимизацията. После се оказа ,че работили много активно и с Нвидиа и с АМД,никой не знае май.А иначе АМД вече пускат втори драйвър с подобрения на скоростта в тази игра,като версия 15.5. си е направо специално за нея. Обаче се иска още работа от производителя. Доколкото знам и те са пуснали един пач който дига кадрите на АМД,така че няма да се учудя ако си прав за вървенето на старите версии. Явно едното е за сметка на другото. И тук специално е или едните или другите.

Физиката от това ,което съм чел е базирана на PhysiX ,но изрично се твърди,че се смята от процесора и не се допуска до CUDA ядрата на картите на Нвидиа.Доколко е така или ако е така, доколко самото наличие на карта на Нвидиа и библиотека на Нвидиа помагат да върви по-добре на тях,не се знае . Както писах преди известно време имаше препратка от немската страница към някаква италианска страница ,които твърдяха ,че са намерили ,че PhysiX усложнявало някакви инструкции при наличието на карта на АМД и затова в г..а. Обаче свалиха статията,явно не са успели да повторят и докажат,че наистина е така. А те гледат да избягват бомбастични изказвания ,които не могат да докажат. Същото и с картинката на предполагаема Powercolor 390X с Fiji,за която имаше и тук статия в новините на Калдата.Бяха направили запитване към PC и се беше оказало,че това показва предполагаем хибриден дизайн за hawaii refresh a не на новите карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди бях споменал, че при NVIDIA  PhisX  не работи изобщо с процесора при Metro. Значи има начин да не работи с процесор. Дори сега мога да пусна теста с Метро, като включа процесора за физика, да видиш как падат кадрите до 5-10 във втората част на теста, където почват изчисленията. А PhisX  наистина не се изчислява от видеокартата. Така е и при CoD GHOST. Знаеш ли колко съм се чудил как се изчислява физиката. Но когато има PhisX,  втората видеокарта е винаги в готовност и работи на максимални честоти. По това разбирам, че играта има PhisX. Само че няма никаква промяна в натоварването нито на ядрото, нито на паметта. Така, че физиката явно си се изчислява от процесора. Не мога да твърдя това със сигурност, но сигурно е, че видеото не участва. 

Между другото сега направих сесия онлайн. Жалко, че няма някой с купена игра да се сдърпаме. Тая Hokenheim  я научих наизуст с това БМВ Е30. Не че преди не я знаех, но всяка игра и всяка кола си е сама за себе си.  Аз затова и като играя онлайн, първо започвам с подготовка офлайн, че да свикна на играта и управлението. Навремето играх GRID  2 години нон стоп посред нощите и когато излезе NFS Shift,  въпреки че ми бе интересна, се отказах да я играя, защото губех веднага тренинг. Трябваха ми после няколко часа за да вляза в час с GRID,  а и обратното. Тая Project Cars обаче съм я настроил почти като Race Room  и не ми пречи много да сменям игрите. Избягвам обаче да играя Assetto Corsa,  защото там управлението е малко по-различно и само ме разконцентрира. Та който иска да играе, нека си избира - Project Cars, Race Room Racing Experience, Race 07 или GRID 2/Autosport. За последните ще ми трябва малко сухи тренировки. 

ПП: Забравих, че и при Gas Guzzlers (Extreme)  имаме физика. Някой с АМД може ли да каже колко кадри вади при тая игра? Хубаво ще е и там да направим 2-3 тестчета при еднакви условия, за да се види, дали АМД имат и там проблеми с физиката или това е само при Project Cars. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С новите 15.5 бета драйвъри поне при мен има значително подобрение на дроповете на кадри в играта. Сега са по-стабилни и имат по-голям спад, само когато минавам около публиката. Прилагам ви и 2 клипчета, за да видите как върви. Настройките ми са на High, само FXAA, Shadow Detail и Motion Blur са на Medium, Track Detail е на Low, а Detailed Grass на Off. Играя на 1360х768, защото телевизора ми е 720p. При 1920х1080 кадрите са от 2 до 5 повече, а когато не записвам стигат и до 10. В първото клипче съм пуснал дъждовно време и общо 5 автомобила. Във второто времето ясно, автомобилите пак са 5.

Редактирано от headoff___ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С новите 15.5 бета драйвъри поне при мен има значително подобрение на дроповете на кадри в играта. Сега са по-стабилни и имат по-голям спад, само когато минавам около публиката. Прилагам ви и 2 клипчета, за да видите как върви. Настройките ми са на High, само FXAA, Shadow Detail и Motion Blur са на Medium, Track Detail е на Low, а Detailed Grass на Off. Играя на 1360х768, защото телевизора ми е 720p. При 1920х1080 кадрите са от 2 до 5 повече, а когато не записвам стигат и до 10. В първото клипче съм пуснал дъждовно време и общо 5 автомобила. Във второто времето ясно, автомобилите пак са 5.

...

Видеото ти може да извади 2-3 пъти повече кадри, ако си с по-добър процесор. И то доста по-добър - 2-3 пъти над тоя. Ще кача едни клипчета сега, да видиш за какво говоря. Разлика  до 10-12 fps  при смъкване честотата на процесора с 20%. 

И сляп да си, ще видиш какво правят 600 MHz. Да не говорим, че ако вдигна честотата нагоре, картината направо ще заспи с над 60 fps. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да, но с моя застрелян атлон между 4.2 и 4.5 има 3-5 кадъра разлика. Спънато си е като цяло процесорчето и дори високата честота не му помага, особено при по-ниска резолюция. Не ми е някаква фикс идея да играя на 60+ кадъра, макар, че като съм изключил записа стигат до толкова. Просто пуснах 2-3 клипчета ако някой се интересува да види как върви играта на кашон за 600лв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да, но с моя застрелян атлон между 4.2 и 4.5 има 3-5 кадъра разлика. Спънато си е като цяло процесорчето и дори високата честота не му помага, особено при по-ниска резолюция. Не ми е някаква фикс идея да играя на 60+ кадъра, макар, че като съм изключил записа стигат до толкова. Просто пуснах 2-3 клипчета ако някой се интересува да види как върви играта на кашон за 600лв.

Да, идеално са се получили клипчетата. То и няма как да смениш Атлона, без да смениш и дъното. Явно не те блазни тая идея.  Но понеже в тая тема и на други места стана въпрос за неоптимизираната игра за АМД, то при теб ясно се вижда, че ще извадиш много повече кадри с по-добър процесор. Друг е въпроса, ако процесора не те спъва колко кадри вадиш спрямо подобна карта на NVIDIA. Ако ти се занимава, направи едно клипче на по-висока резолюция ако можеш или с максимално количество антиалайзинг. Тогава картата не би трябвало да е спъвана от процесора или поне ще е спъвана съвсем малко. Доколкото се сещам, R9 270 не поддържа VSR  или греша? В тая игра има настройки, които много явно влияят на процесора. Ако намериш тия, които не влияят, спокойно може да играеш играта с много повече детайли. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих VSR в драйвъра, но явно не го поддържа картата. Иначе 1920х1080 на телевизора като му пусна, се размазва картината и само поиграх няколко минути за проба. Кадрите са по-високи, но не е комфортно да се играе така. Дори и на максимален АА, картата не достига повече от 80% натоварване. Пробвах различни комбинации от настройки и тези, с които съм снимал клипчетата са оптимални. Като ми остане време ще запиша и на 1080p. Евентулно може да си взема един full hd монитор, че със този 720п телевизор като съм на 1м. от него и му броя пикселите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хрумна ми да си направя експеримент за да разбера, кои игри ползва тайно процесора за PhisX. Включих индикатора за PhisX от опциите в контролния панел на NVIDIA:

След това се опитах да настроя PhisX да се изчислява от видеокартата, но стана това, че играта зацикли при опит за зареждане на нивото. PhisX  индикатора не се появи. Рестартирах играта и индикатора се появи такъв, какъвто е на клипа, въпреки че е настроен PhisX  да се изчислява от видеокартата. 

Така, айде сега кажете, че PhisX  не бил важен. Важен е и още как, ако искате да играете нормално играта. Мит е, че АМД се справяли и с процесор. Явно не толкова добре, колкото NVIDIA. Така, че който иска да играе тая игра, изобщо да не се замисля за АМД карта. 

Малко ъпдейт на поста. Днес излезе пач 2.0  за тая игра. Обещават до 5% повече кадри на ултра ( което е несериозно). Много неща са коригирани, но така и не намерих нещо интересно, освен някакво споменаване на brake bias,  който лично за мен проваля тая игра, ако седне човек да я играе сериозно. Причината е, че няма инфо на монитора за brake bias,  а това е много важно за мен. Само някои автомобили имат по таблата си подобна информация. Тия, които нямат, просто променям спирачното усилие, но няма как да разбера каква е моментната стойност. Това направо проваля цялата игра. Другите кръпки са неща, които изобщо не ме засягат. Язък за голямия размер на пача - близо 2 GB. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.