Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, закупих си лаптоп http://laptop.bg/laptops-asus-F555-asus_f555lnxo006d
преди малко исках да го пробвам за скаип за видео разговор, ама видях че има само една дупка, а слушалките ми са с два жака
единия за микрофона другия за слушалките. И ако сложа за слушалките, няма място за микрофона и обратното. Та въпроса ми е как да го направя че да си ми работят и двете и слушалките и микрофона.Сложих само това за слушалките и викам, че ще говоря през микрофона на лаптопа, а човека отсреща ме чува много слабо. Какво да направя, гледах настройките но нищо не видях. С 8-цата съм, ако е от значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш си това устройство и приключваш с проблемите и глупостите. Тук може да го намериш във всеки ПС магазин за 7-8 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти нещо такова http://www.pcshop.ru/regions/ural/index.php?id=017542&PHPSESSID=gtup6j10a4vgjluu6763r3lht5

Опитай се да намериш по българските магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш си това устройство и приключваш с проблемите и глупостите. Тук може да го намериш във всеки ПС магазин за 7-8 лева.

Не е нужно, това е от лаптопите с комбиниран жак като тези при телефоните. Трябват ти просто едни слушалки от телефон с микрофон (само слушалките да не са за Iphone)

Или пък този кабел.

3-5mm-Smart-Phone-Converter-Adapter-1-to

Такъв се продава в технополис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нужно, това е от лаптопите с комбиниран жак като тези при телефоните. Трябват ти просто едни слушалки от телефон с микрофон (само слушалките да не са за Iphone)

Или пък този кабел.

3-5mm-Smart-Phone-Converter-Adapter-1-to

Такъв се продава в технополис.

Предлагаш друг вариант. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагаш друг вариант. 

Вариант чрез който автора си спестява един usb порт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант чрез който автора си спестява един usb порт.

Не го оспорвам, просто има няколко варианта. При твоя си спестява един USB порт, при моя вариант пък си има резервна звукова карта и може да си я слага на всяка машина.

На моя лаптоп използвам точно такава USB звукова карта. Слушалките с микрофона стоят сложени в нея. Така си пазя и audio входовете на лаптопа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах със оригинални слушалки на самсунг, но не стана. Така че утре ще се разкарам да потърся един аудио преходник, благодаря още веднъж на хората който ми помогнаха

Опитах със оригинални слушалки на самсунг, но не стана. Така че утре ще се разкарам да потърся един аудио преходник, благодаря още веднъж на хората който ми помогнаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.