Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!   Занесох си телефона на едно място в моя град кадето поправят ,,уж,, телефони . 2 дена стоя при тях, върнаха ми го и пича ми вика ,, Тези телефони автоматично им се обновяват софтуерите и ти си със най новия, и няма какво повече да се направи ,, аз игнорирах това което ми каза , защото мисля , че няма значение коя версия ще ти е андроида . Телефона би трябвало да може да се рутва на всеки андроид ... Кажете ми някав начин .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте! Занесох си телефона на едно място в моя град кадето поправят ,,уж,, телефони . 2 дена стоя при тях, върнаха ми го и пича ми вика ,, Тези телефони автоматично им се обновяват софтуерите и ти си със най новия, и няма какво повече да се направи ,, аз игнорирах това което ми каза , защото мисля , че няма значение коя версия ще ти е андроида . Телефона би трябвало да може да се рутва на всеки андроид ... Кажете ми някав начин .

Виж в YouTube може и да е показано как се прави root на твоя телефон....

П.П.- Има, аз видях....., забравих да спомена, че с root се губи гаранцията, има програми за ънруут. но няма как да нулираш бинарния брояч.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в forum.androidbg.com (не е реклама) и влизаш в раздела за Sony Xperia Z1. Там си е описано всичко. А заради тези неща, които ти е наговорил този си личи, че той няма абсолютно никаква представа що е това руут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне да беше казал с коя версия на андроид си,че така никой не може да ти помогне.Също така кажи и версията на компилацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П.- Има, аз видях.....

П.П.- Има, аз видях.....

Добре благодаря . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.