Премини към съдържанието
Петър Чакъров

Програма за изрязване на снимки и поставяне върху видео

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми програма да изрежа снима "тялото на даден човек" и да го поставя върху дадени пейзажи и други работи пробвах със photoshop но тя само изрязва а на мен ми трябва и да поставям върху даден клип и да го записвам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С photoshop я изрязваш,но за да монтираш в клип,е нужно друга видео обработваща програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За това с монтирането на образ върху видео е нужно да се вземат предвид някои неща още при снимането. Единият вариант е да се снима на зелен фон - http://en.wikipedia.org/wiki/Chroma_key

Не съм изобщо навътре в тези неща, но предполагам, че е трудно да се направи после, ако не е снимано така.

Редактирано от killchain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

например имам снимка със photoshop ще изрежа тялото и после искам да поставя изрязаното тяло върху този клип 

нещо като монтаж   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти After Effects.

И VirtualDub му върши работа, та даже и само във фотошопа може да направи всичко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да си изтегля after effect става вече над 30 програми теглих и всичко вируси ще прецакам компа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да си изтегля after effect става вече над 30 програми теглих и всичко вируси ще прецакам компа

http://www.adobe.com/products/aftereffects.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

After effect не ми върши работа тя е за филми :D просто искам да направя клип като този https://www.youtube.com/watch?v=RFm6gAhHnh0  да изрежа дадена снимка и да я поставя върху анимация 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

After effect не ми върши работа тя е за филми :D просто искам да направя клип като този   да изрежа дадена снимка и да я поставя върху анимация 

Каква е разликата между клип и филм ?

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си седнеш на задника за един месец и да научиш основните неща, поне ще разбереш как точно се работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научих се да изрязвам вече със фотошоп но със коя програма да ги събера във 1 да поставя снимката върху клипа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За два месеца си се научил да изрязваш, а това е едно от най-лесните неща.

Май не е за теб тая работа, защото мога да предположа, че даже не си наясно, какво представляват видео файловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научих се да изрязвам вече със фотошоп но със коя програма да ги събера във 1 да поставя снимката върху клипа 

https://www.kaldata.com/forums/topic/242681-програма-за-изрязване-на-снимки-и-поставяне-вър/?p=3136435

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изрязваш снимките и ги запазваш задължително в PNG Формат, след което ги монтираш в някой програма за видео монтаж.

На програмата за видео монтаж, просто си създаваш няколко слоя. например на първия слой ще сложиш клипа, на втория слой ще сложиш изрязаните снимки, а на третия слой можеш да си сложиш някаква песен, текст или шаблон. 

Препоръчвам ти да гледаш клипове, как се правят тези неща. Има ги в изобилие в youtube.com

Публикувай една изрязана снимка от теб, ако може. Интересно ми е видя как си изрязал снимката.  :D

Редактирано от Hellioob (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте направо готов клип от мен http://vbox7.com/play:0d80ee4cd4 Първо изрязах със фотошоп  Quick mask след това поставих клипчетата във cyberlink от там chroma key 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ниска резолюция, може ли оригиналната снимка на детето ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте направо готов клип от мен http://vbox7.com/play:0d80ee4cd4 Първо изрязах със фотошоп  Quick mask след това поставих клипчетата във cyberlink от там chroma key 

Само не казвай, че Давит е вярно написано име !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте направо готов клип от мен. Първо изрязах със фотошоп  Quick mask след това поставих клипчетата във cyberlink от там chroma key 

Обясни ми кой ти е искал клип, че даваш.

Powerdirector се казва програмата, Cyberlink e наименованието на производителя, а ако беше седнал малко да почетеш, щеше да схванеш, че нямаш нужда от фотошоп, защото е достатъчно да ползваш друг софт от тях, който се казва Colordirector.

Koйто има нерви да се занимава с теб, на мен ми писна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, тва по-скоро е за момиче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това клипче го направих на бързо не съм се старал каквото намерих сложих и от бързината написах името грешно много се извинявам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.