Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с Samsung galaxy young значи като говоря с някой по телефона се чува много тихо а като сложа слушалките се чува супер . През почти цялото време слушам музика на телефона на слушалките от много години и ме съмнява , че слушалките са направили проблем с говорителчето на телефона . Дали да го занеса на сервиз да го погледнат ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно решетката пред говорителчето се е напълнила с прах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е в гаранция го носи, защото ако направиш нещо ти сам ще си анулираш гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно решетката пред говорителчето се е напълнила с прах.

А от изтървания дали може да се е повредило ?

Ако е в гаранция го носи, защото ако направиш нещо ти сам ще си анулираш гаранцията.

Мисля , че гаранцията е изтекла на 2 години е телефона закупен е от германос през 2013 година .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от изтървания дали може да се е повредило ?

Да, би могло - може да се е разместило и да не контактува добре. Някои такива говорителчета не са запоени за платката, ами контактуват чрез нещо като пружинки (не се сещам за точното име на технологията). Не каза кой точно телефон ползваш (има може би около 30-40 модела телефони Samsung, които имат "Galaxy" в името).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имах подобен модел (S5360) преди доста време. Проблема не е в говорителя, а по-скоро със сигнала на обхвата. Ръчно го бях задал  да ползва 2G данни от настройките вместо 3G, защото често се губеше обхвата, и звука в слушалката дори накъсваше. Можеш да пробваш, и да споделиш дали е имало ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам Samsung Galaxy Grand Prime. Въпросът ми е възможно ли е докато слушам музика през приложението за YOUTUBE  или през браузър-а да го минизирам, без да спира музиката и да отворя друго проложение, но музиката да си свири, а не както е сега автоматично да дава пауза? Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше един модул за Xposed Framework, дето уж го позволява, ама не съм пробвал.

http://repo.xposed.info/module/com.pyler.youtubebackgroundplayback

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм го опитвал на S3, но не работеше. Просто си теглих песните или използвах Spotify.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.