Премини към съдържанието
Anne

САЩ искат да постепенно да изхвърлим Левски от учебниците по история!

Препоръчан отговор

Американският посланик е изпратил писмо до парламента на република България в което иска Васил Левски да бъде постепенно изваден от учебниците по история, като неудобен за световната демокрация. 
Ето и аргументите му:

Е, народе???
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма  народ. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Доста сериозни обвинения - баш на американски простотии мяза! Аз лично, мойте учебници по история(и не само) си ги пазя като очите, предполагам и други правят същото. Абсурдно е обаче, че изкарват Левски терорист - държавата е била под робство, народът е бил изтезаван, употребяван, изтребван. Левски за разлика от много други е имал смелостта да се опита да промени нещо. Жалко, че днешните кифли и кифльоци, представители на младото поколение, не могат да се похвалят със същото...

П.П: Американците пак се бъркат, където не им е работа -.-

Редактирано от ratewis (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека само опитат да ми вземат тефтерчето на Левски, нека само опитат.............. Започнат ли да ни забраняват всякакви неща, карам нашите да си стягаме багажа и да заминем за Русия, взимам и тефтерчетата на Ботев и Левски с мен! Ще се радвам, ако някой от форума може да ни помогне за Русия, защото нямаме близки и приятели там. :(
 Ще бъда благодарна за всякакви контакти и насоки........ Жалко, че няма да мога да си взема цялата библиотека с мен,  тия гадове американски всичко забраняват - Левски, Ботев, оригиналната Пипи, всичко! Не съм събирала тези книги, за да ми ги унищожат наследниците на нацистите! :angry22::tease2:

Какъв е редът за искане на убежище в Русия? Тук не може да се укрием, много неща са се променили от Втората световна насам.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Американският посланик е изпратил писмо до парламента на република България в което иска Васил Левски да бъде постепенно изваден от учебниците по история, като неудобен за световната демокрация. 
Ето и аргументите му:

Е, народе???

Бъзикилийкс – Истината такава, каквато можеше да бъде!? ~ Или частна теория на НЕвероятностите!

:)

България » Рушители на България

САЩ искат да постепенно да изхвърлим Левски от учебниците по история! emailButton.png България - Рушители на България Дата на публикуване: 19 Април 2011 Публикацията е прочетена: 5426 пъти март 28, 2011

http://neverojatno.wordpress.com/2011/03/28/levski-3/

Абе хора, как може да обсъждате насериозно такива бъзиклийкс простотии от 2011 г ???

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста сериозни обвинения - баш на американски простотии мяза! Аз лично, мойте учебници по история(и не само) си ги пазя като очите, предполагам и други правят същото. Абсурдно е обаче, че изкарват Левски терорист - държавата е била под робство, народът е бил изтезаван, употребяван, изтребван. Левски за разлика от много други е имал смелостта да се опита да промени нещо. Жалко, че днешните кифли и кифльоци, представители на младото поколение, не могат да се похвалят със същото...

П.П: Американците пак се бъркат, където не им е работа -.-

И аз си ги пазя. Моето поколение е последното, учило с нормални учебници. Докато моята племенница нищо не знае за нашата история, тя беше в шок, като и казах, че България е била някога силна държава и всички са се съобразявали с нея!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора, как може да обсъждате насериозно такива бъзиклийкс простотии от 2011 г ???

Смятай ....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anne пак избухна. :D

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе майтап майтап ама няма да се учудя да стане и истина

както е тръгнало

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва това да е истина. Изглежда истинско, но това с изземването на тефтерчетата говори за първоаприлска шега. И това "Европейска Турция" в Османската Империя какво значи?Нещо не схванах. В Европа имало Турция, пък иначе било Османска Империя или какво? Въпросът тук по скоро е, доколко Левски е герой за времето си и доколко не. По логиката на това писмо, трябва да отречем и създаването на САЩ.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъзиклийкс , невероятно.ворлдпрес.ком , алтермедия  и подобни имат мнооого още подобни "скандални" бъзикни :)

Които са умишлено написани по този начин, да засегнат определени струни  :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро, разкарай се от темата, платен укросмипитец такъв! всички знаем чий агент си, поученията ти не ни трябват! В другата тема малко ли ни тормозиш?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сълза и смях е работата във форума.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро, разкарай се от темата, платен укросмипитец такъв! всички знаем чий агент си, поученията ти не ни трябват! В другата тема малко ли ни тормозиш?

Извинявай Ани , млъквам .

УСпех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе,да одат на Мачу Пикчу тия презокеански кл.сове! :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната тема, която е създадена само за да се ''плюе'' по американците.

Няма значение дали това е истина, важното е американците да са виновни.

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес четох в една статия как руски интернет тролове пускали в САЩ сензационни "новини" - като например за експлозия в някакъв химически завод(със сгрешено име) и различни природни бедствия. Цел - да се всява паника и да се руши доверието в институциите. Един журналист си направил труда да направи разследване - разходил се и до Санкт Петербург - където именно е централата на трол-фабриката.

Не бих се учудил и този случай да е нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес четох в една статия как руски интернет тролове пускали в САЩ сензационни "новини" - като например за експлозия в някакъв химически завод(със сгрешено име) и различни природни бедствия. Цел - да се всява паника и да се руши доверието в институциите. Един журналист си направил труда да направи разследване - разходил се и до Санкт Петербург - където именно е централата на трол-фабриката.

Не бих се учудил и този случай да е нещо подобно.

Да бе, руснаците владеят света и всяват паника. Само чудно, защо и един паток не могат да построят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъзиклийкс , невероятно.ворлдпрес.ком , алтермедия  и подобни имат мнооого още подобни "скандални" бъзикни :)

Които са умишлено написани по този начин, да засегнат определени струни  :)

Тия са като твоите източници :D

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, руснаците владеят света и всяват паника. Само чудно, защо и един паток не могат да построят.

Защото едно е да искаш, второ - да можеш и т.н. :) На този, който "владее света" не му трябва да всява паника.

Сега сериозно - според моето лично мнение причините са няколко. От една страна - технологични. От друга - финансови - с рубли не става, трябват истински пари, а цената на петрола доста се промени. Освен това когато се опитваш да използваш газопроводите като политико-икономическо оръжие - следва да се очаква другата страна да действа по съответният начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото едно е да искаш, второ - да можеш и т.н. :) На този, който "владее света" не му трябва да всява паника.

Сега сериозно - според моето лично мнение причините са няколко. От една страна - технологични. От друга - финансови - с рубли не става, трябват истински пари, а цената на петрола доста се промени. Освен това когато се опитваш да използваш газопроводите като политико-икономическо оръжие - следва да се очаква другата страна да действа по съответният начин.

Ами коментари като твоя, могат да се приемат като тролски, но от обратната страна. Замисли се. Ти влизаш тук и пускаш мухата за лошите руснаци. Отново и отново руснаците се оказват лоши. Но по моята логика, пускането на новина за избухнал завод, говори само за едно - американците са достатъчно тъпи, за да се връзват. И точно защото никой нормален човек не би сметнал американците за тъпи, не би си и позволил да действа по тоя начин. Логично е. Ако аз сега ти кажа, че АЕЦ Козлодуй е гръмнала, ти ще се хванеш ли на въдицата, след като нито една сирена не си чул и нито една радиостанция или телевизия не е съобщила за това? Друго е както навремето "Ку-Ку" да излъчи подобни злоради шеги, друго е един човек като мен, дето може да се води и за трол, да  пусне новина, че АЕЦ гръмнала. Е добре, ти няма ли веднага да пуснеш телевизора и няма ли да превъртиш радиостанциите? Бъди сигурен, че поне Канал 3  юе е на линия. Американците толкова ли са тъпи и по-точно въпросът е, толкова ли са тъпи руснаците, за да действат по този детински начин? Не, не са, както и американците не са. Затова, аз приемам точно твоето мнение за тролско, а не самата новина за тролска фабрика и ужасиите, които разпространява в САЩ. Смешно е. И е нелогично. Но за българина това твое тролско действие би оказало влияние, защото едно е аз да кажа, че еди кой си завод гръмнал, друго е ти да кажеш какво си чел и как едните били лоши, пък добрите ги разобличили.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами коментари като твоя, могат да се приемат като тролски, но от обратната страна. Замисли се. Ти влизаш тук и пускаш мухата за лошите руснаци. Отново и отново руснаците се оказват лоши. Но по моята логика, пускането на новина за избухнал завод, говори само за едно - американците са достатъчно тъпи, за да се връзват. И точно защото никой нормален човек не би сметнал американците за тъпи, не би си и позволил да действа по тоя начин. Логично е. Ако аз сега ти кажа, че АЕЦ Козлодуй е гръмнала, ти ще се хванеш ли на въдицата, след като нито една сирена не си чул и нито една радиостанция или телевизия не е съобщила за това? Друго е както навремето "Ку-Ку" да излъчи подобни злоради шеги, друго е един човек като мен, дето може да се води и за трол, да  пусне новина, че АЕЦ гръмнала. Е добре, ти няма ли веднага да пуснеш телевизора и няма ли да превъртиш радиостанциите? Бъди сигурен, че поне Канал 3  юе е на линия. Американците толкова ли са тъпи и по-точно въпросът е, толкова ли са тъпи руснаците, за да действат по този детински начин? Не, не са, както и американците не са. Затова, аз приемам точно твоето мнение за тролско, а не самата новина за тролска фабрика и ужасиите, които разпространява в САЩ. Смешно е. И е нелогично. Но за българина това твое тролско действие би оказало влияние, защото едно е аз да кажа, че еди кой си завод гръмнал, друго е ти да кажеш какво си чел и как едните били лоши, пък добрите ги разобличили.

Твоята дефиниция за "тъпи" обхваща над 20% от хората, без значение националност. Това е много солиден процент. Чисто теоретично всеки може да се върже, особено ако "новината" му отърва - като в случая.

Това което искам да кажа, е че дезинформацията в медиите(не само в интернет, но там е най-лесно) работи и се ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо да уточня, че не съм голям почитател на "американците" по принцип, но също така не ми е нужно да ходя в Русия, за да усетя на какви обороти работи пропагандната им машина. Мнението ми е, че тази пропаганда е предимно за вътрешна употреба - за "сплотяване на редиците под червеното знаме", но както отбеляза колегата по-горе - навсякъде има лековерни хора.

Акцентът ми беше върху това, че поне един журналист там си е направил труда да потърси обяснение и до голяма степен го е намерил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоята дефиниция за "тъпи" обхваща над 20% от хората, без значение националност. Това е много солиден процент. Чисто теоретично всеки може да се върже, особено ако "новината" му отърва - като в случая.

Това което искам да кажа, е че дезинформацията в медиите(не само в интернет, но там е най-лесно) работи и се ползва.

Не знам, но ми се струва несериозно някой трол да подмята новини за аварии в заводи. Най-малкото само след няколко часа ще бъде банат за лъжа. И каква паника ще е това, след като само след часове всички ще знаят за тролските изпълнения? Паника се прави по друг начин, както при поста на Sten90. Там той индиректно споменава нещо, което по дефолт няма как да докаже, защото само е чел и вероятно няма и да се сети къде точно(е, при нужда е подготвен и със жълтата новина). Обаче тук много хора ще се вържат за троловете в Санкт Петербург и за това, колко са подли в Щатите. Така постепенно като се повторят няколко такива новини, някои хора просто ще теглят една майна на Русия. Нещо като сваления малайзийски самолет, за който и до ден днешен няма сериозни и сигурни данни. Дори вчера слушам ( ето, това също е тролска новина) за върнал се украински Су 25  без въоръжение в деня на свалянето. И вече било сигурно. Хм. Другите пък бяха сигурни, как си изнесли буковете в Русия. Трол до трол мила моя майно льо, калпак до калпака. 

ПП: Самият сайт, от който е линка със статията, ясно се вижда с каква ориентация е - про американска. И по-точно американски тролове, намърдани в тоя сайт. Личи си по плюсовете и минусите, дадени за тях. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но ми се струва несериозно някой трол да подмята новини за аварии в заводи. Най-малкото само след няколко часа ще бъде банат за лъжа.

Тука колко души са баннати за лъжа? Доколкото знам никъде не банват за това, още повече че за маса неща истината е субективно нещо.

Но виж оная работа дет мюсулманите са забранени в япония... Тя беше тръгнала от западен сайт и беше обиколила света като чиста монета... А е елементарно да се провери че една дума вярна няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.