Премини към съдържанието
Anne

САЩ искат да постепенно да изхвърлим Левски от учебниците по история!

Препоръчан отговор

Тука колко души са баннати за лъжа? Доколкото знам никъде не банват за това, още повече че за маса неща истината е субективно нещо.

Но виж оная работа дет мюсулманите са забранени в япония... Тя беше тръгнала от западен сайт и беше обиколила света като чиста монета... А е елементарно да се провери че една дума вярна няма.

Не, струва ми се несериоано някой да се занимава с подобни новини, но прочитайки измислената статия в линка на колегата, разбрах за какво иде реч. Това е същото като историите за руските Бук. Да, паника може да има, но ако тая паника се всее от CNN  или нещо аналогично в България, ако говорим за български проблем.  И пак питам, какъв е смисълът, след като само след 1-2 часа всичко става ясно? Примерно смисълът "Ку Ку"  да пуснат новината за АЕЦ, бе първи април. Бях в казармата и точно в тоя момент бяхме пред телевизора. отначало се шашнахме малко с журналистите пред бариерата на АЕЦ Козлодуй, но след това видяхме надписа. Това имаше смисъл, защото бе за 1 април. Но какъв е смисълът руските тролове да се прецакват по тоя начин? Има ли някакъв смисъл? Едно е примерно да пуснеш слух, че да кажем Обама е болен от неизлечима болест и хората да повярват, долара да се срине...съвсем друго е някой да направи точната справка за тия заводи и аварии. и какъв е смисъла от всичко това? Смисъл от тролство има, ако аз те убедя, че американците или руснаците са лоши. Но няма смисъл аз да те излъжа за 1-2 часа, че нещо е гръмнало някъде си. Навремето гледах на живо как падаха кулите близнаци и как се блъсна втория самолет. Е и? Това е някъде там, далече и ти само гледаш. малко стрес и това е. А сега си представи, че това бяха руски тролове. Добре, какъв е смисъла от всичко, след като ще лъсне голата истина? Смисъл няма! Но има смисъл поръчителя на тая статия да го прави, защото той по тоя начин настройва хората срещу Русия - били те американци или българи. Тоест, той затвърждава и печели нови позиции. Това е. Кой каквото ще да вярва, но за мен тролска е новината за руските тролове, а не новината за авария в някакъв завод. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Левски не можаха да го забранят, пак взе лиценз. Ама ЦСКА го забраниха пиндосите от А група

Тука колко души са баннати за лъжа? Доколкото знам никъде не банват за това, още повече че за маса неща истината е субективно нещо.

Но виж оная работа дет мюсулманите са забранени в япония... Тя беше тръгнала от западен сайт и беше обиколила света като чиста монета... А е елементарно да се провери че една дума вярна няма.

Не е редно да има наказания за лъжа. Бог не знае кое е истина. Истината не може да е друга освен субективна, защото истината е от дуалната логика. Истината се определя като противоположност на лъжата. Следователно ако има абсолютна истина, би следвало да има и абсолютна лъжа. За това и великите философи считат, че абсолютът не е дуален. Хем е истина, хем е лъжа, хем е всичко, хем е нищо.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Левски не можаха да го забранят, пак взе лиценз. Ама ЦСКА го забраниха пиндосите от А група

Не е редно да има наказания за лъжа. Бог не знае кое е истина. Истината не може да е друга освен субективна, защото истината е от дуалната логика. Истината се определя като противоположност на лъжата. Следователно ако има абсолютна истина, би следвало да има и абсолютна лъжа. За това и великите философо считат, че абсолютът не е дуален. Хем е истина, хем е лъжа, хем е всичко, хем е нищо.

Обръщаме го на философстване. :) Няма лошо, но трябва да обърна малко внимание на племенника ми. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма  народ. 

то че си прав прав си

ама чак да си предадем и светините...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих се учудил. Тия искат да сме без самосъзнание, обратни и с толеранс към всеки различен от българина. Герои като Левски не са удобни за евроатлантическите ни партньори.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки може да иска всичко, но от друг зависи дали ще му бъде дадено.

Може би ако някой някога посегне на българските светини народът ни ще се обедини и въстане?

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен името 'Васил Левски' си е свято, пък американци, марсиянци каквото искат да приказват....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих се учудил. Тия искат да сме без самосъзнание, обратни и с толеранс към всеки различен от българина. Герои като Левски не са удобни за евроатлантическите ни партньори.

Ти изобщо знаеш ли кой е Левски и какво е отношението му към Русия ?

Не само Левски, но и учителя на Левски, Георги Сава Раковски, е силно отрицателно настроен към руската политика.

Как ще са неудобни на запада ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би ако някой някога посегне на българските светини народът ни ще се обедини и въстане?

Може би, може би...колкото въстанахме против лъжите спрямо Русия. На българина му обещай малко кинти и му гледай сеира. 

Не само Левски, но и учителя на Левски, Георги Сава Раковски, е силно отрицателно настроен към руската политика.

По спомени...Левски вече е бил отричан в България. Както и много други, смятани за герои днес. А Русия тогава, не е Русия след смъртта на Левски. Представи си, че ти днес защитаваш САЩ, обаче утре се окаже, че същите тия Щати поробят България. След време някой те смята за герой, който въпреки всичко е бил за Щатите. Е, ти как би се защитил посмъртно? Би казал, че по моето време не бе точно така, нали? Знае ли знае ли се какво ще стане след 1-2-5 години? ами може ядрена война, може локална война, може БГ да се разпадне, може пък и да се обедини с Македония...От тогавашна гледна точка как ли биха изглеждали нашите тефтерчета ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, струва ми се несериоано някой да се занимава с подобни новини, но прочитайки измислената статия в линка на колегата, разбрах за какво иде реч. Това е същото като историите за руските Бук. Да, паника може да има, но ако тая паника се всее от CNN  или нещо аналогично в България, ако говорим за български проблем.  И пак питам, какъв е смисълът, след като само след 1-2 часа всичко става ясно? Примерно смисълът "Ку Ку"  да пуснат новината за АЕЦ, бе първи април. Бях в казармата и точно в тоя момент бяхме пред телевизора. отначало се шашнахме малко с журналистите пред бариерата на АЕЦ Козлодуй, но след това видяхме надписа. Това имаше смисъл, защото бе за 1 април. Но какъв е смисълът руските тролове да се прецакват по тоя начин? Има ли някакъв смисъл? Едно е примерно да пуснеш слух, че да кажем Обама е болен от неизлечима болест и хората да повярват, долара да се срине...съвсем друго е някой да направи точната справка за тия заводи и аварии. и какъв е смисъла от всичко това? Смисъл от тролство има, ако аз те убедя, че американците или руснаците са лоши. Но няма смисъл аз да те излъжа за 1-2 часа, че нещо е гръмнало някъде си. Навремето гледах на живо как падаха кулите близнаци и как се блъсна втория самолет. Е и? Това е някъде там, далече и ти само гледаш. малко стрес и това е. А сега си представи, че това бяха руски тролове. Добре, какъв е смисъла от всичко, след като ще лъсне голата истина? Смисъл няма! Но има смисъл поръчителя на тая статия да го прави, защото той по тоя начин настройва хората срещу Русия - били те американци или българи. Тоест, той затвърждава и печели нови позиции. Това е. Кой каквото ще да вярва, но за мен тролска е новината за руските тролове, а не новината за авария в някакъв завод. 

В първият ми коментар не го направих, но във вторият дадох линк към статията на български. Ако ви е проблем, че сайтът е собственост на Иво Прокопиев и Теодор Захов(пише си го отдолу на страницата - не знам в кои други новинарски сайтове се отбелязва ясно кой е собственика) - може да потърсите англоезични източници. Но за Вас явно кремълските имат по-голям авторитет. Можете ли да си представите руски еквивалент на Оливър Стоун да прави куп изявления и филми срещу официалната държавна политика? Ана Политковская? Борис Немцов?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Агресивен и пълен с комплекси, те не искат ние да помним. Разбираш ли, или ти е трудно, опитвайки се да философстваш и то крайно слабо? 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук съм съгласен. Няма да споменавам за Захари Стоянов. Но за сметка на това Иван Вазов докато през по-голямата част от живота си е бил русофил, то в по-късен етап е променил значително позицията си.

Искам да отбележа също, че русофил и путинофил изобщо не е едно и също - даже в голяма степен е обратното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се обедини и да въстане, може и да не се обедини и да не въстане

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би, може би...колкото въстанахме против лъжите спрямо Русия. На българина му обещай малко кинти и му гледай сеира. 

Прав си, за съжаление.

Може да се обедини и да въстане, може и да не се обедини и да не въстане

Може и да не въстане, но може и да въстане ако огладнее достатъчно. ;)

Агресивен и пълен с комплекси, те не искат ние да помним. Разбираш ли, или ти е трудно, опитвайки се да философстваш и то крайно слабо? 

Не е важно дали искат да забравим миналото си, важно е  ние да не го правим никога и срещу нищо.

За жалост броят на българите, забравили що е национално достойнство расте с всеки изминал ден.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, ама това е фейк. Кой има интерес от фейк, който очерня братята американци ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, ама това е фейк. Кой има интерес от фейк, който очерня братята американци ?

Може би някой, който се страхува (не без основание!) от това, България да не попадне под американска зависимост?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъзиклийкс , невероятно.ворлдпрес.ком , алтермедия  и подобни имат мнооого още подобни "скандални" бъзикни :)

Които са умишлено написани по този начин, да засегнат определени струни  :)

Трябва да имаш много голяма нужда таа да напишеш такава статия. Не ти, писачите на статията. И трябва да имаш пак толко голема нужда да прочетеш изходеното от тая нужда ... над 5 хил. пъти. Не ти, читателите на статията.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то че си прав прав си

ама чак да си предадем и светините...

Единствената "светиня" за капиталистите са парите. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го знаех това и го прочетох от чисто любопитство. От този малоумен педал Уорлик всичко може да се очаква, включително и подобен пасквил.

Те ни завиждат, за Левски, защото те нямат такъв герой. Техните херои са избивали местното индианско население, носейки на щиковете си "демокрацията". Това са техните герои. А, да...имат и още едни, онези, измислените, от комиксите на Marvel. :D

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  Братята :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че как, вижте ми аватара. С брат ми Обама сме като близнаци. Нищо, че аз съм малко анимационен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш много голяма нужда таа да напишеш такава статия. Не ти, писачите на статията. И трябва да имаш пак толко голема нужда да прочетеш изходеното от тая нужда ... над 5 хил. пъти. Не ти, читателите на статията.

Нужда ражда закони...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Американският посланик е изпратил писмо до парламента на република България в което иска Васил Левски да бъде постепенно изваден от учебниците по история, като неудобен за световната демокрация. 

Аз ако изпратя писмо до парламента да спреш да пишеш глупости из форума, дали народните представители ще уважат молбата ми, а?!?!

А всички тези, които ти се водят по акъла, дори няма да се потрудя да коментирам.

До тук с глупостите!

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.