Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Ще се радвам някой да помогне! :wink12:           

Реализирани продажби              в резултат от рекламна дейност             Месец Стокова група Рекламен канал Стойност/лв./             февруари бижута  интернет 68000,00             януари часовници интернет 19000,00             януари бижута  печатни брошури 25000,00             февруари часовници интернет 30000,00             януари бижута  интернет 60000,00             февруари часовници печатни брошури 11500,00             януари часовници печатни брошури 9800,00             февруари бижута  печатни брошури 18000,00                                                     1. Изведете анализ каква е сумата от продажбите по стокови групи.             2. Изведете каква е най-малката стойност на  продажба през всеки месец с възможност за всяка филтриране по стокова група.  3. Изведете средното количество на продажбите по стокови групи с точност до цяло число.  

EDIT------   КАК ДА ПРИКАЧА ФАЙЛ???

Редактирано от EmskiFPS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има известна разлика между "Помогнете ми" и "Напишете ми задачата"...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.