Премини към съдържанието
Андрей Ефтимов

На компютъра ми отказват да се вкючат иконите

Препоръчан отговор

Здравейте,Компютъра ми отказва да се вкючи или по - точно иконите не се показват. Вкючвам си компютъра всичко си е ок , но когато изпише добре дошли и след това черен екран с мишката посредата чакам вече 30 минути нищо не става. При Safe Mode тръгва без проблем. Бях изтеглил от официалният сайт на демон туулс версия 6 про, но след като рестартирах нямаше проблем и след това отново рестартирах и тогава се появи проблема. Незнам дали е от това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дейнсталирай Daemon Tools и пробвай пак ама едва ли ще е от него 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последните версии на Daemon Tools са бъкани с "бацили". Май ще ти трябва обеззаразяване ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах без резултат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Компютъра ми отказва да се вкючи или по - точно иконите не се показват. Вкючвам си компютъра всичко си е ок , но когато изпише добре дошли и след това черен екран с мишката посредата чакам вече 30 минути нищо не става. При Safe Mode тръгва без проблем. Бях изтеглил от официалният сайт на демон туулс версия 6 про, но след като рестартирах нямаше проблем и след това отново рестартирах и тогава се появи проблема. Незнам дали е от това

Абсолютно същото се получи с компютъра на сина ми - черен екран с мишка и нищо повече. Той казва, че е инсталирал някакъв скин пак или подобна пуберска простотия и от тогава станало това. Преинсталирах му го, нямах нерви да гледам къде какво е омазано. Дори да видя причината за черния екран, кой знае колко други омазани неща няма да забележа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.