Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

От няколко дни забелязах че при инсталация на Avast  2015 ,след приключване  , в полето с регистрационната информация просто пише " Регистрирани сте " без тази процедура да е изпълнявана .

Липсва формата за регистрация и останалите атрибути който показват периода на активация и т.н.

Ако това е обсъждано в друга тема се извинявам за новата , но просто не открих това което ми е нужно .

Надявам се някой който е срещал подобен проблем и е стигнал до решението му , да сподели как и що .

Прикачвам снимка на въпросния проблем .

п.п.  Това се случи на няколко машини и  изтеглени от различни места пакети за инсталация .

Благодаря !

post-321919-0-01596400-1433492165_thumb.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте !

От няколко дни забелязах че при инсталация на Avast  2015 ,след приключване  , в полето с регистрационната информация просто пише " Регистрирани сте " без тази процедура да е изпълнявана .

Липсва формата за регистрация и останалите атрибути който показват периода на активация и т.н.

От 04 Март 2015 е  така,по-лесно активиране на Free  лиценза по време на инсталация! Какво ви притеснява?

Редактирано от lost in (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора , но ....

1. Какво е по лесно , да не виждаш нищо , че е по лесно ли ?????

2 Четеш ли изобщо че не съм правил никаква активация , за да се показва информация че продукта е регистриран ? Кой го е регистрирал и какъв е периода на тази регистрация - 60 дни , 6 месеца , 1 година ?????????

На сайта на Avast няма такива обяснения и такива неща с по-лесно и т.н

По време на инсталацията как така се прави тази регистрация ????? В кой момент се случва ????

Не мисля че можеш да ми кажеш , или ако можеш поправи ме .

Сега като е по лесно , кажи кога изтича активацията на въпросния софтуер от снимката ?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора , но ....

2 Четеш ли изобщо че не съм правил никаква активация , за да се показва информация че продукта е регистриран ? Кой го е регистрирал и какъв е периода на тази регистрация - 60 дни , 6 месеца , 1 година ?????????

На сайта

на Avast няма такива обяснения и такива неща с по-лесно и т.н

Лесно е, лесноо, но трябва да се понапънеш да прочетеш няколко реда. Всичко си е написано, ноо https://www.avast.com/registration-free-antivirus.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напънал съм се достатъчно преди да попитам тук

Формата която ми предлагаш не решава проблема , след като съм получил ключа , кажи като ти е толкова лесно къде и как да впиша регистрационния ключ , след като това което излиза е само формата за платена версия , ако изобщо можеш да четеш .

Ако не можеш да помогнеш , не пиши изобщо .

Мисля че съвсем ясно съм показал на снимката какво има и какво няма

Не ми давай акъли какво да прочета и какво да се напъвам , чел съм на 1000 места за проблема , и никъде няма посочено решение.

За твое сведение , в обяснението на сайта постоянно се пише и казва да се въведе рег ключа като се натисне бутона , но този бутон се отнася за съвсем други версии на програмата , както ясно е написано и на реда преди него ,а именно " Вече сте закупили аваст платена версия , въведете ключа "

Ти правиш ли разлика ??????????????????????

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре де , пиша ясно и конкретно че по начина описан в сайта на Аваст не става  и за това питам тук някой да помогне ако може .

Колега nikssi , ти разгледа ли снимката която съм прикачил ??????? А погледни по-внимателно уважаеми , и тогава ми кажи къде е таба за регистрация и по какъв начин да сложа ключа което ми е пратен на пощата, като ключа изпратен е за free каквато е инсталацията , а тук формата е само за платена версия както си и пише

На сайта си е описан метода такъв какъвто си беше преди , но за така получилите се неща няма и думичка.

Ако

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте !

Ако това е обсъждано в друга тема се извинявам за новата , но просто не открих това което ми е нужно .

Надявам се някой който е срещал подобен проблем и е стигнал до решението му , да сподели как и що .

Прикачвам снимка на въпросния проблем .

п.п.  Това се случи на няколко машини и  изтеглени от различни места пакети за инсталация .

Благодаря !

attachicon.gifAvast1.JPG

Липсва защото няма вече такъв таб за регистрация.

За да разбереш за колко време ти е лиценза трябва да си направиш акаунт  тук:

https://id.avast.com/login?target=https%3A%2F%2Fmy.avast.com%2F

n2L8LF4.png

От там ти излиза всичко.Даже и конфигурацията на компютъра показва.

Показва и статистики и IP-то ти.

След като си направиш акаунт се впиши и от програмата:

zK7dpUm.png

Или директно от програмата си направи акаунт.

Изборът е твой!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за информацията . Имах акаунт отдавна но въпреки че го въвеждах , информацията която ми показваше беше същата като при теб

с разлика  изтичане на срока е през 2023 година . Това 8 годишна лицензия ли е ????????????

Това до тук е ок , но при нова инсталация на друг компютър ( не един както съм описал )  се получи същото - липсва формата за регистрация .

Мислех че у дома е възможно да е така заради ip-то и всеки компютър който се свърже с моята мрежа и му инсталирам аваст да излиза по този начин .

Да , но не е така , бях в един офис и там инсталирах аваст на първия компютър който ми попадна  ( преди бяха работили с Аvira ) и какво да видя същата история като тази - не е регистрирано нищо , няма акаунт , а изведнъж вече всичко е регистрирано .

Това не зная как да си го обясня .

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами явно е 8 годишна щом така показва.Вече при всяка инсталация е автоматично регистрирана.А за да видиш за колко ти трябва акаунт.

Ето и при мен го няма

SbNq5Np.png

Чак като влязох в акаунта видях за колко е.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 Четеш ли изобщо че не съм правил никаква активация , за да се показва информация че продукта е регистриран ? Кой го е регистрирал и какъв е периода на

Не знам кой не чете,но определено те съветвам да спреш да подскачаш като ощипана мома,ами да вземаш да четеш какво ти се пише!

От 04 Март 2015 е  така,по-лесно активиране на Free  лиценза по време на инсталация! Какво ви притеснява?

post-85568-0-53465800-1433587528_thumb.j

Редактирано от lost in (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има си тема за Аваст.Преместете я там.

Сега ще рестартирам и добре че имам Shadow Defender  понеже не ползвам Аваст.Аз бях до тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.