Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Брат ми изтрий всичко на картата ми памет на телефонa. И чрез адаптер свързах лаптопа с картата памет. И използвах - Recuva .. тя възстанови всичките файлове..но проблема е че не може да се отворят снимките. като се пробвам да отворя снимка ми излиза '' Windows Photo Viewer can't open this picture because either Photo Viewer doesn't support this file format, or you don't have the lates updates to Photo Viewer.'' Изтеглих по-нова версия, но пак не става. Пробвах с paint ,Gimp, File Repair. Снимките  сa png. 

Моля помогнете!

post-280921-0-59687700-1433504472_thumb.

post-280921-0-81849500-1433504579_thumb.

post-280921-0-09176100-1433504891_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Брат ми изтрий всичко на картата ми памет на телефонa. И чрез адаптер свързах лаптопа с картата памет. И използвах - Recuva .. тя възстанови всичките файлове..но проблема е че не може да се отворят снимките. като се пробвам да отворя снимка ми излиза '' Windows Photo Viewer can't open this picture because either Photo Viewer doesn't support this file format, or you don't have the lates updates to Photo Viewer.'' Изтеглих по-нова версия, но пак не става. Пробвах с paint ,Gimp, File Repair. Снимките  сa png. 

Моля помогнете!

Има много голяма вероятност снимките да не са възстановени и да имате само файлове запълнени с 0.Отворете снимките с някакъв двоичен редактор и проверете

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой телефон не прави снимки в .png формат. Просто не са възстановени.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо,снимките не са повредени,а изтрити от телефон!Второ,в телефоните,кодировката на снимките е различна от тази на уиндоус.Пробвай възтановените файлове,да ги изкопираш,в папката на телефона.Дано извадиш късмет да се отварят с телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите реакции! След като ги ''възстанових'' ги качих на картата памет, но не ги открива телефона. Иначе не разбрах за ''Отворете снимките с някакъв двоичен редактор и проверете'' и ''имате само файлове запълнени с 0''.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите реакции! След като ги ''възстанових'' ги качих на картата памет, но не ги открива телефона. Иначе не разбрах за ''Отворете снимките с някакъв двоичен редактор и проверете'' и ''имате само файлове запълнени с 0''.

Казано в прав текст (с много голяма вероятност): забравете за тези снимки

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай тази http://www.munsoft.com/EasyDigitalPhotoRecovery/ промо кодове има за нея постоянно или в гугъл. Recuva е слабичка програма за възстъновяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Freem@n
      Здравейте, не намерих такава тема и реших че си заслужава да пусна подобна.

Търся си достатъчно читав, здрав и не на последно място - висок статив за моите камери. Искам да е поне 2 метра !
      Ето, намерих една обява, но тези стативи са не за камери/фотоапарати, а за други цели... даже звънях на човека, каза ми че ми трябвала някаква приставка за целта, но той няма такава. Също така, останали са му били само от тези по 3 метра които са, но те май са по около метър дълги в сгънато положение...
      Намирам разни например 170 см или по повече, но са прекалено скъпи... тази обява по горе е в границите на до 50 лева.
      Някой ако знае нещо по въпроса - например има такава приставка или още по-добре - висок статив за продан, нека сподели, все пак може и на лична дискусия.
      П.С: Също така бих искал към статива да има и глава.
      Благодаря !
    • от аm-аm
      Какво и при какви условия може да снимаме законно, кога е нужно разрешение и с какви цели - това са въпросите, които ми се иска да изясним.
      Сещам се за 4 закона, от които трябва да се ръководим - Конституцията на РБългария, Закона за авторското право и сродните му права, Закона за защита на лични данни и Общия регламент за защита на лични данни.
      Ти си, @RudeBoy
    • от capnemo
      Създавам тази тема за публикуване абстрактна фотография (само авторови снимки, т.е. такива, за които Вие притежавате авторските права)

_M2A2942 by Romeo Ninov, on Flickr

_M2A6649-Edit by Romeo Ninov, on Flickr
    • от loranst looa
      Здравейте днес Уиндоуса нещо си теглеше ъпдейт и след като мина се получи някъв проблем не може да визуализира в превю снимките в папките ми , а това ми затруднява доста работата как да го оправя този бъг не става със System Restore не ми очита валидна точка на възстановяване 

• от C20XE l457
      Здравейте, мисля да минавам на лаптоп, вече не играя толквоа игри и само ми заема място компютъра и монитора и ще го продавам за да мина на по-компактна и преносима техника. Сегашният хард на компа е 500гб хитачи (ще прикача сминка) и е от 2010 от както ми е и компютъра, нямам проблеми с него не е падал и не е забивал доколкото знам. Та въпроса ми е следния - понеже имам бая информация (снимки, файлове, клипчета учебници в PDF.... и др.) и ме интересува какъв е най-добрия начин да запаза инфото. Заслужава ли си да записвам на DVD дискове (сигурно десетина), да си купя някаква по-сериозна флашка ИЛИ е вариянт да си откача харда и да го запазя някъде. Също за вариятна с харда не знам ако не го пипам така по месеци/година дали може да "спече нещо" или пради някаква причина да загуби инфото, добре ли е един път на 2-3 месеца да го пускам да се раздвижват чарковете върте? Най-вече заради снимките и клипчетата бих го запазил пък ще сложа друг имам SSD с него мога да го продам компа.. или пък ако SSD е по-надежден на него мога да метна данните мисля, че 100 гб ще стигнат.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.