Премини към съдържанието
Pythongrammer

Въпрос относно Rainmeter! Има ли вирус или е безопасна?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте приятели ! имам един въпрос относно "Rainmeter" някой използвал ли е тази програмка ? и дали е safe за използване.Някой хора казват,че антивирусната я засича като вирус,но е false positive други пък,че си инфектират машината след като свалят някоя тема ! Както и да е, ще съм благодарен да споделите вашето мнение относно програмката ! 

Редактирано от Pythongrammer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели ! имам един въпрос относно "Rainmeter" някой използвал ли е тази програмка ? и дали е safe за използване.Някой хора казват,че антивирусната я засича като вирус,но е false positive други пък,че си инфектират машината след като свалят някоя тема ! Както и да е, ще съм благодарен да споделите вашето мнение относно програмката ! 

Зависи от къде си сваляш темите.

А програмата (ако е свалена от официалния сайт) трябва да е чиста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някои теми, в които хората слагат EXE-та с цел по-лесно да се променят разни параметри (цветове, шрифтове, размери и т.н.) и тъй като тези EXE-та четат и пишат по едни ini файлове и тъй като най-вероятно са от неизвестен източник, без подпис и т.н., антивирусните се шашкат. Склонен съм да вярвам, че това са фалшиви тревоги.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите !  :tongue2: ..Може да оставите темата отворена ако има хора да питат или да споделят :) 

Ето една снимка която направих в момента ! http://prikachi.com/images.php?images/425/8155425R.png  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите !  :tongue2: ..Може да оставите темата отворена ако има хора да питат или да споделят :)

Ето една снимка която направих в момента ! http://prikachi.com/images.php?images/425/8155425R.png  :)

През повечето време, докато човек седи пред монитора, десктопът не се вижда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях,че нещата се слагат къстъм и всяко едно от тях може да се маха,сложих почти всички да се вижда иначе мен ме радва  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм я ползвал докато ползвах Джама ,реално това е аналог на conky в линукс :) .Инак програмката е доста добра и не ми е правела проблеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм я ползвал докато ползвах Джама ,реално това е аналог на conky в линукс :) .Инак програмката е доста добра и не ми е правела проблеми .

И на мен доста ми допадна  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.