Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хора имам гаден проблем с PC-то , понеже не е много силно и когато е по-топло в стаята ми и започна да играя някоя игра след 10-15 минути перката започва буквално да ВИЕ от шум и е много гадно ако има някакъв начин да се оправи моля ВИ помогнете ми !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора имам гаден проблем с PC-то , понеже не е много силно и когато е по-топло в стаята ми и започна да играя някоя игра след 10-15 минути перката започва буквално да ВИЕ от шум и е много гадно ако има някакъв начин да се оправи моля ВИ помогнете ми !!!

И каква програма търсите че пускате темата в този раздел?

Темата ви се мести на подходящото място!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това стационарен компютър ли е или лаптоп? Ако е стационарен има "повече перки".

Компютъра прегрява и вероятно не е чистен от прах и мръсотия. Така като гледам самото обяснение, което сте дали ще дам само един съвет и той е да занесете компютъра в сервиз за профилактика. В противен случай ще се простите с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако приемем че е настолен, то едно почистване на перките както и смазването им ще се отрази добре. Не се споменава нищо за хардуера, затова ще се огранича от други съвети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.