Премини към съдържанието
FreezA

Counter Strike Global Offensive Проблем с FPS

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Значи пиша тук понеже изчедох доста пробвах много неща и все резултат нулев.Преди време играта ми вървеше със 200 фпс на резолуция 1280х1024 и след време просто стана така че на 648х480 немога да извадя 150 фпс.

Ос:Windows Xp Sp 3 +update

Процесор: Intel Celeron G550 2x2.60hz

Видео:Amd Radeon HD 7350 1GB

Рам памент: 4GB от която свободна е 3.47

пробвал съм с доста windows верси xp sp3 7-ца home ultimate всички настройки ги задавам на максимум производителност и на видеото и на системата сега на сп3 системата ползва 500мб настройките в играта съм ги сменял като луд,проверка на файловете,писане на команди в Launch опциите на играта и резултата е нулев.

4413373629.png

124552685.png

Това е произволно цъкнато място за да се види пинга и нета извън страната.

Редактирано от FreezA (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъ. .. Много се чудя как си изкарал тези 200 fps с тази щайга...

А за какво ти е толкоз fps, аз си гейма с 60 и ми е перфектно ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъ. .. Много се чудя как си изкарал тези 200 fps с тази щайга...

А за какво ти е толкоз fps, аз си гейма с 60 и ми е перфектно ...

интересно ми е на кое се чудиш ??? понеже за такова фпс ми тряба комп от 2000 лв ?!?! и 60 фпс е супер за теб ? това е фпс игра която колкото е повече толкова по добре се стреля и влиза куршума,а колкото до това как съм ги изкарал на друго пц с амд процесор 3000+ на 1600х900 върви с 70 фпс а сега се чуди още как става това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200fps В стартовото меня на играта може би да. Реално за да се играе нормално без лаг са достатъчни 30 fps. Спокойно можеш да надуваш графиката докато не паднеш на 30 и да си играеш 100% пълноценно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200fps В стартовото меня на играта може би да. Реално за да се играе нормално без лаг са достатъчни 30 fps. Спокойно можеш да надуваш графиката докато не паднеш на 30 и да си играеш 100% пълноценно. 

добре явно аз съм малумен и пиша просто за да убия времето,графиката като я надуя да падне фпс-то ела ти мести мишката със съпер реакция :) и не менюто е 200 там мога да го дигна до 500,но не там ми трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега колко фрейма вадиш на 1280х1024 на макс настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0a1764e2c7f6ed54.jpg 54629ee9ac77c462.jpg 5c7693a173815a3a.jpg 78dc13bfa388c765.jpg

това е с на макс ефекти всичко е на високо качество и многоядрено рендиране пуснато само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасно малко е и не става за игра. А CS GO лицензна ли ти е или пиратка?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасно малко е и не става за игра. А CS GO лицензна ли ти е или пиратка?

100% платена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0a1764e2c7f6ed54.jpg 54629ee9ac77c462.jpg 5c7693a173815a3a.jpg 78dc13bfa388c765.jpg

това е с на макс ефекти всичко е на високо качество и многоядрено рендиране пуснато само.

Не ми изглежда баш на макс. Anisotropic filtering и Anti aliasing филтрите на макс ли са? Иначе съм съгласен ,че явно са нужни поне 40fps ,защото при някои карти или условия на терена ,като дим и пламъци смъкват fps-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да смениш драйвъра на видеото с по-нов или опитай с друго видео, ако имаш такава възможност.

Иначе, аз, идея си нямам, как с тази карта си изкарвал по 200 фрейма по време на игра.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми изглежда баш на макс. Anisotropic filtering и Anti aliasing филтрите на макс ли са? Иначе съм съгласен ,че явно са нужни поне 40fps ,защото при някои карти или условия на терена ,като дим и пламъци смъкват fps-то.

написах че графиката е на макс представи си ако включа и другите настройки колко фпс ще имам 2 ?!?!

Опитай да смениш драйвъра на видеото с по-нов или опитай с друго видео, ако имаш такава възможност.

Иначе, аз, идея си нямам, как с тази карта си изкарвал по 200 фрейма по време на игра.

драйвъри бол стари нови версии,ама незнам каква е логиката да сменя видеото като аз него играя с макс графика и всичко на макс.

а почвам да се чудя след тея update на валве дали там не осраха нещата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега като си вкарах принодително мисли в глвата,може ли да има проблем понеже закачих още един хард и захранването да идва малко,а харда да товари процесора,като цяло харда е празен просто е закачен и разбит на 2 дяла,но него отварям и няма нищо в него ?

а ето и снимки с макс настройки в игра и с минимум

91848ce2b5d80d1e.jpg 8a7f79c2ce0490e9.jpg 1549fcd466da7ba5.jpgdbc6f87a9a086906.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така сега съм сложил 7-ца със последните драивъри за видеото от сайта на производителя проблема остава !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак, с тая щайга какво искаш ?

Играта има ъпдейти и става по-тежка с всеки ъпдейт ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре малчко мерси,един да каже че след тея ъпдейти изисква повече ресурси.Натрупа мнения в темата ми продължавай със спама !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ви се корени във слабата видео карта. Кажете ни какъв бюджет можете да отделите, за да помогнем в избора на нова.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ви се корени във слабата видео карта. Кажете ни какъв бюджет можете да отделите, за да помогнем в избора на нова.

минимални видео изисквания 256мб аз имам 1гб о.О явно пак нещо валве са написали грешно,ако видеото е 2гб нещата биха ли се оправили ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

минимални видео изисквания 256мб аз имам 1гб о.О явно пак нещо валве са написали грешно,ако видеото е 2гб нещата биха ли се оправили ?

Ако картата не струва и 100гб да й туриш пак няма да се подобри.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко инфо относно това как преди вървеше с такова фпс,а сега картата нестава ?

и като гледам повечето хора играещи тази игра ползват Nvidia нека кажем такава карта 2гб колко пари ще струва и ще вдигне ли фпс-то 200+ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да взимам мнение по проблема и да пълня хорските кратуни с ненужни глупости, но ще ви кажа, че дори и с 60 фпс пак не може да се играе.За тая игра над 200 кадъра са си задължителни за качествен геймплей и надежност в боя.Защо мислите в големите турнири играят на зверските машини?Защо преди на турнирите по 1.6 играеха с последните модели процесори и видео карти?А?Защо е всичко това, като играта върви с 100 фпс на комп за 400 лева?Щото целта е да се убие максимално шанса от засечки и лаг.Да се извади пълния потенциал от играча.Вие тука сте седнали да обяснявате как 30 фпс ти стигат...Аллу.Това си е мъчение от всяка гледна точка.И аз имам познат дето я играе на някво спечено амд с две ядра по 2.2 GHz и Nvidia GT9500 с 40-60 кадъра ама ся кво да го прайш...

Редактирано от ИзмислеН (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте състоянието на процесора и другите компоненти по време на игра!

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да взимам мнение по проблема и да пълня хорските кратуни с ненужни глупости, но ще ви кажа, че дори и с 60 фпс пак не може да се играе.За тая игра над 200 кадъра са си задължителни за качествен геймплей и надежност в боя.Защо мислите в големите турнири играят на зверските машини?Защо преди на турнирите по 1.6 играеха с последните модели процесори и видео карти?А?Защо е всичко това, като играта върви с 100 фпс на комп за 400 лева?Щото целта е да се убие максимално шанса от засечки и лаг.Да се извади пълния потенциал от играча.Вие тука сте седнали да обяснявате как 30 фпс ти стигат...Аллу.Това си е мъчение от всяка гледна точка.И аз имам познат дето я играе на някво спечено амд с две ядра по 2.2 GHz и Nvidia GT9500 с 40-60 кадъра ама ся кво да го прайш...

аз това го знам въпроса е че преди вървеше с 200 и беше добре а сега неможе и това е.

Вижте състоянието на процесора и другите компонети по време на игра!

като цяло съм ги гледал рам ползва 2.4 макс остават още 1гб свободна процесора 90% на едното ядро и около 20% на другото температурите са в нормите макс 42-45.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Волтажите как са вижте ги и тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Волтажите как са вижте ги и тях!

ето това несъм го гледал :) става дума за волтажа по време на игра нали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.