Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте специалисти от форума! Купих си наскоро смартфон Huawei Ascend Y330, но към него нямаше инсталационен диск. И... не можах да свържа телефона с компютъра си (Windous ХР) чрез USB.  А РС-то ми няма драйвъри за USB връзка с телефона, защото направих доста опити, за да намеря такива, но не успях. Разрових се в Интернет, но не намерих решение на проблема си!... Само разбрах, че за всеки модел телефони си имало специални драйвъри. Моля знаещите за помощ!!! :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да иска по-съвременна операционна система? Имах такъв случай с един модел на Самсунг. Не искаше да се свърза с XP, а на 7-ца си работеше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш рутер по -удобно е да ги свържиш с wi-fi без кабел  чрез приложението Airdroid .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

При свързването на телефона със компютъра, ще трябва да изберете телефона (на дисплея му) свърване като медийно устройство.

Но, при всеки телефон е различно. Ако имате карта памет на телефона ще се покаже ,като устройство в Моя компютър.

Или пък, ако изтеглите приложението AirDroid, (и имате включен итернет/wifi на телефона) ще имате достъп до всички файлове на телефона през браузера на компютъра.

Редакция: Теглите официалното приложение на Huawei на ,инсталирате на компютъра. И започвате да синхронизирате..

Редактирано от oic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери от сайта на производителя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не виждам (може би щото още ми се спи) смисъл от цялото това упражнение - кабели, драйвъри, софтуер ...

Моя телефон (Андроид) е свързан с компа ми и останалия свят виртуално, през акаунта ми в Google. Цялото съдържание си се синхронизира автоматично - контакти, снимки, данни ...

Ама ако е за обучение - що не !!  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря на всички за отговорите! Явно решенията са повече от едно и не са сложни. Благодаря!  :lol6::yanim:

Редактирано от Vanyna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.