Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мисля да сменям компютъра си с нов, така че някой ако може да ми предложи конфигурация(без периферия, само долна част-периферията ще си я купя отделно). Ще я ползвам за игри, от стария няма какво да ползвам, тъй като е лаптоп. Игрите, които ще се играят са CS:GO, League of Legends, Minecraft, FIFA 14, World of Warcraft. Бюджета ми е до 850 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имате само лаптоп,тогава ще трябва и монитор да се вземе.Или ще ползвате някой телевизор?

Ако се включи и монитор,тогава доста ще се орежат частите.По-добре да посъберете повечко пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен вариантите са 4:

1. 750K/760K/860K+R9 270.

2. Pentium+R9 270

3. i3-4160 (FX-6300)+R7 250X/260/X или GTX650TI/750/TI.

4. i5-4440/60+добавяне на видеокарта в бъдеще.

Ако купувах за себе си, точно за тия игри нямаше да взимам по бърза видеокарта от 750TI, като дори и тя идва бързичка. LoL, WoW и тем подобните щуротии си искат процесор, Fifa-та върви и на карти за 100 лв.

Може да не си разбрал нищо от написаното, затова ти давам едно предложение:

Обща стойност - 898.11 лв. с ДДС
Ако ти идва много се взима по-евтино дъно (някое с H81 чипсет до 100 кинта), но тогава е добре да вземеш 1x8 РАМ, че с тия 2 слота ще го закъсаш... Както казах по-горе АМД варианта е FX-6300 или някой от Athlon моделите с по-бърза видеокарта...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FX 6300 + R9 280 втора ръка с остатъчна гаранция....Ако може и да не е бивша копачка ще е добре! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях предложенията. Благодаря ви много, но най-ми хареса на Нико, само че реших да се пробвам да сътворя нещо подобно. Ето вижте http://nikem-bg.net/cart/53176p1r47524p1r46717p1r48235p1r52862p1r51708p1rf.html. Изкажете си мненията по това и дали си струва със тази кутия, която е със включено захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека дъното е това:

ASROCK-970-PRO3--AMD970-AM3

А захранването и кутията тези:

SHENHA  ATX TOWER SH-999
EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.