Премини към съдържанието
nikolela

Избор на качествено зарядно за GSM за кола

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Помогнете ми с избора на качествено зарядно за телефона nokia lumia 520. трябва да купя трето по ред, защото спират да зареждат телефона ми. Не знам поради каква причина отказват. Когато го купя ново зареждат отлично, но за около 2 месеца работа показват, че работят, телефона индикира, че зарежда, но ток не влиза в него и батерията свършва. Вземете под внимание, че телефона работи постоянно със включена GPS навигация, споделя интернет в колата на два лаптопа. Телефона е включен към CD-то като хенсфри за да приказвам по него и навигацията си говори ясно по колоните в колата. За да не ми е тихо, съм вкарал доста музика в телефона, та тя си свири на фонов режим постоянно.  Поне 3-4 дена в седмицата, по 4 -6 часа на ден работи под този товар и зарядното трябва да насмогне. Бюджет не е от значение. Едва ли ще струва над 50лв. Нека това е горната граница. То имало такава тема в съседния раздел, но дали са актуални препоръките или има нещо по-издръжливо на пазара? :D

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя телефон направо ти е компютъра в колата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попаднах на интернет магазин в който всички зарядни са оригинални за различните модели.

Оригинално зарядно за кола за Nokia Lumia 520.   25лв

Има снимка. На зарядното се вижда надпис Nokia, но липсва описание на характеристиките.

Има ли някой с оригинално зарядно, да ми напише колко милиампера ток зареждат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай сега, аз взех едно обикновено от 3 лева като първоначално имах планове да го направя на част и, но в последствие попадна в ръцете на майка ми, вече 3-ти месец го ползва без проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карам повече от година с едно на Hama. Само че е 2.1А, ползвам го и за телефона, и за таблета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://www.dx.com/p/1a-2-1a-dual-usb-car-cigarette-lighter-charger-black-12v-224300

Две години захранва камерата в колата.

Благодаря за линка, до сега съм имал и виждал максимум 1000 милиампера. Последното ми зарядно също имаше две usb-та и имах надежда в него, че ще зарежда 2 телефона, но..... :( Телефона, нали няма да го бърка ако го включа на изхода 2.1А ? Виждам, че според RudeBoy, няма проблем.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, не е много препоръчително, но може. (попринцип е за таблет)

П.П. Има 2 изхода, единият е за 1А, а вторият за 2.1А.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.