Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Спече тотално. Ето това е положението от снощи насам: http://snag.gy/2xkW1.jpg

В единия прозорец имах 20-тина раздела, в другия (инкогнито) - пак толкова, натрупани в рамките на седмица може би. Паметта ми беше ангажирана между 80 и 90%, сега е паднала на между 50 и 60 но не ще да сработи. Хромът ми също взе да спича и да бави но засега за щастие все още някак държи. За сравнение съм имал случаи в хром отворени 2 прозореца с по 30 и 40 раздела най-старите от които на повече от месец, паметта заета 95% и въпреки всичко вървеше, макар и бавно и забивайки на моменти. Нещо взе да се скапва системата..

В случая дерт ми е инкогнито прозореца, защото ми се свидят материалите които исках да изчета. Някой може ли да измисли начин как да го отворя поне да успея да копирам линковете на страниците?

Редактирано от Шри Компютърджи (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не познаваш ли отметките (дет им викат bookmarks)? Защо трябва да стоят отворени толкова раздели?

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако случайно това не е шега всичките линкове който си отворил седят в историята така че не е проблем да затвориш всичко и да ги отвориш наново.

(Ctrl + D)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В инкогнито режим не се запазват. Плюс това дори в обикновения както казах някои са отваряни отдавна, след които съм отворил прегледал и затворил десетки други - но айде, там с повечко труд и псувни ще се разровя в историята ще ги издиря, с инкогнитото какво правя?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този режим е създаден да не може да се възстановява. В момента на затварянето всичко ще се загуби а това е нещо което сам си избрал, браузърите не са предвидени за използване по такъв начин.

Това е идеята но все пак има начин да се намерят посредством dump на паметта все пак всичко стой в нея и след това един скрипт да намери линковете. Но не е тривиална задача и изисква някой умения, но идеята е ясна.

На мен сега ми отне към 5 мин да намеря 3-те таба който съм отворил в паметта при теб може да са малко повече примерно ден или два.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да испълните това http://www.sevenforums.com/bsod-help-support/161355-restore-default-registry-permissions.html

после сложете един ccleaner  и почистете с него файлове регистри после temp file cleaner и накрая http://www.xp-smoker.com/refreshpc.htmlи рестартирате.После теглете мозила инсталирайте и би трябвало да сте готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/read-it-later/

мини по страниците и  ги събери, щом не искаш да ги направиш на bookmarks и да си ги сортираш тематично по папки.

Ти имаш отворени 70-80 раздела. Ами ако трябва  да пазиш хилядина страници (аз съм се поувлякъл с 2467 отметки в IE и са си на съвсем отделен дял складирани)?... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах браузъра е забил и не може види вече линковете така че тези адони в момента точно нямам как да му помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добр, де. Кво прайм, ако спре тока или падне  батерия или по някаква причина се срине ОС? При забил браузър решенията не са никак много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.