Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-добрия сайт за допълнителни доходи в момента ...

Препоръчан отговор

Ах, той "инвестирал". Успешно инвестиране, тогава. Нека всеки е като теб, играч-цъкач на кликове.

Достойно занимание.

Ясно, ти "просто си споделяш" колко лесно се изкарват пари с дребни шмекерлъци.

Сууупер! Колко по-тъпо е да работиш някъде, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 92
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Като си такъв отворко, инвестирай и ти, но май не ти стиска да загубиш някой долар :) Това не е като да спамиш по форумите! Затова другите ще печелят, а на теб остава да злобееш и работиш на сигурна заплата, но моля те освободи ни от присъствието си и остани насаме със злобата си.

Като не ти стиска и не ти се рискува не пречи на останалите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си такъв отворко, инвестирай и ти, но май не ти стиска да загубиш някой долар :) Това не е като да спамиш по форумите! Затова другите ще печелят, а на теб остава да злобееш и работиш на сигурна заплата, но моля те освободи ни от присъствието си и остани насаме със злобата си.

Има по-добра посока за инвестиции и това са знания и опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, не ми стиска да давам пари на измамниците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има по-добра посока за инвестиции и това са знания и опит.

Това никой не го отрича, но едното не изключва другото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това никой не го отрича, но едното не изключва другото.

Не, но зависи от целите ви. АКо ще се обучавате там трябва да е концентрацията ви. Възвращаемостта е по-бавна, но много по-голяма и сигурна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, не ми стиска да давам пари на измамниците.

Не слагай всичко под общ знаменател.

Като имаш интерес към заглавието на темата и си влезнал в нея, поне прочети, помисли преди да даваш квалификации за измама в темата.

Сайта, който предлагах не изискваше да инвестираш в него ( въпреки, че има и тази възможност), а просто да привлечеш твои познати, които да се рег. към теб, а те от своя страна да привлекат хора под тях. Като всеки гледа по 10 реклами, по 20 сек. на ден за да се заредят платените реклами и да получи заработката на хората. рег към него за деня. Работа за 10-15 мин. на ден!

Аз имам вече над 150 рег. към мен по 0.10$ средно (зависи от рекламите за деня + –), това са 15$ на ден., за мес. грубо 450$

Обясни ми къде е измамата ? Никой не ти иска 1 лв., а това как ще привлечеш хора към теб си е твой избор. Да, аз съм си пускал и платени реклами за смешни пари в сравнение с това което получавам.

Но проблема на такива като теб е в мисленето, не какво ще спечелиш, а да не се минеш. Точно като приказката за българите.

Защо в ада пред казана на българите няма пазач?
Защото, ако някой тръгне да излиза другите сами го връщат обратно!

Когато тръгнеш да печелиш по начина, който предлага luckyboy, освен дупе се иска и това за което споменава capnemo ...

Редактирано от ShoxXx (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато тръгнеш да печелиш по начина, който предлага luckyboy, освен дупе се иска и това за което споменава capnemo ...

Така е,  за това е и максимата - никога не инвестираш пари,които не си способен да загубиш!

Ах, той "инвестирал". Успешно инвестиране, тогава. Нека всеки е като теб, играч-цъкач на кликове.

Достойно занимание.

Ясно, ти "просто си споделяш" колко лесно се изкарват пари с дребни шмекерлъци.

Сууупер! Колко по-тъпо е да работиш някъде, нали?

Ако всеки е играч-цъкач, както ме наричаш и искарва колкото мен, то тогава никой няма да ходи на работа а ще си цъка на рекламки и ще си живее живота.

Пак ще кажа,,за дебили като теб, че не цъкам на рекламки а инвестирам стотици долари всеки месец в най-различни платформи.Следващите дни смятам да вкарам около 300$ в търговия с карбон.MPA са дребна риба, но и там се правят пари.Гледам те в десетки теми спамиш,защо още те търпят не знам!!!

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е,  за това е и максимата - никога не инвестираш пари,които не си способен да загубиш!Ако всеки е играч-цъкач, както ме наричаш и искарва колкото мен, то тогава никой няма да ходи на работа а ще си цъка на рекламки и ще си живее живота.

Пак ще кажа,,за дебили като теб, че не цъкам на рекламки а инвестирам стотици долари всеки месец в най-различни платформи.Следващите дни смятам да вкарам около 300$ в търговия с карбон.MPA са дребна риба, но и там се правят пари.Гледам те в десетки теми спамиш,защо още те търпят не знам!!!

Не, кефиш ме, честно!

Притежаваш десетки левове и инвестираш стотици долари, ахахах, не, ще ме умориш.

Сериозно ти казвам, научи някой език за програмиране - предполагам, че все още си в годна възраст, може и да издържиш и умствено, като гледам нивото на масовката програмисти.

Уведоми мод-овете да ме махат и аз не знам защо че търпят. Но, приеми, че не ми харесват кликачи - зловредни измамници, които за центове (за тях), пречат на сериозни бизнеси.

Ай, успешни ивестиции, да изкараш утре цяла зелена стотачка, хахахах, честно, не издържам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Сайта продължава да работи и да плаща инстант, който има интерес да пише ЛС....

Редактирано от ShoxXx (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първите $1000 от MPA.

c9c452465df2efb4.jpg

Олигофрена Blago72 да си спести троленето.

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен си, Лъки бой! С мазоли по пръстите и много акъл изкара първата зелена хилка.

Да илядиш!

А като започне да ти идва акъла в манерката, обади се - ще те пратя да те спукат от работа и да те направят човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 12.11.2015, 10:27:38, luckyboy написа:

Първите $1000 от MPA.

c9c452465df2efb4.jpg

Олигофрена Blago72 да си спести троленето.

Все трябва да са ти дали някаква квитанция за тези пари. Можеш ли да я постнеш на страницата на форума, за да ни убедиш?

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 4 години по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване