Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Идентификатор на непознати устройства v9.00

Безплатна

Идентификаторът на непознати устройства ще ви позволи да идентифицирате маркираните с жълта удивителна непознати устройства в диспечера на устройства. И ви предоставя детайлизирана информация за името на производителя, името на ОЕМ, типа и модела на устройството и дори точното име на непознатото устройство. Със събраната информация, можете да се свържете с производителя на хардуера за поддръжка или да потърсите в интернет за съответния драйвер с едно щракване. С тази програма, може незабавно да конвертирате вашите неидентифицирани неизвестни устройства в определени известни устройства и да намерят подходящ драйвер в интернет и се свържете с производителя на хардуерно устройство или продавача. Известните устройства, признати от Microsoft Windows, също ще бъдат анализирани независимо от операционната система.

Поддържани ОС: Windows 95, Windows 98, Windows 98SE, Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, and Windows 10. Бъдещи OS се поддържат чрез онлайн актуализиране. Може дори да стартирате малка безплатна програма от CD или дискета.

Възможности

- Идентфицира USB 3.0/2.0/1.1 устройство
- Идентфицира IEEE 1394 устройство
- Идентфицира ISA Plug&Play устройство
- Идентфицира устройство на AGP шина
- Идентфицира PCI, PCI-E, eSATA устройство
- Многоезиченинтерфейс: английски, френски
- Намира драйвъри за устройствата

- Директно свързване доставчика на хардуера

- Запазване или разпечатване на информация за хардуера

4e52ea2d801d8a7d.png

Изтеглете "Unknown Device Identifier"

Unknown Device Identifier 9.00
                 От Huntersoft             
Изтегли (HTTP)
  Size: 1166KB (1,194,670 bytes)

Unknown Device Identifier 9.00
                 От Huntersoft             
Изтегли (HTTP)
  Size: 1166KB (1,194,670 bytes)

Забележка

• Натиснете F3 за да намерите драйвъра за избраното устройство чрез търсене в интернет.
  • Натиснете F4 за да се свържете с производителя или доставчика на избраното устройство, като посетите уебсайта.

- След инсталирнето, можете да копирте на друго място следните файлове от папката на програмата:

UnknownDeviceIdentifier.exe

pcidevs.txt
usbdevs.txt

да я деинсталирате и да си ползвате независимо от ОС.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става,. разбира се. Идеята да беше да представя един инструмент за улесняване откриването на драйвърите на непознати устройства.

За ръчно търсене полезна е и PCI Database.com

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от steffann
      Компютърът ми иска да реинсталирам дисплей драйвъра или да го ъпдейтна.И тъй като съм с последния ъпдейт на NVIDIA GeForce GT 430 остава да се реинсталира.Само,че диска ми е за Windows 7 и ме е страх да не стане каша с 10-та.Изписва ми това Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43).Дали да ползвам опцията Roll Back Driver?
    • от Павел Кирилов
      Моля ако някой знае как да оправя този проблем да напише коментар под тази публикация

• от geffy
      Здравейте , моя проблем е следния : 
      Имам лаптоп с две видеокарти : 
      Intel HD Graphics 4600
      Nividia GeForce  GT 820 M 
      През свободното си време го използвам най-вече за игри , знам че на някои игри , моят лаптоп не покрива параметрите , но въпреки това са тръгвали доста добре .Един ми приятел ми сподели , че за да вървят по-добре игрите трябва да инсталирам най-новите драйвери от сайта на Nividia.От това което забелязах е , че при всяко инсталиране на драйвер от там , игрите ми започнаха да лагват все повече.Някой път съм деинсталирал по-нови драйвери и съм слагал по-стари и се е оправело , но после отново започва да забиват . Какво да правя в такъв случай , съвет за да може ако е от драйверите да се оправи лага при игрите .
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.