Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, дойде момента в който да си сменя видео картата , но честно казано не разбирам напълно нищо от видео карти и не знам каква точно да купя.

Мога да отделя максимум 80 лева за видео карта. Разбирам че е прекалено малко , но за съжаление само толкова мога да отделя.

Попринцип търся видео карта , която да е по-скоро за игри.

Няма да е проблем , ако ми намерите видео карта , която да наподобява сегашната ми.

Ето и инфо за машината ми :

http://prntscr.com/6c6vg6
http://prntscr.com/6c6vlp

Разчитам на вас.

Благодаря ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За 80 лв. няма видеокарти подходящи за игри. Всичко е на ниво вградено видео та и по-слабо.

Но дори да събереш 200 лв. за нещо нисък клас процесора ще го спъва а може да има и проблем със захранването. 

пс. На старо може да се купи доста по-добра естествено пак няма да е геймърска но реално ще е нещо което иначе струва двойно.

Само че трябва да гледаш за две неща. Първо да е икономична (да се храни от слота) и да е с GD5 памет (количеството няма значение).

7750 GD5 - 80 лв. - Хем по-производителна хем по-икономична.

5670 GD5 - 60 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и процесорът му не може да издържи нищо повече от сегашната му 7300GT. Celeron D360. Така, че за 80 лева спокойно може да си намери подобна карта. 

Аз обаче бих направил друго нещо на негово място. Бих сменил Селерона с подходящ процесор на старо, който едва ли ще му излезе повече от 15-20 лева. А с останалите пари бих си взел подходяща видеокарта. 

ПП: Ето например тук се продава E2160  за 6 лева. За останалите 70 лева има възможност за някоя стара карта или за нова, която пак ще е по-бърза от 7300GT. Например HD5450, която е два пъти по-бърза от 7300GT. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти нещо за 80 лева - HD 5770.. Но първо смени процесора, защото няма да може да използваш и 10% от възможностите и с тоя Celeron,,,

Редактирано от bogomilkorbankolev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...